Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Only Steamed Serveris.


Reverend.
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā kā jau visi latviešu serverī arī gigna serveris ir nokonfigurēts tā , lai var spēlēt ar oriģinālo spēli un neoriģinālo spēli. Tādējādi Latvijā vairs nav neviena publiskā servera kurā var normāli uzspēlēt.

Esmu dzirdējis arī sūdzības par šo no citiem spēlētājiem, kuriem ir oriģinālā spēle.

Cilvēki kuri spēlē ar neoriģinālo spēli bieži izmanto palīgprogrammas, nepilda misijas u.tml.

Tādējādi uzskatu, ka vajadzētu likt atpakaļ steamed serveri, domāju, ka pieprasijums būtu.

Link to comment
Share on other sites

paliks tukš..īpaši vakaros.

un tas čīteru bums, kas bij pirms pāris nedēļām sen pazudis. un nav tā, ka visi nonsteameri ir āmuri.

es labāk redzu pilnu serveri nevis pustukšu steam serveri. galvenais lai ir cilvēki. man nav žēl "upurēties" un ieiet specos, kad vajadzīgs un pabanot.

Link to comment
Share on other sites

anti, serveris atkal būs tukš 24/7 kā arī pēc tava apgalvojuma sanāk, ka visi steamed ir papas, nekempo un pilda misiju. Un tā visnotaļ nav. Man labāk patīk šaut, kad ir ko šaut, nevis gaidīt, kad serverī kāds ienāks.

Link to comment
Share on other sites

mm, īstais brīdis, ne? Septembris... a.k.a. skola. Daudzi tf2 spēlētāji ir jau skolu pabeiguši (vai nav vēl sākuši) un viņiem ir pie pakaļas... Bet enīvej serveris būs tukšāks arī nonsteam režīmā... Un nevar teikt, ka tagad serveris būtu pilns 24/7...

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas bļauj par čīteriem, ka nenormāli daudz, iedodiet tad to sarakstu, kur ir vismaz 30+ čīteru nedēļā vai divās, ja nē, tad nebļaujat, ka daudz čīteru. cik es spēlēju, nevienu čīteri vēl neesmu redzējis pēdējā laikā, kā arī reportēts neviens man nav!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...