Jump to content
GIGN Forum

Lidaka!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Es jau tieši nenorādīju uz Tevi, ne? vienkārši lasot postus var redzēt, ka lielai daļai vispār nav sava viedokļa un sajēgas ( Es jau jūtu, kā man te tagad sāks taisnoties, bet nedariet to, jo es tāpat uz to neatbildēšu :thumbsup: ) Starp citu, es zinu arī pietiekami daudz latviešus, kuriem ir tik pat debīli iegansti kā Tevis nosauktajiem krieviem.

Nu ir krievi ... kuri nerubī ne latviešu valodu ,vēsturi un kuri pīkst ka viņus pazemo Latvijā un pret viņiem uzturās kā pret minoritātēm

taisnība jau ir. Bet ja paskatās uz Angliju, kā tur iet vaļā. Ir tas teiciens, ka braucot Londonas metro var sastapties ar visām rasēm. Nez, ko jūs teiksiet, ka visai šo rašu pārstāvji brauks uz Latviju. Droši vien atcerēsieties, cik labi bija, kad bija tikai krievi.

Par mani, man ir diezgan pajāt, nekāds uuber patriots neesmu, nav arī problēmu sadzīvot ar iebraucējiem, tāpēc tiklīdz man te vairs nebūs ērti/izdevīgi dzīvot, pārcelšos uz dzīvi citur Eiropā un iestāšos par savām tiesībām :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nav jau runa par sadzīvošanu, sadzīvot jau varētu ja ne tā viņu mentalitāte 4e ti, pirksti gaisā, man ir x5, es kings, kaut kā viņiem tā uztvere ir dīvaina, nekādi nesaprotu kā tā var. Gari un lieki nerunājot, kopumā man viņi besī un viss, var saukt mani kā vien grib, tas neko nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

:) , tobish valsts valodu, bet pie mums ir savādāk.

Precīzi gan nezinu, bet kaut kur lasīju, ka visi hindi, melie, arābi, aziāti dzīvojot savos mikrorajonos un vispār necenšas integrēties. Parastajiem londoniešiem šķiet nepieņamami dzīvot kaimiņos ar kādu melno, tāpēc tie pārvācas uz dzīvi laukos. Tā norit to mikrorajonu izveide. Vispār tajā, ko tikko pateicu, labi noder Ozola citāts "Ir rajonā pat tādi, kas virzienu uz centru nevar noteikt, tur pat dzīvo, strādā, turpat apprecas"

Nezinu, vai izteicos pietiekami skaidri, bet ceru, ka domu uztvēri ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ir krievi , kuri ir pieņēmuši , ka viss ir zbis dzīvojot Latvijā a.k.a. pārzin latviešu valodu & vēsturi, domā par Latvijas interesēm , nevis par to , ka viņi nahuj tiek apspiesti. Vot shitos visus parazītus , kuri nerubī ne latviešu valodu ,vēsturi un kuri pīkst ka viņus pazemo Latvijā un pret viņiem uzturās kā pret minoritātēm, vajag BLE ar tādiem pašiem lopu vagoniem nahuj uz krievijas čukņu izvest , tici man tur būs kur dzīvot.

tavai apskaidrībai posts velvienreiz tiek ielikts. divu veidu krievi pastāv, re ku par abiem tipiem esu uzrakstījis.

Link to comment
Share on other sites

no worries. Krieviem Krievijā tāpat pietiek savu problēmu, priekš kam šobrīd Latviju. Arī tas lēmums par uzbrukšanu citām valstīm bez plašākas apspriedes tāda baidīšana vien ir :) Ja runā par iekšējo politiku, tad, manuprāt, kreisie krievu spēki tā kurinās visu laiku, tāpēc tagad arī nav pārāk lielas jēgas uztraukties. Moška vienkārši Līdakam sieva mājās nedeva, tāpēc tāds uzvilkts uz darbu atnāca un gribēja pakasītes:)

btw -

Mūsu valsts vien ir vainīga tajā, ka mums tie krievi izauga par tādiem pacaniem, jo šada mentalitāte bija raksturīga kādai krievu etniskai grupai padomju savienības sabrukšanas laikā(Kad vēl bija raksturīgs Blats).Tie, kas palikuši Latvijā vēl joprojām ir iesprūduši tajā mentalitātē, jo tika nošķirti no savas tautas kad Latvija guva neatkarību

what the fuck? :D :D

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

Bet reāli nesaprotu, kāpēc visiem ir tīīk ļoti liels naids pret krieviem. Es pazīstu dāāfiga krievus, kuriem pašiem visa tā krievu politiķu herņa besī. Tas izskatās tā, it kā pusei no jums vispār nebūtu bijusi saskare ar krieviem, bet bļaujat tik līdzi citiem foruma biedriem.

Nja ka var ciest to, kas atļaujās Saeimas ēkā atklāti smieties un bļaut saukļus Krievu valodā, kad runā Labējo spēku deputāts, tas tak nav normāli.

