Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Starp citu, ja kāds pērk latus, pērciet tos no Central Bank of Latvia.

Link to comment
Share on other sites

No University of Latvia vairs ticketus dabūt nevar, ja? Vēl jautājums - kā goldus samainīt pret latiem un vai vispār tagad Indonēzijā notiek aktīva karadarbība un vai ir vērts uz turieni braukt?

Link to comment
Share on other sites

Par wellness pacelšanu un biļešu izsniegšanu rūpējas Izglītības ministrija (University of Latvia).

Un zelta maiņa monetārajā tirgū pret latiem ir tieši ieteicama. :)

Link to comment
Share on other sites

Kā darbojās achievments "Hard worker"?

Vakar man parādīja "You have worked 2 days in a row now. To achieve "Hard worker" you should work 28 more days"

Bet es vislaik strādāju gan Latvijā, gan kādu laiciņu Indonēzijā. Vai tad darbus nevarēja mainīt, lai izpildītu to achievmentu?

Link to comment
Share on other sites

Vakar man parādīja "You have worked 2 days in a row now. To achieve "Hard worker" you should work 28 more days"

Bet es vislaik strādāju gan Latvijā, gan kādu laiciņu Indonēzijā. Vai tad darbus nevarēja mainīt, lai izpildītu to achievmentu?

var mainīt, bet laikam būsi kādu dienu izlaidis

dāvanas uzdāvināju

Link to comment
Share on other sites

:)

Vispār jau Indonēzijā pārtika ir par trešdaļu dārgāka kā Latvijā. Cita lieta, ka alga ir lielāka milzīgas uzņēmumu savstarpējās konkurences dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ja Arvids Perkons (Oddish?) un Edmunds Dantess (amniijs?) neplāno pamest eRepublik tuvākā mēneša laikā un varētu darboties partijas (NDP :) ) interesēs, ja kādreiz būs kāds lūgums, tad laipni aicināti pieteikties uz kongresu no Zemgales, Latgales vai Kurzemes. Nebūtu arī slikti, ja visi GIGNieši 25./26. datumā balsotu par citiem GIGNiešiem. Ja vajag biļetes, lai nobalsotu par kādu no viņiem (nX`= Genijs, amniijs = Edmunds Dantess?, Arvids Perkons = Oddish? + ja kāds ir nenosaukts, bļaujiet), dodiet ziņu man (Nameisis).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...