Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Veel pa dienu esportaa bija... Laikam kaads pasteidzaas un moderaatori izdzeesa!!!

Bet nekaa iipasha nebija... Vnk bija raxtiitas ka no Riigas 2000 uz Dinamo paarceljas O. sarokins un kkaads jaunais Meja, no dinamo uz Riiga 2000 Staals un (neatceros) :(

un veel bija runa par Ciprusu!!!

Link to comment
Share on other sites

:) Super hokejs,tikpat labs kaa pret LADU,shoreiz tikai kriit iekshaa,un i to ne viss :D Bet smuki 4:0 pec 2traa perioda :)

Es arii tagad darbaa skatos hokji kopaa ar klientiem... laba spele, tikai TV vareja bik labak radit man, betas huinjaaa :) PIEEEEEKTOOOOSSSSS.... :D

EDITED: PIEKTIEEEEEEEEE :D naijs...

Patiik skatitaji, sauc jau SESTOOOS :D

Edited by rolt0n
Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi nonācu pie secinājuma, ka vairs nedrīkst dzert vienā vakarā alu + sņabi. Pagājušajā piekdienā izdzēru 2 alus, jo nebij ko darīt un vakarā spēlējot pokeru ar draugiem aizgāja vēl šņabis. Protams, ko es darīju pēc tam, kad izgāju no dzīvokļa es vairs neatceros (vispār pirmo reizi ir tā, ka pilnībā neko neatceros). Šodien beidzot ieguvu mazu info par daļu zaudētā vakara - izgāju ārā no mājas un 1h vnk nosēdēju uz soliņa un vēlāk devos uz klubu. Klubā padejoju, nokritu uz grīdas un tiku aizvilkts uz mājām, kur ar dusmīgu seju sagaidīja mans mīļais brālis. Tiku iemests gultā un pamodinās 7no rīta, jo bij jābrauc strādāt. Protams, nekāda strādāšana man nesanāca, jo man bij nereālas pohas gan no alkohola, gan arī morālās pohas, jo ne sūda neatceros.

Tomēr šodienas jaukā ziņa ir tā, ka dinamo beidzot sākuši spēlēt, bet tiesneši vienalga pidari...

edit: lol, bļin! es ar tādu pārliecīgu rakstīju šo bullšhitu, jo domāju, ka atrodos nakts-rīta spams topikā...ok pofig ja ir kāda iespēja pārvietot postu, tad palūgšu to izdarīt...ja nē var dzēst ārā

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...