Jump to content
GIGN Forum

Gameui Un Met Ārā


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu topika nosaukumu precīzāk nosaukt nevarēju, tātad:

Vakar cīnoties ar TF2 es sēdēju līdz 02:00 augšā un jā beidzot viņš novilkās, bet uzradās divas, āā nē trīs problēmas. bet es viņu jau uzliku no jauna kačāties un man tādas aizdomas, ka tas pats būs tātad:

1. Iegāju spēlē un skatos pilnībā viss (menu, mapes nosaukumi, aij nu viss) ir ar kaut kādiem sūdiem priekšā ''GameUI'' :blink:

2. Es spiežu [~], lai atvertu konsuli un 0 emociju, vispār never vaļā.

3. Paspēju paspēlēt serverī 30sekundes un uzreiz met ārā no spēles, ja vienkārši sēžu iekš menu, tad nemet, kā tik ieeju serverī met ārā.

Esmu izmisumā, es jau agrāk esmu spēlējis TF2 caur stīmu, bet neko tādu nebiju redzējis.

Link to comment
Share on other sites

āā aizmirsu pieminēt vienu ''fišku'' ko man vakar paziņa pateica, viņš tipja pateica, ka varbūt man neiet, jo varbūt ir noslogoti content serveri (kaut kā tā rakstīja) es vispār nezinu kas tas ir, bet varbūt arī bija viņā vaina? Tas ir kad baigi daudz spēlētāju spēlē tf2? āā nu jā, pie mums bija 03:00, bet USA bija 10:00 ~

anyway, pēc 50minūtēm nokačāsies redzēsim kas būs.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojiet par TRIPLE POSTU, BET

Man ir liels liels updeits. Tātad pēdējo stundu es ar icecube mocījāmies, lai sačīnītu tf2 un ir rezultāti.

  1. Es uzliku LIONz'a latvian language paku un tagad man nav tie GameUI (nu daži ir, kur Lionz neiztulkoja, bet pohuj)
  2. Iekš spēles es redzu čatu
  3. Strādā konsule
Un tagad sliktās ziņas, mani vairāk nemet no servera, bet tagad paspēlējot kādas 3sekundes izlec disconnects ar reasonu:

Disconnected: Client timed out

Tādeļ paspēlēt tagad nevaru, un startējot spēli man konsulē papilno sūdu izlec.

Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf2build.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\halflife2.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\hl2ep2.ttf'
Steam config directory: C:\Users\Edvins\Desktop\ROOT\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\platform\config
ILocalize::AddFile() failed to load file "Resource/platform_english.txt".
Convar r_rootlod has conflicting FCVAR_CHEAT flags (child: FCVAR_CHEAT, parent: no FCVAR_CHEAT, parent wins)
Convar r_eyeglintlodpixels has conflicting FCVAR_CHEAT flags (child: FCVAR_CHEAT, parent: no FCVAR_CHEAT, parent wins)
Convar r_skin has conflicting FCVAR_CHEAT flags (child: no FCVAR_CHEAT, parent: FCVAR_CHEAT, parent wins)
Convar mat_softwareskin has conflicting FCVAR_CHEAT flags (child: no FCVAR_CHEAT, parent: FCVAR_CHEAT, parent wins)
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tfd.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf2.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf2secondary.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf2professor.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\tf\resource\tf2build.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\halflife2.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\hl2ep2.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\halflife2.ttf'
Failed to load custom font file 'c:\users\edvins\desktop\root\�sccelji\steamapps\wlaaa\team fortress 2\hl2\resource\hl2ep2.ttf'
Unknown command "sv_backspeed"
ILocalize::AddFile() failed to load file "servers/serverbrowser_english.txt".

Nu ko darīt, lai nebūtu tā Client timed out?

Link to comment
Share on other sites

Uzliec krievu paku! un pardevē savus īsceljus uz iisceljiem :D bet labak panjem idzes visu steam direktoriju kura ir tf2 piemeram:

C:\Program Files\Steam\steamapps\tavslietotajs\team fortress 2

visu kas mapee izdzess un ieinstalee speeli!ar tiiru instalu!

Ja joprjam gljuko paskaties kads tev regional settingi uz datora uzlikti! mozh tur kaut ko sachakarejis esi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...