Jump to content
GIGN Forum

Mana Pirmā Mājas Lapa!


Llama
 Share

Webs  

39 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:slap:

jautājums - kāpēc tad vispār liec vērtēt ? iespējams ieliki, lai zinātu kas tev jāpielabo or smth, bet tad jau vērtēt nevar ?? :blelohs:

vispār iesaku sākt no jauna, un sāc ar to, ka ieliec webu vispār vidū, nevis kkur gandrīz vidū.

Link to comment
Share on other sites

Totāls sūds, nesaprotu kāda jēga likt kko tik ...

Galvenais jau ir pateikt: šis ir mans pirmais darbs un tagad lūrēt ekrānā un gaidīt reālās atziņas, kas ir uber naivi...

Ceru, ka būšu tevi apgaismojis, liec iekšā nevis pirmos, bet gan tos kas nākuši pēc daudziem sūdiem un esi kko apguvis kautvai to ka <font> tags ir novecojis sūds, kā arī <br /> rakstīt šitā <BR> nav forši :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka vismaz kaut ko dari. :) Ieteiktu tev daudz vairāk piestrādāt pie dizaina, paskaties kādas citas mājas lapas un varbūt pašpiko krāsu salikumus utt. Šādas lapas, kas vēl ir pašā izstrādes sākuma stadijā ieteiktu te nelikt, latvju bāleliņiem ir tendence "nodirst" no galvas līdz kājām, nevis sniegt padomu. Lai veicas turpmāk! :)

Pēc tavas rakstības spriežu, ka tev varētu būt ap 13-14 gadiem, ja tā ir, tad tas ir tikai apsveicami, ka tu nespēlē spēles (gan jau ka spēlē), bet tomēr arī dari ko lietderīgu...

Edited by Arejs
Link to comment
Share on other sites

:) Ieteiktu tev daudz vairāk piestrādāt pie dizaina, paskaties kādas citas mājas lapas un varbūt pašpiko krāsu salikumus utt. Šādas lapas, kas vēl ir pašā izstrādes sākuma stadijā ieteiktu te nelikt, latvju bāleliņiem ir tendence "nodirst" no galvas līdz kājām, nevis sniegt padomu. Lai veicas turpmāk! :)

Pēc tavas rakstības spriežu, ka tev varētu būt ap 13-14 gadiem, ja tā ir, tad tas ir tikai apsveicami, ka tu nespēlē spēles (gan jau ka spēlē), bet tomēr arī dari ko lietderīgu...

Tā jau arī ir man ir 14 :D !

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi piekrītu. viņš ir malacis. vēl viena cs vietne, nevis, piemēram, latvju dainu sējumi internetā. vismaz kaut kas noderīgs.

par areja stulbumu viss, tagadiņās par lapu - tu viņu esi uztaisījies priekš kādas konkrētas rezolūcijas un konkrētas pārlūkprogrammas? man tās navigācijas pogas izskatās smalki robotas, vai arī tas ir tāds stila elements?

ū, tagad man rāda citu dizainu ar smukiem, kodīgiem rāmjiem. saprotams, viņus vajadzētu šaurākus. "Kontakts" -> "Kontakti".

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Ar lietderīgumu es nedomāju to, ka viņš ir uztaisījis kārtējo oo.lv serveri, bet gan ka viņš nodarbojas ar mājas lapas veidošanu, cenšas pats taisīt kaut ko, radoši strādā, nevis kā 90% 14 gadīgo, kam galvā ir tikai BOOM HEADSHOT BOOM HEADSHOT vai Hit n' Slash.

Edited by Arejs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...