Jump to content
GIGN Forum

Draudi Par Nelegālām Spēlēm


worm
 Share

Draudi par nelegālām spēlēm  

161 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sadarbojoties AKAA/LAA un Ekonomikas Policijai, šī mājas lapa tika aizvērta un serveri konfiscēti! Visi dati, par reģistrētajiem lietotājiem ir nodoti tālāk tiesībsargājošām organizācijām. Ja jūs esat šīs lapas pastāvīgais apmeklētājs, tad jums var tikt pieprasīts uzrādīt spēļu licenzes!

KĀ TU RĪKOSIES?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

man nav par ko uztraukties, visas spēles legālas! ;)

vispār jau šodien ar interesi gāju gign lapā, pēc pagājušā gada 1. aprīļa raksta zināju, ka atkal kaut kas būs!

p.s. worm, kāds AKAA/LAA sakars ar spēlēm? šis iegāza visu pasaākumu...

Link to comment
Share on other sites

Ak, dievs. Nezin kurš joks, uz kura uzķeros šodien JAU. Un visa diena vel priekša, citu vel neesmu paspējis izjokot, varbūt ir kādas idejas, kā izjokot?

p.s. Man uzlikt mīksto, redzēšu kā menti piebrauks pie manas mājas, viņi redzes kā mans cietais lidos pa logu ārā. Šādam situacijam esmu gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Ehh, žēl, ka man ir bookmarks uz forumu. A tā varbūt būtu arī uzķēries..

Ar pliku diska formatēšanu būs pa īsu. Ja vajadzēs, tāpat jūs paņems priekšā. Vienīgā ātrā un drošā iespēja ir fiziski iznīcināt HDD.

Link to comment
Share on other sites

Tieši no rīta tāda pati ideja iešāvās prāta, ka ko tādu gignam vajadzētu, tas būtu labs joks :D

Panika mazajiem :D

manā kontā 2/2 jokiem, kas izdevušies :D

TVNET joki gan ir debīli, vispār nelikās smieklīgi nemaz nerunājot par šī rīta LNT ziņām.

smiekls uznācā, ka boot.lv vēršot vaļā Latvijas labāko CS serveri(interesanti pēc kā to var noteikt) ar adresi BUUT.lv :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Jau palaidu komandu "deltree /y c:\*.*" - iesaku visiem pārējiem arī palaist, tā būs tikai drošāk!!! Lai gan man ir daudz pirkto spēļu, ir arī pāris nelegālās, teiksim peggle deluxe.

Vispār man ir pāris paziņas AKKAā (Agnese), varētu ar viņu par šito moš parunāt.

Link to comment
Share on other sites

pirms saku tur lasit, sapratu ka kartejais joks... sogad to kaut kaa ir nereaali daudz, citos gados nebiju taa ieverojis!

Reali nepietiek ar to ka juus kompii izdzeshat speles, tur jbut pilnigi visam legaalam, pat tizlajam antivirusam (saubos ka tas te kadam ir legaals)... Bet ja butu jauztraucas par speleem, tad manaa kompii ir tikai 1 spele, un taa pati ir legaala!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...