Jump to content
GIGN Forum

Dyversants Man Zb!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

nešķeterē viņam virsū,labāk noņem man manus liekos vārnu :thumbsup:

edit: Nekāds pamaz nav,man pietika es labojos ^_^

Edit: pāāāāldies dyversaaant :smoke2:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

nešķeterē viņam virsū,labāk noņem man manus liekos vārnu :thumbsup:

edit: Nekāds pamaz nav,man pietika es labojos ^_^

Tu taksh esi idiots , varbut tie warni palidzes tev to saprast.

Tev laikam reali nav ko darit , mozh ej pieraksties izshuves pulcinja? Gan jau ka lieka terapija tev noderes.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry405705

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry405844

Nu lūdzu, pierādījums par domu nesakritību... šis ir mans variants, kur es dēļ 2 postiem dabūju 20%warn + 1 nedēļas suspends forumā... skaisti, ko tik nevar panākt ar 2 postiem... :)

+

otrās wārnas iemesls minēts: "kā jau teicu - otrs brīdinājums nebūs: čau uz nedēļu. pa to laiku droši ej, izglītojies, palasi kaut vai to pašu vikipēdiju, lai uzzinātu, ka homoseksualitāte nav slimība vai traumas sekas." <c> EDD

Vai to mēs nesaucam par viedokļu nesakritību :)

tavs otrais posts:

mans pirmais posts nebija domāts tā, ka es tiešām eju galēt pediņus, tā nebija

Un tavs pirmais:

Laikam jāsāk spodrināt ieročus..

Ja mēs veiktu aptauju 1000 cilvēku vidū, tad es domāju, ka kādi, apmēram 1000 teiktu, ka tavs pirmais posts tomēr norāda uz to, ka tu gribi iet un galināt kādu. Vai arī tu tomēr centies iestāstīt, ka lietas, kas saistītas ar gejiem tevi spontāni stimulē iet uzlabot tavas (imaginārās) ieroču kolekcijas tīrību?

Kas attiecas uz to tavu otru postu, tad tīri teorētiski tas vienkārši bija stulbs. Konkrēti šis citāts

Neticu, ka gejiem šis sindroms ir tīra iedzimtība, tur ir kkādas traumas vainojamas (fiziskas/morālas, whatever) Ja šitas tiks smērēts uz visām sienām, tad bērni arī sāks iespaidoties no tā, un varbūtības teorija pieaugs, zilo pieauguma ziņā...

Un ar stulbumu ir tā - to dažreiz šeit soda, dažreiz ne. Tāpēc atkārtoju - tevi nesodīja viedokļu atšķirības dēļ, tev pat šajā lietā nav īsti viedokļa, tev vienkārši riebjas fakts, ka kāds džeks citu džeku ņem pakaļā un līdz ar to tu izdari spriedumus par to džeku nesaistītus ar viņa seksualitāti. Ja tu palasītu zinātnisku literatūru, kaut vai Ilustrēto Zinātni (kādus 3,4 numurus atpakaļ tieši par šito bija runa), tad tu uzzinātu, ka homoseksualitāte ir iedzimta un ja tev tā būtu iedzimta, tad tu gribētu iebāzt savu locekli kādā vīrišķīgā dupsī, lai arī cik saulsstaraina un netraumatiska būtu bijusi tava bērnība.

Tā kā, piemērs par warnu, kura uzlikta, jo moderatoram nav saskanējis viedoklis ar tavējo - DENIED.

p.s.

gan jau ka kāds prātā knapāks moderators kādreiz gignā tiešām ir uzlicis warnu par viedokļu nesakritību, bet es neko tādu redzējis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais citāts no tā pediņu topika:

un nesaaksim raadiit ar pirksiem uz musu foruma pedinjiem.. smiliez.de_1830.gif

P.S. Noklausieties Armanda un Žaka "Nākotnes balsi"

P.S.S. Eu, a pedofīli arī ir normāli čuvaki? Par tiem tak arī runāja, ka tā iedzimta kaite esot.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ass ierunājās :muahaha:

Klau, sīkais ībli, ja neko gudrāku par savu "Ass" nevari uzrakstīt, vai arī vienk. nemāki, uz ko man šoreiz ir dziļš pohuj, tad paturi savas sīkās uz tizlās piezīmes pie sevis, dauni* bļ*!

Ej iešauj sev velreiz ausī, galvā vai kur biji iešāvis, mož uztaisot caurmu smadzenēs tev smadzenes beidzot uzinās, kas ir skābeklis!

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

Un dīvīt, pasaki par kādu iemeslu es saņēmu warn`u?

dyversant Warned on Today, 15:38

Added to warn level slikti stumdi kakas

Par spamu? šis tak ir spama topiks, ne tā? Vai arī tev vel ir labāks stulbs reasons?

Edited by dyversant
necenzeeti vaardi
Link to comment
Share on other sites

Jā! Lai worms kodē jaunu fīču un var dot svaigznītes vai vērtējumu tādiem vai citiem postiem. Tobiš - tu kaut ko iepostē un uzreizu citi var uzpiest pogu tam postam (lame .. yee babe). Tā būtu normāla vērtēšanas sistēma, nevis tā, ka atnāk admins un tikai dala warnas (pretēji banānu dalīšanai, kad Rubiks vāca savai partijai lohus tālajos 90desmitajos).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nau man to 45, bet arī nau to 15. Protams, necenšos ar to pateikt, ka esmu kkāds baigais mužiks, bet priekštats par tiem īpaši mazajiem sūdiem, kuri sāk slimot šajā tīņu periodā, ka caur netu var nodirst visu pasauli un pēc tam slēpjas kkur, hmm, hvz kur, sāk uzrasties ar vien vairāk šajā foruma apkaimē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...