Jump to content
GIGN Forum

Gign Winter Paintball Party 2009 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Ziema ir pienakusi, un kaa jau pagajusho gadu, ari shogad vajadzetu visem kopaa aizbraukt pashaudities :thumbsup: Tie, aks bija pagajusho gad, domaju atceras pasakumu ar labam atminjaam, man personigi loti patiik shadi pasakumi, kaut vai paris reizes gadaa. Zinu, kad valstii ir krize utt. bet arii muusu peintbola parks naak mums pretiim un piedava demokratiskas cenas ! Cenas ! Domaju, kad lidz shim datumam 15 ls vajadzetu iekraat, lai varam normali pashaudities + mums bonusaa peec tam 2h pirtinja Par velti !

Ir speciali sagatavots ekipejums ziemas apstakliem !Ziemas prieki !

Laiks pagaidaam ir rezervets uz 13:00, 1 februari , taa ir sveetdienas diena, varam mierigi izguleties piecelties un pasportot !

Ceru uz juusu atbalstu, pagaidaam gan naudinju veel neievaakshu jaapskatas vai buus gribetaaji, ja savaksimies vismaz 15 cilveki, maucam, no manas puses jau zinu, kad esam 4 cilveki !

Gaidu juusu atbildes un ierosinajumus !

Peace out ! :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatad pagaidaam mauceju komanda ! :10cm:

Bencik

Ti-83 Silver

Vincisters

Wolfblade

Divitis

Registretais

Deadalive

Sparky

Cipruss ???

Teddy ???

Rusty

Tauta sarosaas, iepsjeu pashaudities ar gaishakajam gign galvaam nevar laist garaam :lol:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D Bet gribu zinat cenu konkretu ...

12ls saakumkomplekts... pa 20ls varesi izshaudities loti labi :)

Te buus pagaidu saraksts, kaads nevar wormu pielauzt, es ar vinju runaju shamejais kaa akaa iekriti negrib un viss, es saprotu ieprieksheja reizee vinjam bija lauzta kaaja, bet shoreiz :sparta:

Bencik +2

Ti-83 Silver

Vincisters

Wolfblade

Divitis ???

Registretais

Deadalive

Sparky

Cipruss ???

Teddy ???

Rusty

Krish

Tests ???

Naziic

Rayus ???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...