Jump to content
GIGN Forum

Saulgriezis


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Saulgriezis piedāvā jums savu kārtējo dzejojumu "Vai tu zināji"

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību kad esi man līdzās, sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

Es dzirdēju, kad mīlestība atnāk tikai vienreiz mūžā, vienreiz saņem dūšu un pasaki to otram vienreiz mūžā, vienam cilvēkam visā plašajā galaktikā, vienā mājā, vienā istabā, tu viņu pirmoreiz glāsti, pirmoreiz skūpsti, pirmoreiz tev sirds kūst, domas kautkur citur plūst, vienalga kas apkārt darās, vēlies tikai ar viņu ilgāk kopā būt , nevēlies atvadu skūpstu sniegt, labāk uz paplātes savu sirdi pasniegt!

Vēlies vel mazliet viņas sirdspuktus sajust, vel mazliet viņas zilajās acīs lūkoties, sajust viņas matu smaržu, vel reizi tiem pieksarties, vel reizi divatā klusumā nīkt....

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību kad esi man līdzās, sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

Pēc pirmās reizes, kad viņu saticis, esi gatavs atdot visu, kaut māti sūtīt dzīvot uz ghetto, beigt tēlot kautko kas tiktiešām neesi, vairs neuztvert visu tik vēsi, nomest smēķi lai nebarotu vēzi, apsēsties uz krēsla un tā kārtīgi padomāt, kas uz viņu ir padomā, vai viņa nav tāda pati kā pārējās, vai tomēr viņa vienīgā, nav tā lielīgā, vai nākusi no ielām, tāda pati kā tu, no ghetto, nav ko dzīvē sniegt, nav ko no tevīm nemt, dažreiz domājot par visu šito, gribās pilnīgi vemt.

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību kad esi man līdzās, sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

Vēlētos sniegt viņai baudu, pat nedomājot par sevīm, kā tas parasti notiek, vienalga vai viņa to vēletos gultā vai kartējā iela, varb''ut nākamajā dienā, viņa izliksies kad nekas nav noticis, nekas starp mums nav bijis, pašam gribas pakārties tā kad tikai kājas tirinās, bet var arī iet caur otru ceļu kur nav sastopami meli, tikai dziļākās dzīves alkas, nejau kā pēc kārtējās narkotiku naudas kas viegli pļauta, iepriekšējā dienā pirkstā gredzenu viņai vilki, liekas kad pagājusi tikai viena nakts, bet uz lakts sēž divi mazi bērni divu cilvēku dzīves lolojums.

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību kad esi man līdzās, sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

Autora komentāri:

Tātad, vēlos ļoti pateikties KasPis par to, kad iedrošināja mani, pēc tā kad izlasija manu iepriekšējo darbu "Brīvo vārdu birums" un deva pāris ietekumus.

Dziesma stāsta par mīlestību, nejau par tādu, ko tu saki un smērē acīs katrai 3. meitenei lai ievilktu gultā, bet par to vienu un vienīgo.

Vēlos arī pateikties KSO.LV un GIGN.LV tiem komūna dalībniekiem, kas gan kritizēja, kas gan uzslavēja un teica lai turpinu :) paldies geksim par to kad norādija uz pāris kļūdām. :P un vienīgais pamanija, vai arī uzrakstija par to vārdu salikumu.

Dziesma tika sacerēt 1,5h. vsp tā bija vārdu spēle [saucamais prac] kuru pārlasot sanāca tīri tāda sakariga dziesma[vissmaz man tā liekas, par gaumi jau nestrīdās]

Tika veidota zem "G-unit - I smell pussy" :)

Saulgriezis a.k.a Muhamed

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

raprock ir taisnība :)

Un Latvijas reperi tiktiešām ir atsaucīgi :)

ir velme ar viņu iedziedāt kādu dziesmu, bet nu jāskatas ko viņš par to domā. Nu ja viņš piekritstu es būtu izpildijis vienu lietiņu no sava dzīves velmju saraksta x]

p.s labošanai gluži nedevu bet prasijo viedokli par dziesmu un kadu padomu x]

