Jump to content
GIGN Forum

Ur Nick


Oddish
 Share

Recommended Posts

Saakumaa man bija xXx no pashiem pirmsaakumiem! Tad gribeeju mainiit niku uz InspektorGadzet un peectam uz JuniorGadzet un ExTeRmInEiToR! Taa arii neizdomaaju un paliku pie xXx! Vaidzeeja mainiit nicku jo taadi bija jau daudz, bet mans bija no pashiem 1.1 pirmsaakumiem! Tad paprasiju draugiem kaa vareetu mani saukt on ko man patiik dariit! Dazhreiz man patiik pabljaustiities pa visu maaju un tipa yodeleeshana. Un es arii izdomaaju YoDDly! Taads nav ne no filmas nenokaa! Pashizdomaats. Un draugi mani sauc par YoDeLi! YoDDly un xXx ir mani niki!

P.S es gribeeju GIGN ar YoDDly, bet man ir kautkaads hz kaads liegums ka nevar postot neko dariit sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laugh.giflaugh.giflaugh.gif aa eemm ko es varu pateikt, kad pirmo reizi speeleeju csaa niks bija diezgan stulbs jo ar draugu sarunaajama ka buus abiem liidziigi niki, vinsh buus mauka un es suka, lab kaadu laiku taa paspeeleejam, bet tad naaca man citi smiliez.de_2125.gif niki kaa piemeeram ALLAHS[CMEPTb], tad bija laikam bots, tad kkaa beigaas izdomaaju niku fasty (kas noteikti nav shpikots no speedy) taa arii tagad speeleeju ar fasty jau 2 gadus noteikti
Link to comment
Share on other sites

man ta tiri interesanti

tas bija 2003. gada septembris, bija skolaa pirma datoru stunda un katram bija jauztaisa sava mape kur klabaat turpmaak visus dokumentus, un mapes nosaukums bija jaizveido no pirmajiem 3 uzvarda un pirmajiem 3 varda burtiem un tad man sanaca Bucher, bija ta tiri skanigi un tad man visi klasesbiedri saka ta saukat un tad man iegajas (jaatziist ka tas bija SB un man tagad tas niks asociejas vislaik ar fakinajiem sbistiem, tapec man vislaik gribas citu izdomat, bet slinkums) !

Link to comment
Share on other sites

man ta tiri interesanti

tas bija 2003. gada septembris, bija skolaa pirma datoru stunda un katram bija jauztaisa sava mape kur klabaat turpmaak visus dokumentus, un mapes nosaukums bija jaizveido no pirmajiem 3 uzvarda un pirmajiem 3 varda burtiem un tad man sanaca Bucher, bija ta tiri skanigi un tad man visi klasesbiedri saka ta saukat un tad man iegajas (jaatziist ka tas bija SB un man tagad tas niks asociejas vislaik ar fakinajiem sbistiem, tapec man vislaik gribas citu izdomat, bet slinkums) !

man Bucher asociejas tikai un vienigi ar pirmo Diablo smile.gif

Link to comment
Share on other sites

he man taads tiiri savdabiigs nika rashanaas veids...

agraak speleju cs ljoti biezhi kopaa ar draugu ruudolfu pie viena un taa pasha kompjuutera, tad likaam niku R&R (nu tjip , roberts (mans vards) & ruudolfs) un tad kaut kaa bij slinkums to niku mainiit, saaku speeleet ar vinju vislaik, un vel aizvien neesmu nomainiijis jo ar sho niku mani daudz zin.

laikam tas bij kaadus hmm 4 gadus atpakalj...

varetu jau izdomaat kaadu interesantaaku tulkojumu nikam, bet shaada ir taa iistaa veesture

ps: nekaadi runchi renaari...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

man shamais nick's ir, hmm, kaadus ~ 2 gadus, ieprieksh man bija veel vairaaki niku, kas mani atceraas zinaas =))... kaa niku izdomaaju, vai noshpikoju vairs neatceros!

Link to comment
Share on other sites

nu pirmais niks bija WORMKILLER ( biju neparspejams spele worms armageddeon tongue.gif )\

tad saskatijos X-Files un nomainiju niku uz agent : MALDER[sADIST] (ar so jau es saku spelet onlaina tongue.gif NOX servuka ) tad es paskatijos, ka datorzale visiem CSistiem bija kreisais niks, nu luk es sev izdomaju niku ha ( jo kadu paravu labi HSaa tongue.gif ) nu ta es ar vinu speleju dikti ilgi . tad es gribeju pieregoties GIGN serverim bet tur nevareja regot tik iisus nikus tape uztaisiju niku -ha- ar kuru speleju only GIGN ( veljoprojam speleju gigna ar so niku tape ka pieregots ) ... atsaku spelet CS pec 1 gada partraukuma un izdomaju citu niku CherrY ( tika spelets tikai nec.valsts.lv) , tad sis serveris nospraga, un es uzraku H2 serveri un pamaniju tur vecos pazinas wink.gif tapec speleju ar niku ha tongue.gif tad admini teica ka vaig minimus 3 simbolus tad man niks kluva par niku ha! , tad h2 izdomaja ka vaig nikiem remove specsybole ( tipa #%^&*() utt) kads gudrs admins izdomaja ka arii ! ir specsymbol ( isteniba nava ) tapec nacas mainit niku, par cik biju nesen biji uz Moby koncertu , tad uzliku niku moby tongue.gif ja kads so visu izlasija lidz galam un neaizmirsa tad zetons vinam ! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

