Jump to content
GIGN Forum

Need New Fun Maps


Recommended Posts

nu labinji man jau vienalga,kas te notiekaas peec 24.00 galvenais,ka pa dienu var normaali uzspeeleet(ar to arii man pietiek)!!!

Macho man nedaudz saburziijaas tikai krekls,pakaljaa neieraavu pa laimi......labi po kas citos serveros vai ne!? dotajaa momentaa iet runa mini mapaam uz GIGN!!!

P.S kapeec juus de_nuke pa dienu uz vote pat neuzliekat,vo besiigi....speeleeju kopsh riita,bet uz pusdienlaiku veel ne reizi vina nav bijusi psc

Link to comment
Share on other sites

Jo ,tomas, šis awp2 (it sevišķi pa dziļām naktīm) man uzdzen miegu - tie sāvieni + totālā lamošana un garlaicīgais basecamping - es ar labāk uz kādu laiku aizeju uz citu serveri, vai pa netu palodāt nekā spēlēju to

Tur jau taa lieta smile.gif

ja map`e netiek nomainiita, tad uz kartes vidu, ir ieveerojami mazaak speleetaaju!

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz ar džekiem skolā tīklā spēlējām CS 1.5.. bija kaut kāda mape, kur CT jāiet viesnīcā Hosti glābt. Tā bija interesanta. Mosh varētu kaut ko līdzīgu dabūt. Es no mapēm neko daudz nejēdzu, nosaukumus toc nezinu.

Link to comment
Share on other sites

psc!!besit jau saak tas Gign!!!kas nevar norm kartes uzlikt!!!!Admini vispar reti raadaas!!!!un vajag tak tas kartes mazaas ko 6vs 6 baigi interisanti spleet kautkadu airstript domajat lidzi tak!!!!kaut vai parastakas awp_map2, aim_map, nu plzz ieliekat !!!!!vakaros vajag kautko interesantu nevis visu dienu 1pec 1! zaban.gifsmiliez.de_2469.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...