Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Es biju aizmirsis ka 1reiz jau Avangards iegrabaas pret Novokuznjecku ar 0:1, shodien atkal 1:1 beidzaas.. pzdc

Labi ka izdomāju atgūt pa dienu uz Avangard zaudēto :D Debreceni (futbols) 2,05 X 1,85 vitjaz vairak pa 2 X 1,71 DInamo riga vairak pa 2 = 6,49koef 10 ls

Un 1,92 jokerit uzvara X dinamo riga(1,97) 1x X Debreceni 2,11 =7,98 koef 10ls :D pagaidām izskatās ļoti cerīgi :D:D:D cerams dinamo nenopisīs visu :D

nu 2.ceks neizgāja un es nenoturējos 20ls live uz Dinamo (0) 2,58 =52,60 ls :D

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses, taisnība, varbūt jāsāk likt uz sliktākām komandām vai jādomā par neizšķirtiem, kas khl ir ierasta lieta.

pārāk daudz esmu zaudējis pēdējo dienu laikā, jāver laikam ciet, pēc šīs nakts nhl.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Jugra-Amur tas bija paredzams,biju iemetis ka tur bus 100punkt nicha,bet pats vnk neaiztiku...Jaa Vitjaz uzmeikoja surpraisi :) Bet vinji jau pedejas 8njas speles speelee nevis kaujas no kuraam 6shas ir uzvaretas :) DInamo shadu scenariju jau paredzeju :) Man patiik kaa izklausaas Plikaaa laimesti :) Nav nemaz jastradaa ne? :) Nauda naak griezdamies ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Jugra-Amur tas bija paredzams,biju iemetis ka tur bus 100punkt nicha,bet pats vnk neaiztiku...Jaa Vitjaz uzmeikoja surpraisi :) Bet vinji jau pedejas 8njas speles speelee nevis kaujas no kuraam 6shas ir uzvaretas :) DInamo shadu scenariju jau paredzeju :) Man patiik kaa izklausaas Plikaaa laimesti :) Nav nemaz jastradaa ne? :) Nauda naak griezdamies ne? :)

es pēdējā laikā nemaz tā īsti nēesu licis :D bet jātzist vakardienas 146 īpaši sasildīja sirdi :D šodiena arī plusos pagaidām esmu un tgd vēl iet 3 ceki :D 1 live jau gandrīz beidzies vel +30 ls būs :)

Goodij vienīgi žēl, ka tā vienmēr neveiksies . savādāk jau plānotu māju havajās :D

Bet nu tiešām labāk nekā darbs. pasēdi,iedzer alu, ieej uzšaut,un labākam miegam veic izmaksu :D

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Jā, kas Jūs pilnīgi idioti esat? Tak tā bija 100% likme, ka Panteram būs handikaps over 5,5, psc jūs esat lūzeri! :blablabla:

Jebšu, pēc kara visi ir gudri! Uzraksti labāk kaut ko pirms spēlēm nevis pēc, proti, uzraksti šīs dienas nhl rezultātus un ja izies ņemšu savus vārdus atpakaļ!

NU galīgi nepareizi tu mani saprati. Negribēju lekties vai bāzt kādam pirkstus acīs..

Un kapēc pēc kara visi gudri? Man vakar izgāja 11 no 13 likmēm (Stars spēle tajā skaitā)

Nhl šonakt man neviena spēle nepatīk. Visprātīgāk būtu nelikt neko, bet nu anyway, es saliku šādi:

2 multibetus un 1 straight. Nolēmu, ka ar single betiem laimesti nāk pārāk lēni, tapēc izmēģināsu jaunu stratēģiju - vispirms pacietīgi ar daudziem single betiem uzcelt bankrollu, un tad visu, ko esi savinējis uzlikt uz lieliem/riskantiem multibetiem. Ja nesanāk, tad sākt visu no gala.

Te ir manas šīvakara likmes. Es gan neiesaku man sekot, jo kā jau teicu, vakar manu uzvarēto likmju skaits pārsniedza 80%, šādu statistiku ir neiespējami uzturēt, tapēc diezgan loģiski, ka kuru katru brīdi mans streaks vienkārši sabruks.

