Jump to content
GIGN Forum

Mapping Contest No.І


d3ad_nOw
 Share

Recommended Posts

hammer34.jpg

Sveiki, šis ir otrs "Mapping Contest's", kuru šoreiz organizēju es (d3ad_nOw).
Cik es padzirdēju daudzi gribēja taisīt fy_, as_ kartes tipus, šoreiz gan izlaidīsim fy_.
Šī jums ļaudis ir otrā iespēja, ja atkārtosies atkal : "es nepaspēju", "vajag citā laikā", un būs ļoti maz taisitāju, varat vairs necerēt jebkādus "Mapping contestus".

Vērtēšana notiks sekojoši :
Architecture (Arhitektūra, jeb detalizācija) : xx/10
Ambient (Atmosfēra, Skaņas) : xx/10
Gameplay (Izkārtojums) : xx/10
Un spēlējamība (R_Speeds) : xx/10


Noteikumi:
1. karte jāveido priekš Half-Life:Counter-Strike 1.6, un tās tipam jābūt de_,as_
2. kartē jābūt vismaz 20 spawn pointiem
3. kartei jābūt paštaisītai
4. karte nedrīkst būt citas kartes pārtaisīšana(remake)
5. kartē obligāti jābūt vismaz trim kamerām(tām kuras pirms piedžoinošanās rāda karti)
6. kartei jābūt veidotai konkursa laikā (karte/WIP kuru esi publicējis pirms konkursa neder!)
7. nepublicē karti pirms laika, lai konkurenti neredz
8. Prefabu ierobežojums ir 3 (Lai nav pārbāzta ar prefabiem)
9. Modeļu ierobežojums nav, bet ATCERIES, jo vairāk modeļi jo zemāks r_speed.

Iesniegšana:
1. jāiesniedz kartes_nosaukums.rar arhīvā, ar direktoriju struktūru, lai ērti atarhivēt
2. Jabūt vismaz 3 screenshotiem iekļautiem .rar failā.
a. screenshotiem var būt jebkādos izmēros.
b. screenshotus nedrīkst vizuāli uzlabot ar photoshop vai citām grafikas programmām.

Dodam man personīgi.
1. pa mirc: mēdzu būt #gign #gamerx @ 118.lv
2. pa e-pastu: demonikz[at]inbox[punkts]lv
3. nodot līdz 05.11 23:59:59
Ja nemaldos šajā konkursa laikā, skolās ir kādas tur rudens brīvdienas.

Balvas
Tātad ja tava karte uzvarēs un būs spēlējama, tā iespējams parādīsies gign serverī.


Vēlu veiksmi un gaidu labus rezultātus Edited by d3ad_nOw
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Paldies par konkursu. Mans personīgais ieteikums - izdomāt ko vairāk pie balvām, tad izdosies piesaistīt arī cilvēkus, kas vēl tikai domā kaut ko sākt ar mapmeikošanu. Man piemēram bija svarīgi savu veidojumu izstumt saulītē, bet citiem tas prieks ir svešs. Es atceros, kad es taisīju maperu konkursu vienā ne pārāk lielā komūnā (šobrīd vairs nepastāv), es balvās piesolīju pāris ekstras (biļetes uz kino, alus kasti un braucienu uz Līvu akvaparku) un tici vai netici, centās pat tie kuri no mapmeikošanas ne bū ne bē. Vismz plānus zīmēja un mēģināja ar vhe darboties. :) Divās nedēļās man 4 dalībnieki sāka darīt kaut ko, pēc tam gan serveris un viss pārējais tika slēgts, tā arī nepabeidza.

Edited by nelietis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...