Jump to content
GIGN Forum

Z-svētki


Kefiirs666
 Share

Recommended Posts

av, nesen atnācu no baznīcas, piesēdāmies pie svētku galda* , un tad sākās lielās dāvanas vēršanās, pats vecākiem biju uzdāvinājis ''tosteri'' un domāju, ka ar to pietiks :thumbsup: , tad zem eglītes atradu GTA IV orģinālo disku un biju tādā sajūsmā, ka nespēju izciesties un uzreiz gāju pie datora spēlēt, ilgi instalēju nu un beidzot pienāca brīdis kad jāreģistrējās Social Klubā, un fak. Nesanāk piereģistrēties rāda erroru, zvēru kamēr neizmēģināšu spēli gulēt neiešu ;D Nu tā ziemassvētki, pagāja/sākušies klusi, pat nebija ziemassvētku dziesmas uzliktas mājās, noskaņas vispār nav, bet tomēr esmu laimīģs par savu GTA.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* - Uz svētku galda bija: cūkgaļas karbonāde, vista grillēta ar sieru, vārīti katupeļi, mamas super garšīgie salāti a.k.a rasols. Tad vēl bija aij nu daudz kas bija. Nestāstīšu, labāk palīdziet man ar to erroru.

Link to comment
Share on other sites

kapeec man nav 8gadi un zsveetku noskanjas? aa hate

davanu daudz bet pats iisti nezinu ko gribu tapeec joprojaam esmu neapmierinaats..

tgd domaajot ko rakstiit izdomaaju ka gribu boksa maisu .. vsjo shonedelj ieshu un nopirkshu .. beidzot buus uz kaa savas dusmas izgaast...

galds bija bagaats ka vienmeer bet neko iipashi nevaru eest jo sporta veids to liedz..

Link to comment
Share on other sites

Dabūju naudu ziemassvētko 50 LS, ka nekā mēs ģimenē esam 3 bērni vien un viena māte mūs auzidzna !

Galds bija pilns ar visu ko vajag un ko nevajag, bija pupas tur kartupeļi, gaļas un sautētie kāposti utt.

Esmu apmierināts ar Ziemassvētkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Otradienā vēl dabūju uzspēlēt vienā koncertā - tādā diezgan aukstā zālē, kur nestrādāja radiatori pie loga no kura nedaudz vilka - lai gan jau iepriekšējā dienā sāku just, ka kakls sāp un galva arī nedaudz, bet kas solīts paliek solīts... Vakar jeb trešdienā lielajā pieēšanās dienā paliku uz gultas, visu dienu no tās neizkāpu un nespēju neko apēst, jo kakls tā sāpēja, ka pat siekalu norīšana prasīja pamatīgu piepūli... Šodien jeb ceturtdienā vēl jo projām ar mokām riju ēdienu, bet kaut kā jau ir jākopjas. Šogad tā atpūta un tie svētki tā teikt aizgāja secen un pat smaku nedabūju paostīt, jo līdz nākamajai nedēļai ir jābūt 100% uz kājām, jo jādodas prom. Tākā atlikušās dienas pavadīšu pie karstām tējas krūzēm ar balzāmiņu. :)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka es kādu laiku neēdīšu pīrāgus. Joptvai, šītā pārēsties viņus ir grēks. Naktī tā mocijos.

Kā man ar ziemassvētkiem? Ķeramies pie lietas:

1) Dabūju no senčiem Lacoste smaržas un vēl kko.

2) No vecotēva- Vilnas zeķītes, kkādus cepumus un parfimēriju.

3) Nekur neesmu ticis un no citiem radiem neko neesmu saņēmis.

4) Šie ziemassvētki tiek pasludināti par "Pirmajiem ziemassvētkie kuri tika atsēdēti pie pc/tv"

5) Vismaz kopējā dāva man iepriecina- "Panasonic Viera" 32" tv manā istabā. B) (Mīlu šo smailiju)

6) Piparkūkas? No rīta ārdija manu nāsi piparkūku smarža, bet apēst kautvienu nedabūju.

7) Ēdieni? Bija fakin daudz, es pat neatceros. Atceros to, ka pēctam knapi aizgāju līdz gultai un tur arī aizmigu.

8) Okej, Saulkrastos varbūt nebija tik daudz sniega, bet pietiekami lai varētu papriecāties par balto skatu pa logu.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es Ziemassvētku vakaru pavadīju pie svēktu galda mierīgā gaisotnē!! :santa: Protams, vecītis arī bija pie mūsu ģimenes viesojies!!Zem eglītes palicis man bija NIKE somu un naudu! :thumbsup: Svētki tika patiešām jauki nosvinēti un nevaru sūdzēties, ka tie nebūtu izdevušies! :D

Link to comment
Share on other sites

Es zsvētkus vispār nesvinēju :D vnk sēdēju mājā viens pats, kurināju pe4ku un ēdu desmaizes ar zefīriem :P

Jauno gadu domāju tieši tā pat atzīmēt, tik kkas bus jaiedzer - mošk kvasu sadzeršos un vārtīšos apvemtā sniegā :D

P.s. sencis kkur aizpisās uz paris nedeļām :D tapēc es viens pats

Link to comment
Share on other sites

Ziemassvētki forši aizvadīti, te pat mājās, dzīvoklī, atbrauca māsa ar vīru, sīko un suni. Ēdām kartupeļus, kotletes, karbonādes, sautētos kāpostus, gurķus, salātu un vēl un vēl, protams, pelēkos zirņus ar cūkas šņukuru, kā arī torti kā cūku (es gan neēdu). Iedzērām martini, karstvīnu ar krustnagliņām un mandarīniem. Dāvanā saņēmu Harija Potera pēdējo grāmatu, spēli Twister, apgleznotus suši irbulīšus+ garšīgas marcipāna konfektes, kā arī no vecmammas speciāli man ceptus gaļas pīrādziņus bez miltiem (diēta neļauj lietot miltus) par kuriem es biju pārsteigts, ka bija ļoti garšīgi. Rīt vēl jāapciemo otra vecmamma, tur kādu dāvaniņu arī gan jau saņemšu.

Link to comment
Share on other sites

* Gandrīz vai pat tādus nejutu.

* vienu nedēļ ātrāk dabuju PC no remonta <_< Bet ceru ka vecmamma kautko normālu uzdāvinās.

* Kā jau teicu es tādus ziemas svētkus nejutu. Sēdēju pie PC un činīju mājaslapu :D

* Kartupeļi, kotletes, salāti un sautēti kāposti. Viss : :thumbsup:

* Es ziemas svētkus nemaz negaidīju jo zināju ka nekādu dāvanu nesaņemšu. Viss vairāk no ši visa gaidīju īso brīvlaiku. :khehehe:

Edited by skofilds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...