Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

DA OK, man patīk šitie, kas nodirš ārzemniekus (jā Tu sas man, uz ledus tu tur ar pilnām biksēm skraidītu(jā skraidītu, nevis slidotu..))

Bet nu padomājiet loģiski, kas Dinamo būtu bez leģionāriem? Visu spēli jau taisa viņi, vairākumā nostājas, met golus and other stuff.. arī, spēles beigās mūsējiem jau fiziskais neturēja, turpretī, tur tāds kā Hossa vēl skrēja tik pat ātri, cik spēles sākumā..

98%, ka pēc šīs sezonas Hossa vairs nespēlēs Dinamo, vai nu viņš aizbrauks uz NHL, ja arī tur netiks, tad viņu noteikti pārpirks kāds Krievijas superklubs par nereālajām naudām.. Protams, ja Hossa šitā spēlēs visu sezonu..

Gribēšu redzēt kā jaunais vārtsargs stāvēs, viņam kkas ar Maskavā ar līgumiem nav sačinīts, vai kkas tāds..

Severstaļ ir jāņem, Lokomotiv būs grūtāk..

Link to comment
Share on other sites

Domaju ka ar |Severstalji shodien bus rezultatiivs hokejs! JO abiem vartos stav diezgan lidzigi nestabili GK!Okej ja Naumovs nebus nolaidis tvaiku un shodien speles tapat kaa 4dien,tad uzvara bus noteikti musu jo iemest 4trus es domaju mums izdosies! Prognozeju kadu 4:2 jo abas komandas daudz iemet un daudz ielaizh!bet ceru ka Naumovs nebus tvaiku nolaidis un speles tikpat parliecinoshi kaa 4dien :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.dinamoriga.eu/lv/news/view/zinami-khl-klubu-sezonas-budzeti" target="_blank">

Komandu budžeti

</a>

Ja nu kāds vēl nezina :) Pats arī nebiju izpētijis XD

:thumbsup:

Tenks :) Nav brinums ka zaudejam bullishos SKA :D

BEt pec BUDZETIEM shodienas pretinieks ir janjem bet jaa pret 6vietas LOKOMOTIVI bus jautri :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms speles jau pazinjoja ka bus izmainjas ka Pechura speles Hartigana vietaa,bet tas taa :) bet jaa HArtigans tomer pietruka gana,bet nekas ceru ka uz 1dienas speli vinsh bus BACK un mes redzesim skaistu HOKEJU,bet nu galvenais ir vajadziga SKAISTA uzvara,ja nee tabulaa situacija kljus kritiska :)

Link to comment
Share on other sites

Spēles pirmais puslaiks nebija tik labs(0:3 pēc pirmā), bet tagad puiši saņēmās :) 2:3!

bļa kā Rēdlihs iebortēja :D

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...