Jump to content
GIGN Forum

Simt Un Viens Veids...


amniijs
 Share

Recommended Posts

Šodien skolā, matemātikas stundā, skolotāja mani izsauca pie tāfeles, lai es uzzīmēju parabolu. Aizgāju, uzzīmēju un, nākot atpakaļ, pamanīju, ka manā pierakstu burtnīcā kaut kas ir iezīmēts. Nokļūstot pie sava sola, sapratu kas tas ir. Manā burtnīcā bija iezīmēts pimpis (turpmāk nelietošu vārdu pimpis, bet gan "ašā emka" ? bukuc!S).

gyglusyctvvdxyhi35v.jpg

(Lai iegūtu šo bildi, man nācās ceļot laikā)

Ilgi nevilcinoties, noslēpu ašo emku, jo ašajām emkām nav vietas manā pierakstu burtnīcā.

0uzseltmof592x9whly.jpg

Salīdzināšanai:

magneto.jpg

Un, kad biju beidzis slēpt ašo emku, mans sola biedrs teica: "Simt un viens veids kā noslēpt peni."

Tad man radās ideja grāmatas izdošanai ar nosaukumu "Simt un viens veids kā noslēpt dzimumlocekli". Lai gan domāju, ka šo ideju nerealizēšu, bet interesantākos veidus gan varētu kaut kur sakopot.

Tāpēc vēlētos no jums redzēt interesantas idejas, kā noslēpt ašo emku, kura ir uzzīmēta tev kādā burtnīcā vai uz vaiga, vai muguras, vai potītes, vai uz kaimiņa Laimoņa drauga pieres... Būtu forši, ja bildi ieliktu pims noslēpšanas un pēc. Variet zīmēt kā sirds vien vēlas, gan ar roku, gan photošopā, gan paintā, kaut vai arī sniegā čurājot.

P.S. Man ļoti patīk rakstīt piemērus.

Pavisam aizmirsu. Man šķita interesanti, ja ašo emku varētu paslēpt ar vienu elegantu, nepārāk garu līniju. Pats gan neizdomāju, kā to varētu izdarīt. Varbūt tas nemaz nav iespējams? Varbūt jūs izdomāsiet?

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

:lolza: Atceros kā mēs skolā ar šo te lietu nodarbojāmies. Videnē nebija tik izteikts, bet pamatenē gan. Bijām visu skolu norakstījuši, visur, kur skatās bija diņķīts( tā mēs viņu saucām ). Stundās bija vispar, kaut kāds murgs, atlika tikai pagriezties un še ku reku uz grāmatas vāka viens stāv :) Pat stādijām rekordus, kurš ātrāk uzbliežis diņķi.

Karoč, man nebija tādi pieraksti, kur nebūtu šī simbolika. Ja es atradīšu kādus pierakstus, un ja nebūs slinkums tad iemetīšu ... :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Kādus 6-7 gadus atpakaļ man tā arī bija aktuāla problēma. Lab nenovirīsamies no tēmas, kāds varētu iemest kādu bildi kā lūdzu topika autors(jūs tak esat lielie speciālisti slēpšanā). Man sen jau visas bernišķīgās fīčas piemirsušās :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ideja lol :)

butu tur bildes tajos komentaros butu skaists topiks nevis tukshi teksti :) tas taa

schappijs ekonomikas stundaa saaka jautaat vai gribu uzspeleet speeli.

- nu kapec gan ne, stunda iet uz beigam, var jau..

paskatoties vina kladee, jutos diezgan divaini ieraugot taadu "ekonomisku" locekli pa pus lapu, ar apzinu, ka sha ar to bus kautkas jaspelee...sezhot pirmaja rindaa, gandrizvai blakus skolotajai, luukojos shinii brinumaa:

v1.jpg

melnais ir gruziitis uz objektiva(nenemt veraa)

ta nu izskaidroja shi locekla noteikumus un vina turpmako likteni, tas bija japarversh ne-loceklii

peec topika autora luguma ta ari izdariju :)

v2.jpg

He was a skater bo...dick?

Link to comment
Share on other sites

Mums tagad skolā tāpat :D

Tikai šoreiz ir savādāka situācija, ja es redzu ka kāds manos piederumos iezīmē minī pīnasu :D

Tad atmaksa ir salda :D

Man tur kladē 3 rūtiņu lielumā ir penis :D bet es viņam iezīmēju lapas lielumā.

Tas ir viss vienkāršākais! Un tām učenēm kuras besī es skolas grāmatās daudzās lapaspusēs iezīmēju peņus caur galvu :D :D :D

:lolza:

Link to comment
Share on other sites

:D

Tikai šoreiz ir savādāka situācija, ja es redzu ka kāds manos piederumos iezīmē minī pīnasu :D

Tad atmaksa ir salda :D

Man tur kladē 3 rūtiņu lielumā ir penis :D bet es viņam iezīmēju lapas lielumā.

Tas ir viss vienkāršākais! Un tām učenēm kuras besī es skolas grāmatās daudzās lapaspusēs iezīmēju peņus caur galvu :D :D :D

:lolza:

Valdi, kas tad iesāka to visu huiņu? Lapiņš? Bet laikam es turpināju.

Par tēmu, šī pīnasu zīmēšana tiešām manā klasē aizgāja galējībās. Kā pagriežas pīnas, iziet uz toaleti pilna burtnīca ar pīnasiem. Kautvai nedaudz neuzmanīgi izturies, pīnas kladē!

P.S. Ar vautinju vienā klasē mācamies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...