mja. pats pirmais niks bija kādā 8. klasē un nebija diez ko oriģināls - Tiger. laikam dēļ tā, ka tīģeri mani mīļākie dzīvnieki bija, un vispār vēl aizvien ir. ja nemaldos, spēlētāja karjeru sāku ar UT, kas tika spēlēt vienā no retajiem rīgas interneta klubiem - vecais kvakers, tad arī dažas reizes niks Tiger tika izmantots. tad kādu laiku vēlāk sagribējās kaut ko citu un tieši gadījās, ka mani uzsēdināja uz Fallout 2, kuru ļoti azartiski spēlēju. pie reizes gadījās kādā krievu spēļu žurnālā izlasīt rakstu par Fallout 2, kur bija arī aprakstīts viens tēls no šīs spēles - jep, uzminējāt, sulik. rakstā bija apmēram teikts, ka suliks, būdams salīdzinoši vājš kompanjons, iegūstot vienrokas automātisko ieroci savās rokās, varēja kļūt par ļoti jo ļoti vērtīgu kompanjonu. šīs rindas mani arī iedvesmoja. kopš tā laika esmu suliks.

Link to comment
Share on other sites

ak, nostaljgjiskaas atminjas!

Cik skaidri gan atminjaa naak laiki peec 5. klases (OMFGLOL cik tas bija sen), kad aizgaaju uz tikko atveerushos klubu VECAIS KVAKERS... Kaa tas iestaadiijums rulleeja - 1998. gada vasaraa Ls 1 / stundaa bija tikai nieciiga dalja, ko es biju gatavas maksaat, lai uzrautu nereaali kruto speeli Unreal (1. dalja !!!). un tad naaca starcraft un HL laiki... jau toreiz draugi mani bija saakushi saukt vaarda saisinajuma - Ed no Edgars. un taa izveidojas forshais niks EDD (CAPS protams, jo tas tachu ir stiliigaak). un nekaadi ed edd & eddy - paldies Dievam taa multene paraadiijaas tikai peec tam, kad man jau bija shitaads niks. ieniistu !!!!!1 ranting.gif

Link to comment
Share on other sites

man ta tiri interesanti

tas bija 2003. gada septembris, bija skolaa pirma datoru stunda un katram bija jauztaisa sava mape kur klabaat turpmaak visus dokumentus, un mapes nosaukums bija jaizveido no pirmajiem 3 uzvarda un pirmajiem 3 varda burtiem un tad man sanaca Bucher, bija ta tiri skanigi un tad man visi klasesbiedri saka ta saukat un tad man iegajas (jaatziist ka tas bija SB un man tagad tas niks asociejas vislaik ar fakinajiem sbistiem, tapec man vislaik gribas citu izdomat, bet slinkums) !

tadaa gadijumaa tevi sauc hermanis buucins ?

Link to comment
Share on other sites

man ilgu laiku bija niks Undertaker un dazhviet ir veeljoprojaam, bet kad meegjinaaju ieiet gigna ar sho niku izraadiijaas, ka regjistreets, ka kaads jau piesavinaajies vinju sad.gif

tad naacaas domaat ko jaunu tb HHH. un tas nenoziimee ha ha ha, hi hi hi vai ho ho ho laugh.gif kaut gan citreiz ko taadu uzrakstu bet gan Hate Honour Hostilities ( naids cienja un karadarbiiba)

Link to comment
Share on other sites

ap manu niku vijaas dazhaadi miiti - labi, slikti...

sen, sen, kad tikko biju atgriezies no Zviedrijas maajaas, pieseedos pie pc. tad veel bija taada forsha speele "street legal". tad sleedzu to speeli iekshaa un saaku rukaat. kaa saakuma auto izveeleejos II golfinju, vinsh bija diezgan speeciigs ~_O.

shim golfinjam vajadzeeja kraasu. visas kraasas suxoja. bet te peekshnji, kaa zibens no skaidraam bebesiim, uzradaas rozaa kraasa. un tad man ieshaavaas praataa vaards Pinky. un to arii pienjeemu kaa savu nikneimu.

agraak speeleeju ar taadu seksiigu niku kaa BiO, bija ok, bet tomeer nee.

esmu loti apmierinaats ar savu niku ! aha.gif bet vienmeer ir heiteri, kuriem vinsh nepatiik...

Link to comment
Share on other sites

man ilgu laiku bija niks Undertaker un dazhviet ir veeljoprojaam, bet kad meegjinaaju ieiet gigna ar sho niku izraadiijaas, ka regjistreets, ka kaads jau piesavinaajies vinju

hehe es paziistu to dzheku kam tas niks, ja nemaldos vinsh arii gigna admins bija, vienaa zaalee speeleejam, Undertaker aka Gatis baigi sakariigais chalis

Link to comment
Share on other sites

fasty Posted on Aug 5 2005, 22:55

?

man ilgu laiku bija niks Undertaker un dazhviet ir veeljoprojaam, bet kad meegjinaaju ieiet gigna ar sho niku izraadiijaas, ka regjistreets, ka kaads jau piesavinaajies vinju?

hehe es paziistu to dzheku kam tas niks, ja nemaldos vinsh arii gigna admins bija, vienaa zaalee speeleejam, Undertaker aka Gatis baigi sakariigais chalis

vish nau v-pilnieks? biggrin.gif

agraak speeleeju ar niku ParanoYa, neatceros, kaa iespaidaa vish man ieshaavaas praataa, bet aizgaaja.. tad konspiraacijas noluukos saaku speeleet kaa DuH (gars, nevis dins, ltipa luuzeris, kas visu laiku mirst)

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...