Liku uz futbolu - Brazilijas Serie A(Campeonato) un NHL.

1)PARLAY (5 TEAMS)

CAROLINA vrs MONTREAL--> under 5.5

CHICAGO vrs VANCOUVER--> under 5.5

LOS ANGELES vs ANAHEIM--> LOS ANGELES

BOTAFOGO vrs AMERICA MINEIRO-- under 3

GREMIO vrs FLUMINENSE---> over 2.5

risk/win

40.00 / 566.14

2)PARLAY (4 TEAMS)

NEW JERSEY vrs BUFFALO--> under 5

LOS ANGELES vs ANAHEIM -->LOS ANGELES

Atletico-PR vs Sao Paulo--> Atletico-PR

BAHIA vrs INTERNACIONAL--> over 2.5

risk/win

40.00 / 387.74

3)STRAIGHT BET

CHICAGO vs VANCOUVER-->CHICAGO

risk/win

20.00 / 21.00

Diezgan nerēali liekas, ka visas nhl spēles varētu begties ar under, bet nu nez...pagaidām es neredzu nevienu, kura pēc manām domām, ir drošs overs.

Par 90% biju pārliecināts, ka dinamo būs over 5.5, bet pirms kāda laika sanāca apdedzināties ar khl likmēm, tapēc jau sen esmu sev nosolijies nekad un nekādos apstākļos neko nelikt uz Dinamo, par citām KHL komandām nemaz nerunājot.

Edited by Ducatii
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kas ir "straight bet" ??? Ja risk/win ir likme/laimests , tad apgaismo mani - tieshi kas uz chikaagu ir ar koefu 1.05 ? Ierashanaas uz speeli ?

Kaa tieshi ar single bet laimesti naak aatri vai leeni ? Pieemeers ? 1000 Ls likme uz keno skaitli , kursh izkritiis - koeficents ir 3 , izloze iet ~minuuti - laimests 3000 Ls. Leeni?

Nolēmu, ka ar single betiem laimesti nāk pārāk lēni, tapēc izmēģināsu jaunu stratēģiju - vispirms pacietīgi ar daudziem single betiem uzcelt bankrollu, un tad visu, ko esi savinējis uzlikt uz lieliem/riskantiem multibetiem. Ja nesanāk, tad sākt visu no gala

Un ja sanaak ? Tad arii visu to likt uz lieliem/riskantiem multibetiem un taa kameer zaudee ? Es iisti par strateegiju to nenosauktu , bet ko gan es saprotu..

P.S - viss manis rakstiitais ir pilniigi bez offence ;)

Link to comment
Share on other sites

Single bets ir tas pats kas straight... vnk nepamanīju, ka izmantoju 2 dažādus vārdus :)

Decimālajā formātā, kofs uz Čikāgu sanāktu nedaudz virs 2.0..nevis 1.05. es liku amerikāņu kantorī, līdz ar to ārī usa formāts. viņi skaita nedaudz savādāk - aprēķinot laimestu, likmes lielums netiek pieskaitīts.

Un vispār es nekad nesmu varējis saprast, kapēc lai kāds vispār kādreiz liktu kko uz koefu kas ir zem 1.20. Peļņas nekādas, bet risks pastāv vienmēr.

Jā un cik bieži tu liec 1k uz 3.00? :) Ceru, ka nepārāk bieži, jo tas galīgi nav gudrs, vai naudu nesošs, gājiens.

Ar single likmēm ir lēnāk, jo ilgtermiņā, vienmēr, ir arī zaudējumu sērija, kuras rezultātā var ne tikai zaudēt visu vinēto bet arī iebraukt mīnusos. Pieņemsim ar 56% uzvarām, kas ir labs rādītājs reāli neko daudz nevar vinēt, pat tad, ja apgrozi lielas summas. Beigās sanāk, ka tu apgrozi tūkstošus, lai vinētu 100$, man tieši tā bija, pirms 2 mēnešiem un es saku, tas nav ne riska, ne laika, vērts.

