Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Šobrīd eLatvijai iet grūti. Mēs esam izveidojuši lieliskas attiecības ar mūsu Baltijas brāļiem Lietuviešiem un Igauņiem. Mēs esam atbrīvojuši eBaltkrieviju no viņu mantkārīgajiem vadoņiem un tagad viņu reģionos plīvo eLatvijas, eLietuvas karogi. Igaunija ir sākusi uzbrukumu Somija, bet. Šo visu grib izjaukt mantkārīgā un barbariskā eKRIEVJA. Viņi gatavo savu uzbrukumu tieši eLatvijai, tieši tāpēc mums vajag jaunus spēlētājus kas mums palīdzēs! eLatvijai ir nepieciešami vairāk spēlētāju, kuri virtuālajos karalaukos cīnītos zem mūsu sarkanbaltsarkanā karoga.

http://www.erepublik.com/en/referrer/ZiiL

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man diemžēl atverās, cerēju jau, ka nosprāga.

Man uz 15 minūtēm neverās, "The connection has timed out", tad uz kādām 5 minūtītēm viss iet, tad atkal uzkarās :D

Link to comment
Share on other sites

Viss, man jau iet glīti. Spēle prikolīga, piereģistrējos kopā ar brāli, izrādās, ka brāļa draugs spēli jau kādu laiciņu spēlē.

Tagad spēlē Latvijas kā valsts nav :( . Tajā teritorijā pašlaik ir Krievija. Vidzemē notiek neatkarības centieni, tikai ļoti neveiksmīgi Latvija: [0] [4] :Krievija. :( Spēlē daudz kas atkarīgs no spēlētāju/iedzīvotāju skaita.

Link to comment
Share on other sites

spēle nav slikta, bet var pēc kāda laika apnikt... Gan jau eLatvija nostāsies uz kājām, mēnesi atpakaļ mūsu zemes bija plašākas nekā tās ir realitātē =)

Pēc uzplaukuma vienmēr atnāk tumšie laiki! :) Vēsturē daudz tādu gadījumu bija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man jau ir 7 levels :D

Nezinu ko darit, nedaudz pasaudijos, kvestus papildiju, kaut kadu fermu uzcelu un vairak nezinu ko darit.

Neko arī vairāk nevar darīt.

To spēli spēlē cilvēki, kuri:

  • vēl nezina, ka tā ir sūds;
  • ir patrioti un domā, ka klikojot un runājot gudri forumos, viņi dara labu savai valstiņai.
  • vienkārši ir fani šāda stila spēlēm.

tl;dr - Erepublik nevar nomirt pietiekami ātri.

Link to comment
Share on other sites

Neko arī vairāk nevar darīt.

To spēli spēlē cilvēki, kuri:

  • vēl nezina, ka tā ir sūds;
  • ir patrioti un domā, ka klikojot un runājot gudri forumos, viņi dara labu savai valstiņai.
  • vienkārši ir fani šāda stila spēlēm.

tl;dr - Erepublik nevar nomirt pietiekami ātri.

Tas ir tas pats, kas spēlēt fermu draugos.

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...