Jump to content
GIGN Forum

Gign Winter Paintball Party 2009 !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vienīgais, par nožēlu, jāatdzīst, ka diemžēl bildes kur nazīc tranšejā tika nahrenizēts neizdevās (nofokusējās siets), vēl žēl, ka nevarēja tikt pafočēt westernpilsētiņā, tur ar būtu dafiga cool bilžu, bet nu i kā i.

PS. Es nošūtoju jūs visus :P

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Reali man zvanija no taa peintbola kluba, un piedava reali rkutu piedavajumu, viniem 6dien ir turniirs iesacejiem, laikam 5 cilveki komanda, taas cenas ko man pa telefonu nosauca, bija vnk smiekligas, reali vismaz 50% nost visam, bumbinja piem uz komandu 2000 nevis 50ls bet kaut kaadi 22 ls, sakaum komplekts arii kaadi 5ls :superlol: Suudi taadi, kad man taja diena ir iauto pasakums, ko laist garam nevaru, tapeec ja kaads grib piedalities un ir kaads, kas uznemaas buut kapteinis, piesakas iedoshu kontaktus ! :)

Un atceraties shis ir tieshi neprofesionaliem turnirs, gan jau kaads amatieris ari buuss, bet vairaak vai mazaak solija pretiim taadus pashu chalus kaa mees :)

Davaj Naziit uznemies es domaju no muusu pedeja sastaava 5 cilvekus var atrast :thumbsup:

P.s. Lieki piebilst, kad ja man nebutu pasakums cits es 100% piedaliitos, pasham besii, kad pa taadam kapeikaam uzspelet laizhu garaam, pasakumam jabuut labam ! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Vispār itkā jau varētu, ja novācās gaiši prāti, varētu kaut ko sabīdīt, sazīmēt taktikas u.t.t. Varētu būt jautri! Jāskatās, ja savācās 5 veikļi purni var mēģināt. Es negarantēj, ka piedalīšos, redzēšu kāda komanda n' stuff.

http://paintball.lv/modules.php?name=News&...cle&sid=633

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...