Jump to content
GIGN Forum

Dyversants Man Zb!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Ok, zinātniskajos avotos raksta tā, ka zilo būšana ir iedzimtība... Bet tas nemaina manu viedokli, joptvai... Labāk neturpināsim šo sarunu, nehuj raut uz kašķi ;) Tāpat zinam, ka es pieturēšos pie sava viedokļa, un tu, pie literatūras faktiem... Karoč aizmirsti...

p.s. atradu tādu pavecu raksteli delfos : "Kņada, kas pirms vairāk nekā desmit gadiem tika sacelta ap nelielu populārzinātnisku un nekur nepārbaudītu raksteli, kas pieminēja "geju gēnu", vēl nav beigusies. Nav neviena cik necik nopietna zinātniska pētījuma, kurš pierādītu, ka šādas tieksmes ir iedzimtas, lai gan tas nenozīmē, ka pēc tam, kad tās ir iegūtas, tās ir maināmas."

Un ko tas varētu nozīmēt ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tu šo jautājumu uzdod tikai tādēļ, lai Gludeklis atbildētu ar kaut ko kas tev nepatīk un tev atkal būtu iemesls viņam gudri runāt pretīm.

Ja tu vēlreiz izlasītu viņa postu tad varbūt saprastu, ko viņš ar to domāja. :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

sūdiem, kuri sāk slimot šajā tīņu periodā, ka caur netu var nodirst visu pasauli un pēc tam slēpjas kkur, hmm, hvz kur, sāk uzrasties ar vien vairāk šajā foruma apkaimē.

Atslābsti,ja vajadzēs kādam tos izrakteņus,pirmā persona pie kuras griezīsies noteikt būsi tu :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Shemale?! :)

Ah aha! Jā! Par gejiem vienmēr var kaut ko iedirst! Man pat liekas, ka dirst uz gejiem ir 10x dabiskāk, kā būt gejam!

... protams, man nav nekas pret gejiem "publiski", bet vai lūdzu gign administrācija nevarētu zināmajiem geju profililiem piestiprināt zilu karodziņu, jo, aizstāvot savas tiesības, uzskatu, ka esmu pelnījis zināt, vai es sarunājos ar dievišķu būtni, vai melnu antikristu. Gluži tā pat, kā cilvēkam ir tiesības zināt, liekoties gultā ar meiteni, vai viņai ir HIV. Tā pat cilvēkiem ir pamattiesības zināt, vai tas, ar ko tu sarokojies vai sarunājies, gadijumā nav nešķīsts gejs!

Beefs

:)

EDIT: dyversant nu tu galīgi ahu%#$.. kāpēc close? Tas ir pats tupākais, ko vispār var izdarīt ar topiku. Tas ir kā atņemt bērnam saldējumu!

PRET TOPIC CLOSE!

PRET TOPIC CLOSE!

BRĪVĪBU TOPIKIEM!

ARĪ TOPIKAM IR TIESĪBAS!

NOST AR TOPIC CLOSE!

GĀZT VALDĪBU!

BŪŪŪŪŪŪ!!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

paga paga varoni, tu tak uzsaki mistisku topiku saistiba ar mani, nevis gejiem un parejam leitam kas te ir aizgajushas offtopikaa..

Tev ir pirma iespeja runat par topiku, tadejadi kautkad izpelnoties warn nonjemshanu, jo topika nosaukums - diviits man zb, tatad pie ta ari pietureties,..

hmm.. par offtopiku nez ari warn es varetu likt?? hmmm

Link to comment
Share on other sites

Da ne jau tu man tik ļoti ZB (kaut gan tu ar savu "pareizi un nepareizi, labi un slikti" izpratni arī man zb), bet tas, kas ir Warnas, bet nav anti-wārnas!

Un vel man reāli besī, ka tiek taisīti ciet topiki. Tā vienkārši paņem un aiztaisa. Tas nekam nekam nekam neder! Ne tu vari ko ierakstīt pajautāt nekā! Tad vajag vai nu izdzēst topiku, ja tas ir kaut kas uber garām (bet izdzēst tā, lai izdzēsts ir priekš visiem, bet izņemot pašu veidotāju, lai šis redzētu, kur palika topiks), vai arī padarīt par mirstošu, kas nozīmētu, ka var postot galā, bet topiks nepaceļas virsotnē!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tada gadijuma varbut ir izdevigi est tualetē un kakāt virtuvē?

Topikam ir tēma , pie tās arī pieturies - Dikti tev par kautko gribās parunāt? blogspot.com izveido blogu un izreklamē šeit, ja kadam būs interesanti - ieskatisies.

Ja gribas vienkarshi kautko iekakat - Nakts Rita spams

Ja ir reals jautajums, piedavajums vai ari kautas interesants - Go ahead , make a new topic!

Šeitan - Basta

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka nedraudzējies ar galvu. Mož tagad sāc visiem piekasīties par pareizrakstību?

Tad jau tu kruts vecis esi, ne? Tīņi rullēē!

Es savā un tavā vecumā,nerunāju un netaisos runāt par kakākām,sūdiem,mēsliem,dirsām,puļķiem un vēl ko nē :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...