Jump to content
GIGN Forum

Peedeejie Vaardi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pain a pastasti mums, ko tad tu teiktu? man interesee  smile.gif  vai ari tu esi nemirstiigs  smiliez.de_2524.gif

nu taa kaa man ir apnicis dziivot, tad esu izdomaajis, ka kaukad arii vajadzees nomirt. Un tad, kad es mirshu, mani peedeejie vaardi buus atkariigi no situaacijas, kuraa atrastos

Tiri piemeers:

ja es braucu trolejbusaa, es izmestu kaadu stulbu fraazi par kaadu lipiigu slimiibu (kas nu tajaa briidii naaktu praataa), ko esu sakjeeris... Protams, stulbs joks liidz briidim, kad es nokristu zemee bez dziiviibas paziimeem (cik poeetiski sanaaca).

Hmmm, bet buutiibaa, tas viss, kaa jau teicu, ir atkariigs no situaacijas... Es tomeer esu radosh cilveeks un gan jau izdomaatu, ko dariit...

Bet visdriizaak es gan jau visiem pastaastiitu, kaa es vinjus ieniistu, lai vinjiem par mani gaishaakas atminjas. Vareetu pat meegjinaat tik taalu cilveekus novest, lai shie domaa "Kaut vinjsh mirtu!", un es nomirstu, a cilveekiem peec tam vainas apzinja: "awww... un es tieshi nodomaaju to, tas ir manis deelj, es esu baigais pidinjsh... awww...".

Nu, bucher, es tev pastaastiiju apmeeram to, ko veeleejies dzirdeet?

p.s. Lai gan meegjinaatu arii beigt peedeejo reizi...

Link to comment
Share on other sites

iebaaztu rokas kabataas lai kaads neizvelk mobilo

naak praata reize, kad mees ar ojaaru un macho gaajaam maajaas un sastapaam divus bomzhus, kas meegjinaaja paliidzeet, kaadam onkam, kas guleeja uz ielas. Shie pienaaca pie mums un teica, lai uzzvanam aatrajiem, ko arii izdariijaam. Peec kaada laika atbrauca aatrie un pateica apmeeram "Nu ko lai dara! Miris!". Bomzhi gan bija neapmierinaati un teica, ka tikko veel bija dziivs (vinji, protams, zinaaja labaak), bet ne par to ir shis staasts. Tajaa briidii nez no kurienes izliida kaukaads baabietis un teica, ka tas ir vinjas viirs, un panjeema vinja mobilo...

Shii visa situaacija bija varensmiekliiga...

p.s. Tur bija vairaaki taadi funny momenti, bet tagad slinkums visu aprakstiit.

p.p.s. Nevareeju neuzrakstiit, ka bija varen jautri skatiities, kaa tie bomzhi leekaaja pa nabaga onku (taa laikam saucas pirmaa paliidziiba)

p.p.p.s.Visu celju liidz maajaam reecaam par shito laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

a es atkal biju domajis, ka Dr.Pain buutu teicis " Tu Mirsi " ! confused.gif bet nu pats , hvz , zinu tikai to , ka muteriite kristu lielaaka histeerija nekaa es smile.gif [ kautgan nejau vinjai jamirts , bet gan man zaban.gif ]

P.S

GL&HF vis.gif

Link to comment
Share on other sites

Mana Kamerona paarspeeju juusu visas zheelabas 76.gif

(Nu Oddish ar savi "over&out smile.gif"un Pichonis ar "meegjinaatu arii beigt peedeejo reizi..." veel tuvojaas vinjai, kaut gan pataalu wink.gif), paareejie diemzheel thumbsdown.gifdevil.gif

mmmmmmmmmmm....

(gan es kaut kaa to mirshanu paardziivotu wink.gif )

post-6-1120148733.jpg

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

peec iespeejaam

bet veelams kaads iesilis skukjis

shinii situaacija laiks pietiks

pa vidu veel ar radiem uz ataa sabuchoties

a shiem jau labi

nu ir kopaa sanaakushi

saceps galju

padzers shnjabi

taa teikt - atties

Pallma

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...