Jump to content
GIGN Forum

Lidaka!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahahaha, tik lielu stfu nebiju redzējis vēl.

a kas tas pa prikolu, kreisie toč tur štuko izņemt tās dienas no svinamo dienu saraksta? :D tas liekas nedaudz absurdi, ņemot vērā, ka tie ir fakin latviešu svētki un mēs dzīvojam Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

stfu nebiju redzējis vēl.

a kas tas pa prikolu, kreisie toč tur štuko izņemt tās dienas no svinamo dienu saraksta? :D tas liekas nedaudz absurdi, ņemot vērā, ka tie ir fakin latviešu svētki un mēs dzīvojam Latvijā.

dirst jau viņi var daudz, bet dirš tikai tukšus salmus, tak tas būtu pāri visam izņemt neatkarības dienu no svētku dienu saraksta :D domāju viņi paši arī to saprot, tik dirsina pārējos, izraisot uz provokācijām un iedzītu latviešos ''redz kādi viņi slikti, uz krieviem lamājās, nacionālisti bla bla bla..''

Link to comment
Share on other sites

:D domāju viņi paši arī to saprot, tik dirsina pārējos, izraisot uz provokācijām un iedzītu latviešos ''redz kādi viņi slikti, uz krieviem lamājās, nacionālisti bla bla bla..''

epix neaizmirsti krieviem ir spēks Latvijā , krievi nekad nav gribējuši Latvijas Republiku kā suverēnu valsti. Tici man , par laimi , ka mēs iestājāmies NATO , vismaz kaut kāda drošība.

Ar krieviem kā ar bitēm .

Link to comment
Share on other sites

:) .

Tu vispār zini, kas ir rasisms? vai vismaz, kas ir rase?

:blelohs:

Bet reāli nesaprotu, kāpēc visiem ir tīīk ļoti liels naids pret krieviem. Es pazīstu dāāfiga krievus, kuriem pašiem visa tā krievu politiķu herņa besī. Tas izskatās tā, it kā pusei no jums vispār nebūtu bijusi saskare ar krieviem, bet bļaujat tik līdzi citiem foruma biedriem.

Link to comment
Share on other sites

Te nu gan tu maldies, saskarsme ir, 3 ir mani draugi, bet pārējie draugi kādam no maniem draugiem, tā teikt pieciešu un klusībā neciešu viņus, maksimāli reti kontaktējos un vairums gadijumu ignorēju, jo tā tupā domāšana laikam ir asinīs. Kas ir pats labākais, dzert un ja nedzer, tad ''ņeuvažaeš?'' , jā suka ņeuvažaju, PN, debīlāku ieganstu dzert laikam nekur pasaulē neatrast.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

Bet reāli nesaprotu, kāpēc visiem ir tīīk ļoti liels naids pret krieviem. Es pazīstu dāāfiga krievus, kuriem pašiem visa tā krievu politiķu herņa besī. Tas izskatās tā, it kā pusei no jums vispār nebūtu bijusi saskare ar krieviem, bet bļaujat tik līdzi citiem foruma biedriem.

Bara instinkts.'

Mēs nevaram runāt viennozīmīgi, ka krievi ir tādi un tādi, nevaram spriest par visu tautu tikai dažu cilvēku dēļ (Politiķu, kādas etniskās grupas).

Epix: Mūsu valsts vien ir vainīga tajā, ka mums tie krievi izauga par tādiem pacaniem, jo šada mentalitāte bija raksturīga kādai krievu etniskai grupai padomju savienības sabrukšanas laikā(Kad vēl bija raksturīgs Blats).Tie, kas palikuši Latvijā vēl joprojām ir iesprūduši tajā mentalitātē, jo tika nošķirti no savas tautas kad Latvija guva neatkarību.Salīdzini mūsdienu sabiedrību Krievijā un mūsu pacanus.

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Nu ir krievi , kuri ir pieņēmuši , ka viss ir zbis dzīvojot Latvijā a.k.a. pārzin latviešu valodu & vēsturi, domā par Latvijas interesēm , nevis par to , ka viņi nahuj tiek apspiesti. Vot shitos visus parazītus , kuri nerubī ne latviešu valodu ,vēsturi un kuri pīkst ka viņus pazemo Latvijā un pret viņiem uzturās kā pret minoritātēm, vajag BLE ar tādiem pašiem lopu vagoniem nahuj uz krievijas čukņu izvest , tici man tur būs kur dzīvot.

Link to comment
Share on other sites

bet ja te saaksies nacionaalisms un rasisms - vseh na*** s pljazzha..+ warn

Ej tu nost, es saprotu, ka ir cilvēki, kas ar prātiņu ir uz jūs, bet ja esi stulbs kā zābaks, goda vārds - labāk klusē, jo tu tiešām nejēdz ko runā.

Nez kapēc mani kaut kā neizbrīna fakts, ka nevari pateikt 1 teikumu, neiesaistot krievu lamu vārdus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...