Jump to content
GIGN Forum

Lcd Monitora Tīrišana


Traffic
 Share

Recommended Posts

Kā un ar ko jūs tīrat savus LCD monitorus? Es reāli cenšos kādos i-veikalos atrast kādas lupatiņas speciāli monitoriem, bet bez rezultātiem. Nekas piekaltis vai kas vēl trakāks nav, vnk ar laiku sakrājušies pirkstu nospiedumi un citi pleķīši.

Link to comment
Share on other sites

Ar laiku mūsu LCD monitori paliek netīri, tā teikt apspeķoti, it seviški pats LCD ekrāns, un līdz ar to nesmuki izskatās (It seviški dienā). Lielākā daļa cilvēku (Tajā skaitā arī es) esam pirkuši spirta salvetes, speciāli priekš monitora kopšanas, bet parasti kad ar viņam tīra paliek nesmuki pleķi, kurus dabūt nost ir ļoti grūti, līdz ar to lieka naudas izsķiešana, un monitors pleķains! Citi ganjau nes savus monitorus uz datorsaloniem, lai tos nokoptu, bet to kopšana maksā naudu, vismaz tos pašus 5Ls. Bet ir veids kā notīrīt monitoru bez pleķiem, un naudas izškiešanas, kā? To es jums parādīšu!

Kas mums ir vajadzīgs, lai veiktu tīrīšanu?

1: Vajadzēs mums jaunu tīru lupatiņu, kuru parasti izmanto virtuves galdu tīrīšanai, bet nederēs parastā auduma lupata, labak būs sintētiskā (maksā dažus santīmus)

2: Lai tīrīšana būtu effektīva, vajadzēs mums parasto matu fēnu[/b]

3: Un tīru krāna ūdeni, un ziepes ar ko nomazgāt lupatiņu!

1.jpg

Sākam

1: Atvienojam savu monitoru no strāvas, un izraujam visus kabeļus.

2: Būtu vēlams monitora tīrīšanu veikt dienas gaismā, pie paša loga, jo vakarā ar lampu mēs neredzēsim pleķus kas ir uz monitora.

3: Pirms sākam tīrīt pleķus, notīram ar sausu lupatu putekļus no LCD virsmas.

4:Tagad paņemam lupatiņu, kārtīgi nomazgājam rokas ar ziepēm, un tajā skaitā lupatiņu.

5: Kad esam to izdarījuši, izgriežam lupatiņu ar rokām lai nepilētu ūdens no tās!

6: Paņemam nomazgāto lupatiņu un tīram vertikāli, no lejas uz augšu, un no augšas uz leju, un ar fēnu pūšam nopakaļ, fēnu turam aptuveni 20 cm no monitora. Un tīram kamēr nav neviena pleķa, ja sāk parādīties pleķi uz monitora jau tīrot, tad aizejam, un ar ziepēm nomazgājam lupatiņu atkal (man sanāca ap 5x mazgāt lupatiņu)

2.jpg

Es personīgi monitoru notīrīju perfekti tīru, neviena pleķa vairs nebija, un neiztērēju ne santīma!

3.jpg

Pamācibu veidojis Mo4itajs no naken komūnas ieliku ar viņa atļauju!

Edited by edgars797
Link to comment
Share on other sites

1. paldies edgar, beidzot spīdēs un laistīsies :D

'

Njā, ar veco labo trauku lupatu un ūdeni nekas labs man nav sanācis kā tikai svītras pēc lupatņas [pleķi]

Prīmā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...