Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sāku veidot privāto armiju. nodrošināšu biedrus ar biļetēm un ieročiem. darbosies manā labā. varbūt ieņemsim kādu mazu valstiņu... nepieciešamās prasmes: prasme uzticēties, prasme aktīvi iesaistīties, vēlme padarīt spēli aizraujošāku.

Link to comment
Share on other sites

Man jau patiik- liela dalja gign foruma iedziivotaaji regojaas caur samuray referaali, jo liidzeklji tiks izlietoti gign un elatvijas vaardaa, bet taa vietaa tiek veidotas beast kompaanijas un samuraya privaataa armija WTG! protams man jau te nekaada dariishanu- nebiju viens no tiem kas taa regojaas :)

Link to comment
Share on other sites

tas, ka es visus esmu barojis ar maizēm līdz 6.lvl sasniegšanai, nodrošinu ar darba vietām, maksāju lielākās algas Latvijā un piegādāju lētākās preces Latvijā neskaitās līdzekļu lietošana GIGN un Latvijas labā???

tagad vēl piedāvāju karošanas iespēju katru dienu, bezmaksas biļetes un ieročus. tas arī neskaitās līdzekļu lietošana GIGN un Latvijas labā???

katram pa goldam iedodot viņiem labāk paliktu?

Link to comment
Share on other sites

:)

tagad tu mani apgaismo, tev ir žēl ka viņš par katru uzaicināto cilvēku saņem 5g? tev taču neviens pašām tā neliedz darīt. + samurays vienmēr palīdz, paprasi un IR! Tas ka tev skaudīgai pakaļai tas nedaudz grauž nevienu nekasa :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

tagad vēl piedāvāju karošanas iespēju katru dienu, bezmaksas biļetes un ieročus. tas arī neskaitās līdzekļu lietošana GIGN un Latvijas labā???

katram pa goldam iedodot viņiem labāk paliktu?

Strength

4.40

Military rank Corporal Corporal

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nāksies jūs apbēdināt - jūs neieņemsiet nevienu valstiņu. :) Ieroču dalīšana drīz tiks uzsākta arī valsts armijā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...