Jump to content
GIGN Forum

Google.com Image Triks


Rapper^
 Share

Recommended Posts

Tātad:

1. Ejam google.com

2. Atveram izvelni: Attēlu meklēšana

3. Ierakstam vienalga kādu vārdu. (galvenais lai bildes parodas) :P

4. Augšā kur ir url vieta iekopējam šo skriptu:

java script:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',5); void(0);

ps. jabūt kopa javascript. man neliekas kopā gign'a nez kapē

5. Skataties kas notiks :P

P.S. tas nebūs visu laiku, vnk. ieejat pa jaunu google.com un viss. :P

Edited by Rapper^
Link to comment
Share on other sites

vispirms ierakstat attēlu sadaļā vienalga kādu vardu galvenais lai parodas bildes tad to dkriptu iekopējat site bar

P.S JABUT KOPĀ JAVASKRIPT RAKSTĪTS. te nez kapē nelliekas bet tā rakstat kopā

Edited by Rapper^
Link to comment
Share on other sites

o jā man tagad viss sanāca. prosta tas sākumā javaskript jāraksta kopā. nu kr4 kods ir šitāds:

java script:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',5); void(0);

edit: nu kr4 paši izņemiet to atstarpi starp java un script. :D te ieliekot, nekas nesanāk. :)

Edited by gudrais
Link to comment
Share on other sites

a atstarpi izņēmi??!

ps. man te zināms velviens google prikols!! šitas ir daudz inčīgāks (manuprāt)

krč darām tā:

1. atveram googli

2. rakstam meklētājā "find Chuck Norris" (bez pēdiņām)

3. spiežam "Es ticu veiksmei" (ja ir lv) vai "I'm feeling lucky" (vai kkā tā, ja ir eng) kr4 2. pogu jāspiež. un tad tikai lasam! XD

specially for face:

java script:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',5); void(0);

atstarpi izņem starp java un script. u ja kas lasi visu topiku, lai arī visu sapratu!!

Edited by gudrais
Link to comment
Share on other sites

ps. man te zināms velviens google prikols!! šitas ir daudz inčīgāks (manuprāt)

krč darām tā:

1. atveram googli

2. rakstam meklētājā "find Chuck Norris" (bez pēdiņām)

3. spiežam "Es ticu veiksmei" (ja ir lv) vai "I'm feeling lucky" (vai kkā tā, ja ir eng) kr4 2. pogu jāspiež. un tad tikai lasam! XD

Kurā vietā ir tā atstarpe jāizņem?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...