Jump to content
GIGN Forum

Bastošana, Vai...?


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neesi stulbs, pasaki no rita mu4ai ka hujova ir, paprasi lai uztaisa tev teju , kad atnes teju uzprasi , lai iedod termometru, kad mu4a atnes un neskatas uz tevi , izmerce termometru teja vse, pirms 8 gadiem stradaja shis prikols

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Ar tēju uzmanīgi, neturi par ilgu - var izšķīst termometrs :)

Man stāstīja, ka iesmērējot sāli padusē var tur uzdabūt lielāku temperatūru

Vēl var berzēt termometru pret kādu auduma gabalu

Vēl var pielikt termometru pie lampas, bet arī neaizraujies :)

Edit: nav jāsit var arī kratīt uz "nepareizo" pusi :)

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Un ar šķiltavām arī neiesaku dedzināt. Starp citu, esmu dzirdējis, ka pabāžot zem mēles to metāla stieplīti, kas ir spuldzēs, arī varot panākt vēlamo temperatūras efektu. Tas tā, ja gribi pamēģināt kaut ko interesantāku. :)

Link to comment
Share on other sites

Prosta pasaki, es šodien neiešu uz skolu. Kāda jēga kautko mērcēt vai dedzinat. Es savai pasaku. Viņa dusmojas, a man tak pohuj. Pasaki nu kas notiks ja es vienreiz menesi neaiziešu uz skolu. Interesanti zinat, vai tu sava laikā biji enģēle. ;)

MELIEM ĪSAS KĀJAS

Edited by KeeP oFf
Link to comment
Share on other sites

Ar to saindēšanos ir kā ir.... ar visu šo var uzprasīties uz kuņģa skalošanu un klizmu ānusā... tad to4na būs slims.. Bet ir savi plusi -- pēc visām pricedūrām to4na nevajadzēs kosīt :10cm:

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Laba stratēģija ir apēst rīta maizītes un pēc tam, izmantojot 2 pirkstu kombināciju, tās izvemt vannā(tas ir labāk nekā podā, jo podā vēmekļus uzreiz var noskalot) un pēc tam pateikt mammai, ka ir baigi sūdīgi un vēders sāp. Ilgtermiņā gan man nesanāca pielietot šo skaito metodi, jo pēc kādas trešās reizes māte vienkārši iedeva tableti un aizsūtīja uz skolu.

Otrais variants ir termometru pamērcēt siltā(ne karstā, tā laikam var saplīst termometrs) tējā un kad grādi ir uzkāpuši līdz maksimumam, nokratīt tos uz vajadzīgo temperatūru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...