Jump to content
GIGN Forum

Lol Wtf?!


Outsider
 Share

Recommended Posts

apsveicu! Katraa respektablaa skolaa tajaa laikaa kad tu tur maacies ir jaabuut vismaz vienai bumbai. Man pirmajaa, kas nedaudz iesuukaaja pa 9iem gadiem tikai viena bija, bet otraa, kas jau bija megarespektabla - kaadas 2 laikam (varbuut 1, bet tur regulaari taapat bija pazinjojumi par bumbaam taa ka respekt)

Link to comment
Share on other sites

l0l un ja tieshaam ir taa bomb ? biggrin.gif visi kjiegjeli un visi pareejie suudi virsuu 4.gif

man ir bijushas kaadas 3 "iistaas" bumbas - pazvanija kkaadi gaileeni lai tiktu no stundaam nah un reizi gadaa ir maaciibas - visus aizdzen uz sporta laukumu.. itkaa baigi kaartiigi jaaiet un ir pateikts kuras stundas laikaa, bet mums bija tieshi krievenee.. noskaneeja zvans un bljaudami paari galdiem nesaamies no shules aaraa XD.gif

Link to comment
Share on other sites

labs, robbin wink.gif

otraa shuce vispaar bija totaals restepaa, atceros vienu nedeelju kaadaa piektajaa klasee, kad bija 2 bumbas skolaa jhatka.gif... kopumaa pa visaam manaam 6 klaseem tur atceros kaadas vismaz 5. taa ka notworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL

Mūsu skolā arī ir bijusi divas reizes šitais šits ar tiem draudiem, vienu reizi pat vēstures učuks neticēja, ka tas tā ir kamēr neatnaaca sapieri ar suņiem klasē, kur mums notika stunda wink.gif

Edited by madball
Link to comment
Share on other sites

kad veel latvijaa maaciijos, sanaaca 2aas nedeeljaas kaadas 3 vai 4 bombas, peectam direktore uzraxtiija pazinjojumu, ka, ja veelreiz buus viltus zvans par bombu, tad buus taa diena jaatseezh 6dienaa smile.gif pirmstam arii kaadu 5 gadu laikaa bija itkaa kaadas 2 bombas

Link to comment
Share on other sites

man skola bija laika ka ka exis ta bumba skolaa(kad es biju kautkada 10 klase 12 klasem bija exameni) viens gads bija pavisam bagaats bija kadas 6 bumbas.

p.s. shon gaju gar 2 kad tur tas viss dariijaas vesels bars policistu siichu staveja ara un bolijas es ta iedomajos ja nu tiesham spragst tad tur visi tie tak tapat nobeigtos zem gruveshiem nav nemaz jabut ieksha taja skola jabut bet pa cik es kaveju psihologjiju nesanaca laiks padiskutet ar policistiem.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par skolu bombām - savā laikā arī manā sen aizmirstā šucē bij tāds zvans (nu kā jau visās), bet viens zvans bij jo ļoti īpašs.

Nu kā jau vienmēr Trauksmre, visi pofigā dodas ārā no skolas, atbrauc pogainie, a Es ar Klasesbiedru aizšmaucām ap stūri uzpīpot,

mēs tā mierīgi pīpojam, kad no skolas aizmugurējām durvīm izmāk kinologi un vienam pogainam rokās kaste texts apmēram bij šāds (precīzi neatceros, bet kautkas līdzīgs

1 - Kas ta tas ir..

2 - EE kautkāda plastikāta..nav diezko bīstama...

1 kur atradāt?

2 zem sporta zāles grīdas

( mums tur viegli no pgraba tikt klāt-pat bieži tur pīpot līdām 4.gif )

Tad atnāca vēlkautkādi poliči un konstatēja ka nu i viss ok stundas var turpināties, un protams visiem paziņoja ka nekādas bombas nebija.

Bet tajā brīdi es domāju ka bikses pielikšu - cik tur trūka un ja nu... un varbūt ...

Moš tagad ar 1x siikais uzvana a 2x nee... skolēni tāpat neko neuzzinaas, jo tā vēl trūka ka večaki uzzinātu ka tur tiešām kautkas bija... skola tukšotos tikai tā..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...