Jump to content
GIGN Forum

Pogas-cipari


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Vispaar jau no cs laikiem moca probleema- es nemaaku izmantot ciparus nu iero4u izveelnee-12345- bet nu cs taa probleema maza- pistole un automaats- pietiek ar q, a tf2 tur savaadaak un nu vnk galvaa neiegaumeejaas tie cipari, kuram ierocim utt... bet nu to jau taa bik patrenee un tad jau viss automaatiski notiek....

bet nu joks taads- kaa ir iespeejams uzspiest 2 neatraujot fakuci no W un taa strauji, jo nu janu 1,3,4 un ja vajadziigs 5 var kautkaa uzspiest, bet nu lai 2 uzspiestu ir jaapstaajas un to nu es nevaru... vnk kjermenis neljauj atlaist to w un arii diezgan murgaini...

Un lai te nebuutu te neintresanta sruna tad veel- kaa aprasti juus turat iero4us katrai klasei ar last weapon used?? Jo es pienjemu, ka neesu vieniigais Q atdicts :)

Scoutam-Scater-Bat

Soldieram-Rocket-Shotgun

Pyro-bla vo te ir suudi.... visi 3 vajadziigi- parasti skrienu Flame-Axe, bet flare gun ar pa laikam ievajagaas un tad tur viss samuljaajaas nu jaa, bet paarsvaraa Flamee-axe

Demo-nav 2 doma- abi iero4i vajadziigi, tapeec bottle kili, augshaa mineetaa iemesla deelj praktiski nav

Heavy- gandriiz nespeleeju :D bet nu taakaa man veel nezkapee ir sandwich, tadnu izveeles nav-mini-KGB

Engy-Shot-Wrench, bet nu ja vajadziigs tur pistole arii iejaucaas un tas last weapon biezhi sajuuk :/

Medic-Heal-Uber

Sniper-Sniiipa-Machete

Spy-Uzbrukumaa knife-sap Aizsardziibaa knife-revolver

Vispaar tiko sapratu, ka tev nav daudzko rakstiit, bet nu varat reku manus suudus palabot, mosh kautkaa savaadaak ir efektiivaak

Link to comment
Share on other sites

Spied ar to pirkstu, ar kuru tu normāli spiestu "A"... vismaz es tā daru un nesūdzos :meele:

Par tām klasēm grūti teikt, tur ir jāskatās, kas tev nāk pretī un kāda situācija.

Anyway, man defaults ir:

Pyro - Flame/Axtinguisher (brutāls savienojums, nezinu neko nāvējošāku)

Medic - Heal/Ubersaw

Engineer - Wrench (šim Q izmantoju tik reti, ka pat neatceros, vai vispār viņam bija kāds cits ierocis)

Demoman - Nade/Sticky (nespēlēju ar šo klasi)

Heavy - Nataša/KGB

Spy - Knife/Revolver (sapu ņemu tikai sapojamo priekšmetu tuvumā)

Scout - FAN/Sandman (ačīvmenti tak jākrāj)

Sniper - Sniper/Kukri (SMG noder reti)

Soldier - Rocket/Shotgun (ar šo spēlēju pārsvarā tikai 100% crit serveros)

GL & HF

Edited by Pieshels
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, kā var neiegaumēt tik vienkāršas lietas, kā 1 - pirmārais, 2 - sekundārais un 3 - melee ierocis? Tas pats par pirkstu, es spiežu ar zeltnesi un nekādu problēmu man nav. A tāds Q man jau no cs laikiem ir +duck, savukārt ctrl ir +voicerecord, savukārt lastusedwep ir uz mouse4. A kas man ir uz mwheelup? jpeg. Tas tāpēc, ka dažkārt pārcilājot domas par to, vai screenshots būs vai nebūs vajadzīgs, beigās nolemjot, ka būs, f5 sagādā grūtības momentā uzspiest/atrast.

Man nenormāli besī G & B spēlējot kā spiegam. Entās reizes b bietā esmu piespiedis g, bet neko mainīt negribu, viss sabojasies tad...

Lastusedwep vispār ļoti reti izmantoju, vairāk esmu iepraktizējies uz cipariem, mouse 4 pamazām tiek jau pilnīgi aizmirsts.

Link to comment
Share on other sites

Man noklusēti ir sačinīts, ka "q" slēgā slot1 un slot2, savukārt mwheel up/down slot1 un slot3. Nav problēmu ar cipariem, bet šķiet, ka šā vai tā neapzināti mēdzu uzspiest 3 nevis ar mwheel kruķīties pie slot3.

Tā kā ar spiegu nespēlēju, tad par slot4 man vienalga. Inženierim savukārt esmu salicis bindus, kas ar vienu pogu nojauc veco būvi un piedāvā novietot jauno, līdz ar to slot4 un slot5 nav nepieciešami. Nebūvēšanas laikā mouse2 turot ir slot3 un +attack, atlaižot atpakaļ slot1. Ērti.

Link to comment
Share on other sites

Ja nevari ar 1,2,3 izmanto mwhellup - tas ir pelei rulītis uz augšu.

Tagad parasti izmantoju 1 weponu un 2 weponu. Mainu parasti ar q, bet tad kad ir nepieciešams 3 wepon`s tad vnk atri spiežu 3.

Nesaprotu, kā kautkas tik elementārs var sagadāt problēmas? :o

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...