Jump to content
GIGN Forum

Need New Fun Maps


Recommended Posts

wink.gif vajadzeetu pievienot kkaadas jaunas fun mapes ko naktii speeleet , lai buutu interesantaak... savaadaak shitaa jau izbesii, katru nakti vinjas speeleet sad.gif es domaaju, buutu kruti atkal nakts map cycl'aa pievienot fy_rambohulk un cs_tank, un veel kaadu normaalu un funiigu fun mapi... Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

Man vienmeer ir patikusi shii mape. Aatra, saapiiga un baisa naughty.gif

Liek Clicky herez

koshker, ar taadaam mapeem, mees samaitaasim muusdienu jaunatni... wacko.gifsad.gifunsure.gif

hm, man patiesiibaa tiiri normaala karte likaas taa kuru ordinary ieteica... wink.gifsmile.gif

EDD tava ieteiktaa mape ari bija tiiri sakariiga un manliekas buutu forshi taas divas ielikt nakts cycl'aa wink.gif

Edited by niger
Link to comment
Share on other sites

viss jau ir forshi, es arii piekriitu ka vajag veel kartes, tikai ir 1 problema- vajag lai kaads taas ieleiek serverii, cik es zinu to var izdariit worms, nezinu vai macho arii var...

varat mineet cik vinji nezeliigi grib likt kartes uz katru pieprasiijumu.....

buutu ljoti jauki, ja buutu mehanisms kaa to varetu eerti izdariit varbuut arii citi admini savadaak taa karshu piedavaasana ir kaa ar pirkstu rakstiit debesiis...

Link to comment
Share on other sites

kaa jau teicu esmu pret mazajaam karteem,jo GIGN serveris vienmeer ir paarpildiits(arii pa naktiim)..

nezinu vai veeL kads ta dara,bet es kad uz GIGN uzliek kaadu debiilu->mazu karti.......laizhu uz apollo(kas vienmeer rulee-i pa dienu,i pa nakti wink.gif )

P.S un atvainojos ka veelreiz izteicos par sho teemu

Link to comment
Share on other sites

Destrukt tu zini kaapeec GIGN serveris ir pilns 24/7 bet ap**** serveri pa naktiim parasti ir tukshi?

1)GIGN`s ir vienkaarshi labaaks.

2)GIGN`aa parasti pa nakti tiek laistas fun mapes! Ne visi ir taadi kaa tu(patiesiibaa reti kursh ir taads), kuri var speeleet savus dd2, aztecus un visas paareejaas standarta ATSPEELEETAAS kartes meenesi no vietas. Zini man, piemeeram, patiik paarmainjas, patiik, ka pa naktiim var forshi pafragot, patiik speeleet NE TIK ATSPEELEETAS kartes un arii nav jaagaida 3 min liidz raunds beigsies, ja nu kaads paargalviigais haljavnijs rusheris ir tevi nolicis 10 sekunzhu laikaa no raunda saakshanaas un momentaa pats ticis novaakts.

Link to comment
Share on other sites

tagad saaksim apspries serverus-kursh labaaks un kaapec!? man nekas nav pretii!!! Varu aistaaveet apollo..

Kr4 tu teici ka apollo pa naktiim ir gandriiz vai tuksh!?!?? Vo ieraavi kreklu pakaljaa.....tu padomaa logiski,un ar galvinju padomaa un pareikini......apollo ir vairaak nekaa viens serveris pat kaadi 5-ci taka cilveekus saskaiti cik uz apollo vienlaiciigi speelee un tad salidzini ar GIGN!!! Ja buutu viens apollo serveris tici man vish arii buutu cauraam dienaam pilns un rinda staaveetu veel!!!!!

Mazaas mapas nu nezinu vai tas ir praatiigi

1 - vinas aatri apniik,kaa jau T0masS teica.. smile.gif

2 - aims arii manupraat netreneejas,nav iespejams to dariit vienkarshi,jo mapa radiita haljaveriem(cerams saprati situaaciju aptuveni)

zinu zinu PLUS - fun,atpuusties no tiem dd2,nuke utt

P.S nezinu vai vaidzeja uzskaitiit tur dazhas lietas,bet nu dazhs labs pats gribeeja ...... taka paareejie dzeki,kexi nenemat veeraa ja kas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ej speeleet uz saviem apollo serveriem, kur viss ir labi un viss ir ideaali.

Mazajaas mapees nevar uzkachaat aimu? Vot tur tu ieraavi kreklu pakaljaa. Un kaa veel var uzkachaat. Labi, varbuut taads poolday`s vai iceworld`s ir sharu karte, bet kaut vai visparastaakajaas awp_map2, aim_map, kartees,var taa sakachaat aimu, ka maz neliekas.

Link to comment
Share on other sites

taapat tu (destrukt) ieraavi kreklu pakaljaa sakot, ka, ja apollo buutu viens serveris tad vinsh buutu vislaik pilns. Agraak taa bija, un vinsh nebija pilns wink.gif

a par fanmapeem - taas tiek speeleetas ja kaadam adminam ir veeleeshanaas vinjas uzspeeleet - tad parasti tas admins arii njem veeraa citu domas. Taa ka viss notiek vadoties peec situaacijas.

Link to comment
Share on other sites

macho - tas bija agraak! cool2.gif

nee, mainiit neko nevajadzeetu un ir labi, kaa ir patlaban!

awp_map 2 un aim_map vispaar ir ljoti reti manaamas kartes! awp_map 2 veel k-kad, bet uzliekot to map`i, paraadaas 2 miinusi : 1) Pazuud cilveeki

2)karte tie biezhi nomainiita, driiz peec taas saakshanaas!

Link to comment
Share on other sites

Jo ,tomas, šis awp2 (it sevišķi pa dziļām naktīm) man uzdzen miegu - tie sāvieni + totālā lamošana un garlaicīgais basecamping - es ar labāk uz kādu laiku aizeju uz citu serveri, vai pa netu palodāt nekā spēlēju to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...