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kā lai to tā pasaka. Nevar jau kritizēt "skarbi" jaunos darbus jeb darba radītājus, bet izklausās diezgan jēli un klasiski. Kārtējie vārdi par mīlestību jeb kaut ko kas ir saistīta ar to... Ja šis ir "repojams" gabals, tad ar atskaņām ir tākā ir. Un derētu lielāks vārdu "birums" t.i paplašini teikumus, lai justu rozīnīti. :)

Link to comment
Share on other sites

:)šitā pēdējā frāze pieliek punktu. tu esi pārtulkojis visprastāko nēģeru saldo gabalu, kurā intimitāte robežojas tikai un vienīgi ar dzimumaktu. un tieši šie gabali man nedaudz kretīnē.

Tā turpināt... :)

ej prom. Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Edited:

Saulgriezis piedāvā jums savu kārtējo dzejojumu "Vai tu zināji"

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu katru tavu sirdspukstu kad esi man līdzās Vai tu zināji zināji, zināji....

[2x]

Es dzirdēju, kad mīlestība atnāk tikai vienreiz mūžā, vienreiz saņem dūšu un pasaki to otram vienreiz mūžā, vienam cilvēkam visā plašajā galaktikā, vienā mājā, vienā istabā, tu viņu pirmoreiz glāsti, pirmoreiz skūpsti, pirmoreiz tev sirds kūst, domas kautkur citur plūst, vienalga kas apkārt darās, vēlies tikai ar viņu ilgāk kopā būt , nevēlies atvadu skūpstu sniegt, labāk pasniegt savu sirdi uz paplātes!

Vēlies vel mazliet viņas sirdspuktus sadzirdēt , vel mazliet viņas kvēlojošās acīs lūkoties, sajust viņas matu smaržu, vel reizi tiem piesksarties, vel reizi divatā klusumā nīkt, vel kaut reiz savās sajūtās dalīties!

Pēc pirmās reizes, kad viņu saticis, esi gatavs atdot visu, kaut māti sūtīt dzīvot uz ghetto, beigt tēlot kautko kas tiktiešām neesi, vairs neuztvert visu tik vēsi, nomest smēķēšanu lai vienreiz beigtu barot vēzi, apsēsties uz krēsla un tā kārtīgi padomāt, kas uz viņu ir padomā, vai viņa nav tāda pati kā pārējās, vai tomēr viņa vienīgā, nav tā lielīgā, vai nākusi no ielām, tāda pati kā tu, no geto, nav ko dzīvē sniegt, nav ko no tevīm ņemt, dažreiz domājot par visu šito, gribās pilnīgi vemt.

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu kad esi man līdzās! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

Vēlētos sniegt viņai baudu, pat nedomājot par sevīm, kā tas parasti notiek, vienalga vai viņa to vēletos gultā vai kartējā iela, varbūt nākamajā dienā, viņa izliksies kad nekas starp mums nav noticis, nekas starp mums nav bijis, pašam gribas pakārties tā kad tikai kājas virs grīdas spirinas, bet var arī iet pa otru dzīves sneigto ceļu kur nav sastopami meli tik jēli un dzēlīgi kā vietējie mērgļi, kuri nemitīgi tēlo ērgli, bet šeit ir sastopamas tikai dziļākās dzīves alkas, nejau tādas kā citiem pēc kārtējās narkotiku naudas kas viegli pļauta. iepriekšējā dienā viņai pirkstā gredzenu vilki, likās kad pagājusi tikai viena nakts, bet uz lakts sēž divi mazi bērni divu cilvēku dzīves lolojums.

Vai tu zināji, kad neesmu palaidis garām nevienu tavu vārdu, nevienu čukstu vai burtu. Vai tu zināji, zināji, zināji....

Vai tu zināji, kad vēroju katru tavu kustību, sadzirdējis katru tavu elpas vilcienu, katru tavu sirdspukstu kad esi man līdzās! Vai tu zināji, zināji, zināji....

[2x]

p.s topic 1. post nevarēja editot.

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...