Jump to content
GIGN Forum

Kruto Cilvēku Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

varbūt kādam liksies tizli, bet nu pof. mošk te būs kaut kas jautrs, izņemot nodiršanu.

varētu ierakstīt savu piemēram labāk atmiņā iekritušo cilvēku no gign ar savu kaut kāda veida darīto darbu vai vienalga ko.

Mans favorīts ir Sharingans, jo viņš mani uzjautrina ar saviem tiešām smieklīgajiem tekstiem. patīk tie kuri attiecīgajā brīdi liek krutās foruma sejiņas.

Varbūt var piemest arī kādu citātu, nu to tekstu kas uzjautrina vai topika linku, whatevā ko :)

Es tev jau iepriekš teicu - ej izdrāzies.

Adresēts tam kverplim kuram problēmas ar vēdera izeju, sūdiem un ānusiem.

PROSTA - lmfao lmfao

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kur tas āksts slēpjās? Zem kāda feik nika?

Brīnos, ka šamējais nav rādījies jau kādu laiku, ar saviem "foršajiem" topic'iem. Viņš taču nav uztaisījis pašnāvību (Nē, es viņam to nenovēlu, jebkurā gadījumā)? Kaut kāda runa gāja

Link to comment
Share on other sites

Brīnos, ka šamējais nav rādījies jau kādu laiku, ar saviem "foršajiem" topic'iem. Viņš taču nav uztaisījis pašnāvību (Nē, es viņam to nenovēlu, jebkurā gadījumā)? Kaut kāda runa gāja

tepat vien ir ;) tikai zem cita nicka(kāds? neteikšu)

Kas attiecas uz kruto cilvēku tad - Dabas brīnumu garīgais tēvs? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nз, neslзpjos gan, jo vienkвrрi paprasоju moderatoriem, lai wl kontu nahrinizз, un tagad pa retam sзюu caur drauga profilu, jo ik pa laikam ir kвda нibele, bet nu tв priekр sevis vairвk te nepostфju. :thumbsup:

Ahh nu waplet, tak ej dirst, piedod, ja tu vзl dusmojies par to dziesmu, ES VIENKвrрi jokojos, tu pвrвk visu tuvu pie sirds тem. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

:western:

Pilnīgi piekrītu par leenroci, bija interesanti palasīt tos garos, blogveidīgos pārdomu gabalus. Tas gan bija ļoti sen. Liekas ap to laiku, kad tikko biju uzgājis gign, yo!(~05gads)

lol, pasērčojos un palasīju visādus vecos, jaukos gabalus...

dejojošs macho pie moviestar anyone?

Link to comment
Share on other sites

Tā kā KlimpasLTV vairāk nav, tad šobrīd mana topa augšgalā atrodas Kefīrs666. Čalim patīk tēlot, ka daudz ko sajēdz no datoriem, bet tomēr tās saprašanas ir mazāk, nekā mušai smadzeņu. Viens no spilgtākajiem džeka smadzeņu aptumsumiem pielikumā.

post-5609-1255984400_thumb.jpg

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Nu ta es delegjetu pats sevi... :khehehe:

beeet tas laikam nav godigi. Lai nu ka - manuvietuienjemregistrets ir sakarigi teksti parasti un parasti musu viedokli saskan, bet no otras puses - vins ir parak politkorekts. Tad ir tadi, kurus varetu vienkarshi ielikt grupa (domubiedru) ar nosaukumu Alise (piemeram). Tie ir visi tie cilvecinji, kuri pavisam neko nejedz no vispar visa pasaule notiekosha un lietu darbibas un naivi tic visadiem kvazideltasinhotroniem un citplanetiesiem. Ir jauki sagraut vinju pasaulites! dieviga sajuta!

Agrak es teiktu macho, bet shodien gan vairs noteikti nee, jo vinjsh pilnigi noteikti IR ZAUDEJIS kjeerienu. Vispar ta chalja, kurhs gribeja iemacities spelet gitaru un klut par baraku obamu - vinjsh vienkarshi bija smiekligs! Vareja lasit un vienkarshi gazties gar zemi. Vinjsh vienkarshi tas bija ta ka seriala bet vel krutak! Paga - vot NOT joke.

wl.Media - soreiz tev noteikti izdosies! Tikai sanjemies! ... (pauze) ... NOOOT! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...