Jump to content
GIGN Forum

G'day!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

p.s.

"vai es kaut ko jaucu" nevis "jeb es kaut ko jaucu"

Šī problēma ir diezgan izplatīta Latvijā. Cilvēki jauc "jeb" (domāts sinonīmiem u.t.m.l.) ar "vai" (domāts vienlīdzīgiem teikuma locekļiem, antonīmiem u.t.m.l.).

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

p.s. tad jau uz nedēļas beigām var gaidīt iznākšanu.

Ja stums vienā virzienā tad tā karte būs lielākais roflis kādu valve būs uzražojusi.

Iedomājaties, abām komandām bāzes ir 5 metru attālumā, durvis atverās un... :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Iedomājaties, abām komandām bāzes ir 5 metru attālumā, durvis atverās un... :superlol:

nu kā, tur tak tas snaiperis raksta

"it's been crazy trying to push the cart into enemy territory and stop their cart from getting into ours"

tas nozīmē ka karte būs 2 daļās - viena BLU, otra RED un katra stums pretī otrai. Lai gan teiksim tā konkrētā karte bildītē izskatās pēc tieši sacensībām, jo zilā un sarkanā mājiņa ir abas augšā. Bet nu - es jau mīlu šo apdeitu 100x vairāk par skauta apdeitu (cp egypt esmu spēlējis 3 reizes).

p.s.

arena kartes tiešām izskatās lieliski, žēl ka tās neviens (nu labi, daži) nespēlēs, jo arena mode sux. Nu bet kartes būs jāiečeko.

Link to comment
Share on other sites

"it's been crazy trying to push the cart into enemy territory and stop their cart from getting into ours"

tas nozīmē ka karte būs 2 daļās - viena BLU, otra RED un katra stums pretī otrai. Lai gan teiksim tā konkrētā karte bildītē izskatās pēc tieši sacensībām, jo zilā un sarkanā mājiņa ir abas augšā. Bet nu - es jau mīlu šo apdeitu 100x vairāk par skauta apdeitu (cp egypt esmu spēlējis 3 reizes).

p.s.

arena kartes tiešām izskatās lieliski, žēl ka tās neviens (nu labi, daži) nespēlēs, jo arena mode sux. Nu bet kartes būs jāiečeko.

Nu jā, biju izlasījis tekstu pavirši.

Liela nozīme būs demomaniem, kas nomīnēs sliedes. Un Sentrijus būs jāceļ no abām pusēm. Tagad pyro sakompresēto gaisu varēs izmantot vēl lietderīgāk.

ES TO KARTI GAIDU VAIRĀK KĀ SNIPER UPDATE.

Basta

Link to comment
Share on other sites

es pieņemu, ka abi cārti varētu sākt kustēties no līdzīgām vietām, iet paralēli kādu puskarti un tad uz beigu pusi katrs aizietu uz savu pusi.

bet izskatās, ka būs makten labs updeits, kak raz uz laiku, kad man vajadzētu ar būt brīvs brīdis paspēlēt tf2 :)

Link to comment
Share on other sites

offtopiks, macho, kāpēc tieši 1lvl sentriji? Viņi ar kaut ko ir labāki par 3lvl sentrijiem? Kaut kad jau iepriekš biji rakstījis, ka ar 1lvl sentriju patīk ownot, varbūt kāds cits.

Cerams, šoreiz būs meet the...

Link to comment
Share on other sites

Šķiet apdeits būs foršs, jo rādās, ka tas būs diezgan liels - būs daudz ko iečekot, par cik vēl būs tās cepures klāt, kā arī, kā lasāms shacnews Robina intervijā - dažādie ieroči visiem..

Edited by exo_g
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...