Izej kādreiz ielās un atver acis!

Lamāšanās bļaustīšanās, kautiņi, dzerstiņi, saukļi "rusija rusija, Gansi pashliki nahuj utt." Iet jaciņās ar rusijas emblēmu uz muguras . Tajos brīžos pārņem sajūta, ka nesu sava dzimtenē, bet kaut kādā Krievu zemes nepieņemto cilvēciņu valstī (Pabiras,atlikumi utt.). Atvianojiet, piedodiet tā ir dzīves patiesība.

Protams, protams ir arī izņēmumi, ir pašam draugs kriev tautības cilvēks, kas perfekti runā Latviski un viņš ar cieņu izturas pret šo valsti. Tie ir tiešam izglītoti kriev tautības cilvēki, kurus es arī cienu un pretenziju nav!

EDIT: Jūs domājat Krievijai vajag tās nabaga pabiras (atstumtos)? Kuri par savu zemi tik vien Fano, bet atpakaļ netiek. Un savā sulā vārās!

Krievijā ir pietiekami inteliģenti cilvēki, lai saprastu ka tos idiotu barus nav jēga vest atpakaļ.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā ir, ka ziņas neskatās, nu labi, man īpaši laika šodien nebija.

Par to Līdaku šodien biju uz mutes + Dobeļa video, arī lika palikt ar muti vaļā.

Nu ko, veči malači, beidzot mutes ver vaļā un izsaka savas pretenzijas, pret kaut kādiem fakiniem ''kreisajiem'', kas vēl taisās mums te svētku datumus izņemt un kas būs tālāk? Varbūt arī valdību gāzīs un savējos ''krieviņus'' sabāzīs priekšā pakaļa un stūrēs valsti...

Ja tā datuma atcelšana tik tiešām pilnveidotos, tad es nenožēlotu to, kā ar kādu akmeni ižvidzinātu pa saeimas logiem, vai pa kādu no viņiem. Tās jau būtu razborkas, Latvija pret okupantiem.

Gan jau tik tālu nenonāksim, kamēr kāds savējais tur uz saeimas krēsliem bikses deldē. Savādāk dažs labs pārāk lielu vaļu sāk atļauties.

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Ne velti viņš izcēla vārdu - nacionālisms. Šajā situācijā viņš nevarētu rasties, bet par otrās pakāpes rasismu gan tu varētu šeit cilvēkiem piesieties.

Ingmārs Līdaka, malacis ar savu runu, bet, manliekas, ka šādi runāt jau ir par vēlu.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

haha, epix, nice :D

Nu par Dobeli es nebrīnos, besī man TB/LNNK, viņiem pieder pie lietas kaut ko pastāvīgi uzbraukt "kreisajiem", tas parādās MIL, visas vecās latviešu tantiņas to ierauga, safanojas un balso par TB/LNNK.

Bet par Līdaku es gan biju dikti pārsteigts, tikai un vienīgi pozitīvā nozīmē :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau interesants topiks kuru palasīt.

n00ke remix ir tiešām klausāms (mazliet nogriezu sākumu un man ir jauna zvanu melodija ;D ).

Man nav nekas pretī pret krieviem kuri māk vai cenšās runāt latviski, jo viņi tomēr izrāda sava veida cieņu (Protams ir izņēmumi), bet man ļoti, ĻOTI riebjas urālu pusbomži/bomži, kuri lēnām pārņem Rīgas centru.

Atņemiet mums 18. novembri un tad gan redzēsiet bīstamu streiku. :sparta:

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

n00ke remix ir tiešām klausāms (mazliet nogriezu sākumu un man ir jauna zvanu melodija ;D ).

Man nav nekas pretī pret krieviem kuri māk vai cenšās runāt latviski, jo viņi tomēr izrāda sava veida cieņu (Protams ir izņēmumi), bet man ļoti, ĻOTI riebjas urālu pusbomži/bomži, kuri lēnām pārņem Rīgas centru.

Atņemiet mums 18. novembri un tad gan redzēsiet bīstamu streiku. :sparta:

iemet, man ari ir doma par melodiju uz mob, bet nemaku apgriezt :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tikšu vakarā pie i-neta, tad iemetīšu. (es jau vakar to izdarīju). Vienkārši aizmirsu vadu un neesmu mājās + man iTunes čakarējas. Tā kā "be patient" :)

Edit: bet iespējams to izdarīs kāds cits, kuram viss šobrīd ir čikeniekā ar datoru un i-netu ;D

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

:lol: Man vēl šodien skan galvā tas draņķis :lol: vnk 20 minūtes klausoties liekas, ka panna verās :D

Edit: LolFails, ierakstīju ne tajā topikā :D

lold! Vēljoprojām? :D

Eu,jā lai tik pamēģina noņemt 18datumu

Un un un Kā jau teicu,līdaka ir

baķka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...