Jump to content
GIGN Forum

Komentāri Par Komiksiem


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOOOOOOOOOOOOOL ! omg XD kristapiņ :D XD :superlol: :superlol: :superlol: varēji jau pacentsties un ielikt manu īsto bildi XD rofl :D jo tas tur ir mans čoms :D loool XD tāds dzelzis tu esi :Dhttp://www.draugiem.lv/friend/?20994 :)

bļā. 10/10. super komiks XD sor bet veidotājs ar kick ass XD vnk zvaigze :) bļin jūs veči - made my day! again! and i bet you'll make some 10 more for me :D

btw rekur viņš :sparta::superlol:

P.S bļad...nomainijās tituls zem nika...nevaru dabūt atpakaļ woot wr1ter vai ko citu...Pogu klabeklis sūkā tāpat kā stepana seja :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

XD kristapiņ :D XD :superlol: :superlol: :superlol: varēji jau pacentsties un ielikt manu īsto bildi XD rofl :D jo tas tur ir mans čoms :D loool XD tāds dzelzis tu esi :Dhttp://www.draugiem.lv/friend/?20994 :)

bļā. 10/10. super komiks XD sor bet veidotājs ar kick ass XD vnk zvaigze :) bļin jūs veči - made my day! again! and i bet you'll make some 10 more for me :D

btw rekur viņš :sparta::superlol:

P.S bļad...nomainijās tituls zem nika...nevaru dabūt atpakaļ woot wr1ter vai ko citu...Pogu klabeklis sūkā tāpat kā stepana seja :)

:< Tu esi pārāk resns, lai par mani runātu.

Edited by STEPAN
Link to comment
Share on other sites

'':< Tu esi pārāk resns, lai par mani runātu.''

lool :D jā. atšķirībā no tevis es saskaitu visus savus preses kvadrātus nevis riepas :D ej. nost..btw tev derētu nopirkt jaunu seju :thumbsup: tagat redzot tevi saprotu no kurienes jūsu klanam tas resnuma sindroms - pastos uz tev un atbilde skaidra :superlol:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

lool :D jā. atšķirībā no tevis es saskaitu visus savus preses kvadrātus nevis riepas :D ej. nost..btw tev derētu nopirkt jaunu seju :thumbsup: tagat redzot tevi saprotu no kurienes jūsu klanam tas resnuma sindroms - pastos uz tev un atbilde skaidra :superlol:

Tad 'pasties' vēl un vēl un tad pieskaries sev līdz sajūti apmierinājumu. Pēc tam skaiti savus 'preses kvadrātus'.

Link to comment
Share on other sites

Njā, diemžēl traģiski lielākoties, sen nebiju smērējis acīs fekālijas, lai nomazgātu to, ko redzēju pēdējā pusstundā (neņemat ļaunā, tie, kas centās).

Būtu ātrāk pamanījis, varbūt ar būtu ko iemēģinājis taisīt.

Man rodas jautājums, kāda tā dzīve ir, ja daudzi cienītie "mākslinieki" uzskata, ka laba un riktīgi rēcīga komiksa obligāta sastāvdaļa ir vienk bezjēgā izbērti lamuvārdi + BUM/BĀC/BOOM efektiņš + sūdi/peņi/dirsas. To visu var lietot, bet nu... Vismaz kaut ko tur apakšā ielikt, tas viss ir fons, vide, nevis saturs.

Oddish gabals ar nepatika, to epizodi zinu, bet nu tu kaut kā galīgi nepareizi sadalīji kadrus, un puse joka jau tur pazuda uzreiz. Tā jau, protams, smuks pēc izskata.

Kāmja piece - kad pārvari sākuma pretīgumu pret galveno varoni (un drausmīgo tekstu), viss it kā iet uz augšu, parādās pedobear utt., tu jau sāc berzēt rokas. Bet diemžēl tas pēdējais freims vienkārši to visu nogalina.

Sulikam jau laba ideja it kā, bet kaut kur jau redzēta, jā, attiecīgi varēja jau paredzēt, kas būs trešajā freimā.

Ok tagad pie patīkamā - vienīgie, kas ir pozitīvas pieminēšanas vērti:

Jancis38 - tikai pirmais komikss. Izpildījums praktiski ideāls, plus ideja. Pat pasmaidīt varēja. Nekas baigi rēcīgs, bet vismaz kaut kas (pārējos 20 komiksus gan nevajadzēja štampēt, tur nekā nebija).

DjErix - tas par intelliģenci labs, varēja pasmieties, tik kaut kas ar to jpg noticis... Otrs blakus ar bija ok, ideja arī laba.

Kā pēdējais (kam arī būtu 3. vieta) - BRATVA. Surprise, suprise. Ja neskaita debīlisma radiāciju un (ne)kvalitāti, tad piedūra vismaz ideja. Pliners, āriešu-only komanda, pederasti, masoni - nu, tur tiešām kaut kas var sanākt, ja normāli pieķeras klāt. Nāvējošs kokteilis!

Erix 1. vieta, Jancis 2. imho.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...