Jump to content
GIGN Forum

Gign Winter Paintball Party 2009 !


bencik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Starpcitu, neviens nav pieteicies manā mašīnā, tākā es droši varu paķert vienu cilveku ar ērtībām un vienu bez ērtībam :suukaa:

PS. Ciņčik...pacik pusdzīvais te draud tevi piečakarēt - esmu gatavs būt stirnas Rimī 12.00, jo ar īsti ceļu nezinu :DD

Link to comment
Share on other sites

:D

tagad esmu servi un ceru ka pats saviem spekiem izbraukshu araa :)

rit tajau redzes, vai bushu..

Karoch nedirsies re ku erix tevi savaaks :) Man mashina buus, ta ka es domaju mees taisam meetingu 12:00 Stirnu ielas Rimi mle :10cm: Un pirts mums buus paljube stresa nav ! :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir veel 2 vietas, ja kas zvanat 26329671, 12:00 tiekamies pie Rimi stirnu ielaa, cik nojaushu erix ir vieta un arii deadalive ir briiva vieta aparaata, ta ka tie, aks buus parausim ! :thumbsup:

Un paskataties uz laiku, perfekti, ne dublu, ne karsti, gaidu ar nepacietibu riitdienu :zaagis::meele:

Link to comment
Share on other sites

Jā, super, ja vien mans markeris nebūtu nobiris un kopumā kādas 2 spēles izdirstas :D

paldeies arī pusmirušajam par vizināšanu, bij riktīgi traki - labi, ja nākamreiz uz kādu pasākumu šim brīva vieta es piesakos! piedzīvojoms bij ne tikai paintball, bet arī pats brauciens. ;/

EDIT: paldies benchikam par uzdāvinātajām 100 bumbām! ;)

Link to comment
Share on other sites

bencik, kā jau minēju, ja vari, tad uztaisi kaut kad vasarā.

Protams variantu nav ! :) Uz pavasara pusi, kad buus jau saus un silts apsolos noorganizeet veelreiz taadu pashu pasacienu ! :thumbsup:

Bildes kaa jau profesionala bildeetas, paldies Erix par ierashanos un bildeshanu ! :thumbsup:

Un vispar man bija liels prieks uzkapat ar pozitivi noskanotiem cilvekiem, vairaak vai mazak sastavs ir paliekosh, ta ka tiekmies pavasarii obligaati ! :thumbsup:

Un paldies par ierashanos

Macho,krisham ar draudzeneem,vincisteram,silveram,wolfbalde,deadalive,nazitim, un ernesto :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...