Ā un ja multibets iziet, tad atkārto to pašu, tikai tos sākuma single betus jau var likt lielākus, lai pēc tam arī multibeta likmei sanāk vairāk. Nezinu kā šis strādās, bet jāpamēgina, moš bus labi

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Decimālajā formātā, kofs uz Čikāgu sanāktu nedaudz virs 2.0..nevis 1.05. es liku amerikāņu kantorī, līdz ar to ārī usa formāts. viņi skaita nedaudz savādāk - aprēķinot laimestu, likmes lielums netiek pieskaitīts.

Shito lasiiju reizes 5as , bet vienalga nesapratu. Amiishiem ir savaadaaka skaitlu sisteema ?

Un vispār es nekad nesmu varējis saprast, kapēc lai kāds vispār kādreiz liktu kko uz koefu kas ir zem 1.20. Peļņas nekādas, bet risks pastāv vienmēr.
Neuztraucies , skarbajaa pasaulee buus veel daudz citu lietu , kuras Tu nevareesi saprast :buslabi:

Un ja Tu esi apgroziijis tuukstoshus , (par ko , peec taa kaa Tu raksti, es shaubos) un tagad raksti (mazliet paarfraazeeshu Tevis teikto) , ka ar single betiem nevar guut pelnu ilgterminjaa (kas jau ir peerle) , pat tad , ja apgroza lielas summas (shie ir griesti!) , tad es Tev labpraat dotu padomu..kaut gan , lai paliek..

/ Want to do things right ? Too bad! Nothing's ever right! /

Edited by M.Red
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies Znachokam , shodien KHL izspeeleejaa viss peec pilnas programmas :) Proti 5.5 overs , 3.perioda 1.5 overs un Dinamo 2.5 overs. Tgd uz vakaru ? hmm..

Boston Bruins : Columbus Blue Jackets Handikaps 1(-1.5) = 2.02

Minnesot Wild : Colorado Avalanche 1X = 1.43

Tampa Bay Lightning : Pittsburgh Penguins 4.5 over = 1.40

Winnipeg Jets : Washington Capitals 4.5 over = 1.42

Koeficients kopaa - 5.74 ; Likme - 60 Ls ; Iesp. laimests - 344.40 Ls

Pagaidaam tas ir vieniigais ko uz nakti esmu uzlicis , varbuut veelaak veel kkas tiks pievienots.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es šodien ar sevišķo likšanu neaizrāvos un statistiku utt arī tā īpaši neskatijos,vnk uzliku mazliet komandām kurām manuprāt būtu jauzvar :D

1. Pingvīni x Candiens x filadelfijas lidojošās vāveres -1,5

2,36 x 2,49 x 2,55 = 14,98 koef

2.Capitals x Bostona 1.per x Filadelfija 1.per

1,96 x 2,18 x 2,43 =10,38 koef

3. capitals x Bostona -1,5 x filadelfija -1,5 x pingvīni -1,5

1,96 x 2,02 x 2,55 x 3,10 =31,30 koef

Un protams reālākais manuprāt

4. Santos -1 x Universitad de chile -1 x Filadelfija x Bostona

1,76 x 1,81 x 1,92 x 1,70 =10,40 koef

Bet principā šodien nebija īsti iedvesmas lielās naudas raušanā un arī speles kuras viestu pārliecību :D

aa jaaaa gandrīz vai aizmirsu my favorite -- 1.perioda rezultāti Filadelfija ,Bostona,Capitals ,Nashwila ,Pingvins un Canadians = 261 koef :D 60 santimus laimei uzliku :D

Edited by PliKaiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.Čekā 10 ls = 149,85ls

2.Čekā 5ls = 51,91

3. Čekā 5ls = 156,49

4. Čekā 5ls = 51,99

tākā pa dienu nopelnīju visu cik man pietrūkā pāris lietām vakarā atļavos šitādus haļavnos čekus uzmest :D

P.s. noteikti visi pirmie čeki neizies bet tas 60 santīmnieks bez problēmām :D

Edited by PliKaiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kur vislabāk live skatīties spēles?

Lielaakie sporta notikumi vizuaali kvaltitatiivaa veidaa - www.lemonsport.tv

Eertaakais rezultaatu un tabulu skatiishanai - www.xscores.com

@Good Men , nu es esmu oldskuul un iipashi daudz ar naudas tureeshanu kkur netaa neaizraujos. Bet labam saldeejumam sanaak :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...