Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Džeki, negribu nevienu mācīt, bet lieta tāda, ka ja grib ilgtermiņā pelnīt ar totalizatoriem, vajag pieturēties pie bankroll management. Īsumā tas ir tā: uz vienu likmi var likt no 2-4% no bankas, es personīgi lieku 3% ! Ir vēl psihaloģiskais faktors ko daudzi nevar pārvarēt, ja aiziet liela zaudēto likmju sērija ! Es šo jautājumu atrisinu limitējot likmju skaitu dienā, vienalga vai visas zaudē, es vairāk par šo skaitu neveicu likmes lai atsistu naudu ! Šādi te liekot no 20ls pa 5ls uz likmi ir gamblošana un agrāk vai vēlāk novedīs pie banrkota ! ĀĀ jā, pats galvenais ir likt uz vienu konkrētu notikumu, nevis veidot eksprešus ar vairākām spēlēm, jo tīri matemātiski tu samazini iespēju vinēt ja pieliec klāt kādu vairākas spēles. Un ticiet man verjņaki nav, sports ir sports esmu sadedzis uz lielām summām liekot uz tā saucamajiem verņjakiem !

Kopsavilkums ir šāds:

1) Bankroll management

2) Liekat tikai uz vienu notikumu, neveidojat eksprešus

3) Audzinat raksturu, nesalūztat pie lielākas zaudēto likmju sērijas, jo ticiet man visiem viņas ir, jautājums, kā kurš ar viņām tiek galā!

Nobeigumā, iesaku izmantot Betfair.com tur ir lielākie koiči, jo tas nav totalizators, bet gan sporta birža !

Novēlu veiksmi cīņā par "vieglo naudu" !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Es kraaju naudu, PC jo ozhu ka te vareshu vilkt naudu araa :) Tatad likme uz kuru gatavojos iet uz pilnu banku ir LATVIJA-CHEHIJA , grozies kaa gribi,bet shajaa spelee mus sagaida zaagjis,bet nu es likshu uz preciizu rezultatu un tas buus 1:3.. Kapec? tapec ka papeetiet statistiku PC gandriz 50% spelju ir beigushas 3:1 par labu CHEHIEM!Koefs arii noteikti buus kaads 6-8, tatad liekot 20Ls uz 1nu speli ir iespeja izvilkt pietiekoshu sakuma kapitalu :)

Pie tam taa buus 1maa spele, abas komandas vel nebuus sajutushas spelju garshu...Masala vilks ko vares izvilkt, piemeram ja 1:2 zaudesim GK njemsi nost un 1;3 spiid, ja shots buut 1:3 GK nenjemsim nost un arii shadaa gadijumaa paliek 1:3... Vairak pa 1nu neiemetisim max 2...

P.s. Pret somiju buuus 1:6 :) es jau tagad ziimeeeju ,savu sheemu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu, kapēc klusējam? Stāstat kā jums iet - baigi gribas zināt :)

Man, piemēram, Vācija šodien, ļoti smuku, naudiņu atnesa. Biju ielicis viņus kombinacijā ar dažām futbola spēlēm - rezultatā 50kāršoju savu likmi :)

Un baigā skrobe, ka mūsējie zaudeja čehiem - gandrīz būtu izgājusi likme ar kuru es vinētu $500

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Es vēl joprojam nevaru aizmirst zaudējmu pret Dāniju. Ieliku Latviju multibetā ar ļoti riskantām spēlēm.

VISAS uzvarēja, izņemot Latviju. Būtu vinējis $350. Tad vēl slovēņi aizvakar iegāza... Arī multibets un tikai dēļ sloveņiem nevineju $150.

Kr4 tā vietā, lai vinētu ap $1k šajā čempī, es pilnīgi stulbu neveiksmju dēļ, esmu aizgājis pat mīnusos.

Link to comment
Share on other sites

Ariii man Slovenija multibetaa pret Austriju sapigi iegrieza...kaados 4 multibetos biju iemixeejis SLoveniju un visi smuki gludi butu izgajushi... Nu nekas..

Shodien Norwegji un SLovakiem jagrauj savi oponenti... Rus-Fin buus UNDER 5.5 arii Vacija-CHEH Under 5.5

Link to comment
Share on other sites

Ja šodien savieno Zviedrijas un Somijas uzvaru izveidojas koificents 11

Uzmetot 10ls var iegūs 110ls, visticamāk tie būs zaudēti 10lati bet itkā jau var riskēt ja nu paveicas un 110ls kontā :)

Pats vēl nēsmu izdomājis riskēt vai nē.

Link to comment
Share on other sites

0,7lb galigi garam :) Panjem labaak abas speles nicha un koefs ir 20... 2reiz lielaaks un 2xreiz lielakas iespejas ka iziet..

Somi ar Krieviem jau spelejushi un toreiz beidzaas overtimaa... Chehija-Zviedrija,lidzigs ar lidzigu un sheit ari uz overtime var likt..

Uzmet pitaku uz 2viem nichiem un 100Ls ir tavi... kaut vai uzmet 2,50Ls uz abaam nichaam un 50Ls ir tavi :0 Maza summa ko zaudee bet labs vinnests ko izcelt..

Butu man lieki 3ls uzmestu nedomajot!

Link to comment
Share on other sites

Kādas prognozes uz fināla spēli? Koefi vnk super - abām komandām 2.35 :) Domāju likt uz zviedriju $100, bet nevaru līdz galam vēl izlemt.

@Miedzinjsh tieši otrādi! Nav jau svarīgi, ja zaudē daudz likmes pēc kārtas. Svarīgi ir tikai tas, vai tu ilgtermiņā esi plusā vai mīnusā. Visus rezultātus nav iespējams uzminēt.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Kādas prognozes uz fināla spēli? Koefi vnk super - abām komandām 2.35 :) Domāju likt uz zviedriju $100, bet nevaru līdz galam vēl izlemt.

@Miedzinjsh tieši otrādi! Nav jau svarīgi, ja zaudē daudz likmes pēc kārtas. Svarīgi ir tikai tas, vai tu ilgtermiņā esi plusā vai mīnusā. Visus rezultātus nav iespējams uzminēt.

Un tu gribi teikt, ka Good mens ir ilgtermiņā plusā? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...