Jump to content
GIGN Forum

Tests/jūs Aizpildīsiet, Es Vakarā Atbildēšu!


kVNE
 Share

Recommended Posts

Šis būs ļoti vienkārš tests, jums būs jāatbild ļoti vienkārši un to varēs ari pat 5 klasnieki un mazāki. Tātad šis tests ir ļoti interesants, neteikšu par ko tas ir, jo tad sapratīsiet. Ceru, ka šito neaizklapēs ciet, jo šeit jūs varēsiet uzzināt mazliet vairāk par sevi. Un tie, kas varbūt zin šito, tad nesakiet priekšā!

Tātad sāksim:

Tātad jums visas šis lietas notiek vienlaicīgi, jums zvana telefons, klauvē pie durvīm(draugs, draudzene), sāk līt lietus un uz balkona žāvējas jūsu labākais kostīms, jūs bērns guļ gūltiņā un raud, un vanā veļas pāri ūdens.

Kādā secībā jūs šo visu sarindosiet? Ko jūs darīsiet pirmo, ko otro, ko trešu utt.

Nav pareizu un nepareizu atbilžu! Es jums saku nevar darīt piemēram tā, ka ielaiž draugu un viņš jums visu palīdz darīt, vai citādāk. Jums ir vienkārši jāsarindo viss kā domājat, kas ir svarīgakais pirmais utt.

paldies!

Katrs kurš atbildēs, tam aizsūtīšu viņa tipa variantu :)

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši jāsarindo? :slap:

  • Ūdens vanna
  • Babyborns raud
  • Lietus līst
  • Klauvē pie durvīm
  • Zvana mobīlais.
EDIT: Bet ir arī cilvēki nokritīs bezsamanņā uz grīdu ja viss šitas kopā notiks :whistling: Nerunāju par sevi :lalala: Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

1) berns

2) atveru durvis

3) aizgriezu kranu vannai

4) glabju kostimu

5) telefons

ja tomer var paskaidrot, tad sikais jebkura gadijuma ir prioritate, pec tam jaatver durvis chomakam un japaludz pagaidit, tad jasaglabj vanna un pec tam jaiet pec kostima. ja zvanitajam ir kaut kas svarigs sakams, tad vins piezvanis velreiz

Link to comment
Share on other sites

Runājot pa telefonu(jo to var darīt staigājot apkārt) savākšu no balkona drēbes, pa ceļam uz vannas istabu ielaidīšu draugus aizgriezīšu vannai krānu un pa to laiku sīkais jau iespējams būs nomierinājies, bet ja nu tomēr nē, tad nekas slikts šim ar noticis nebūs.

EDIT: Var arī otrādā virzienā no vannas iet pie drēbēm, pa ceļam ielaižot draugus un protams paralēli runājot pa telefonu.

Link to comment
Share on other sites

vincister, vajadzēja sarindot tā taka visiem :) Tad tev pašam man liekas būtu vieglāk apskatīt savu tipu :)

edītēe: es pats darītu šādi -

1. Aizietu pie bērna

2. Palaistu draugu

3. izslēgtu vannu

4. Savāktu drēbes

5. telefonu paceltu

Tā es atbildēju pirms zināju atbildes :)

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Ja tiek paredzēts sekojoš variants, tad :

a) paķeru telefonu un atbildot uz zvanu aizgriežu vannu

B) ielaižu draugu, lai tas parūpējas par sīko

c) paķeru kostīmu

Ja tas uzdevums ir ne tik analītisks, tad :

a) aizgriežu vannu

B) paķeru kostīmu

c) ielaižu draugu

d) parūpējos par sīko (kaut arī viņš vēl kādu laiku varēja raudāt, bet tad es nevarētu parunāt pa telefonu)

e) atzvanu tam pimpim, jo pieņemu, ka viņš jau sen ir beidzis zvanīt

Link to comment
Share on other sites

norek, izdzēs kautko no inboxa.. Lai varu tev pm aizsūtīt atbildi :))

editēe: Davai, lai man nav tik liels darbs, tad visi, kas aizpilda turpmāk un grib zināt atbildi par sevi, tad rakstat man pm/ es uzrakstīju testu. vai kā tā :) Tā lai varu saprast!

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

da sviests tas viss ir :D

man jau arī likās, ka beigās kaut kas tāds būs, kur katrs tiks pielīdzināts kaut kam citam. runa gan ir par loģisko domāšanu, kā Tu spēj ar lietām tikt galā. rupji sakot, jā, es nolieku sev prioritātes, bet ir faktori, kas to ieteikmē. aizgriežu vannu, lai neappludinātu sevi un kaimiņus. paķeru drēbes, jo pārējais var pagaidīt. draugi bez uzaicinājuma ciemos nenāk, tapēc var pagaidīt, jo zin, ka esmu mājās. sīkais arī nav katastrofa un var paraudāt minūti ilgāk (tā reāli arī ir minūte). tas viss notiek 5-ās minūtēs un nav īsti svarīgi, kādā secībā. ja man pēc stundas jābūt uz kādām vakariņām, ir tikai loģiski, ka parūpēšos par drēbēm pirmajām. kaut kāda neizdevusies tā spēle. nu nevar tā akli salīdzināt ar kaut ko, neņemot vērā citus faktorus. vēl aizvien brīnos par tiem, kas ko tādu izdomā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...