Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

:DD

ā jā, vēl viens čalis ienāk iekšā hallē, parāda uz sienu: "EU VEČI, Arēna ir uz to pusi!" :superlol:

NJu un kaa tu vispar mani atpazini? :D testam kas man bija muguraa? :whistling:

Vopshem atceros tadu prikolu,ka 1majaa periodaa kad gaju uz WC, negribeju tajaa garajaa rindaa stavet piestajos pashaa priekshaa,paprasiju dzekiem kaa hokejs un ieshmaucu bez rindas iekshaa :) Otraa reizee,taa rinda bija vel garaka un izlemu aiziet paciemoties DAAMU ISTABAA :thumbsup: Zinu ka 1nu veselu alu izleeju un ka ar normalam chaacham no Liepajas koljijos tadas vecumaa ap 40 :sparta:

Vopshem no pasha hokja diezgan maz atceros,bet cik zinu daudz dziedaju un izbaudiju speli :)

Link to comment
Share on other sites

:D testam kas man bija muguraa? :whistling:

Vopshem atceros tadu prikolu,ka 1majaa periodaa kad gaju uz WC, negribeju tajaa garajaa rindaa stavet piestajos pashaa priekshaa,paprasiju dzekiem kaa hokejs un ieshmaucu bez rindas iekshaa :) Otraa reizee,taa rinda bija vel garaka un izlemu aiziet paciemoties DAAMU ISTABAA :thumbsup: Zinu ka 1nu veselu alu izleeju un ka ar normalam chaacham no Liepajas koljijos tadas vecumaa ap 40 :sparta:

Vopshem no pasha hokja diezgan maz atceros,bet cik zinu daudz dziedaju un izbaudiju speli :)

Es ta skatos ka pat neaceries ka es uzreiz aiz tevis ielīdu rindā :lalala: Nu uz dāmu istabu vismaz es negāju :muahaha: Tās liepājnieces atceros, vēl atceros kā bļāvām pa visu arēnu liepājaaa, liepaajaaa :superlol: No hokeja tīri normāli visu atceros :) un vēl paldies bencikam kas pēc spēles mūs parāva līdz mikriņam :thumbsup: Situvācija tabulā gan tagd tāda tīri šķība palikusi :ermm: Izmantot saukli liepaaja, liepaajaa varēsim

7.novembrī liepājā metalurs vs dinamo

Link to comment
Share on other sites

jaa par to Liepajas vs Dinamo pamaniju shodien darbaa :) Nu taa jau bus tada svetdienas zvaigznju spele ar rezultatiem 8:6 DR labaa :) Nu jaa par to Liepaajs bljaushanu kaut kas naak atminjaa :) Nu ja butu bijis papildlaiks 3:3 un bullishi mes butu tajaa naktii RIGAA palikushi tuseeties un fanotu lidz ritam Rigas autoostaa uz solinjiem XD LB 0.7 gan kadreiz atkarosim ne? :D Bet ne tuvakajaa laikaa!Ar finansem pashreiz arii ir kaa ir vispar :( Ah jaa paldies par ticketu un alinju :D Skjiet ka tas 1ns tavs alinsh man bija par daudz :D Un tas kas man izlija,arii labi ka vinsh man izlija :D

Nu tagad bus smags grafiks bet nu saksim 6dien per 22vietaa esosho HIMIK,kuri arii labi spelet prot!

Link to comment
Share on other sites

:) Es vnk bljaavu nevis Riiga Riiiga bet Liepaja Liepaja :)

mēs ne to vien bļāvām :superlol: k-kad noteikti atkārtosim, tikai šoreiz jāsāk atrāk dzert :) nevis lai ir tā ka ik pēc 8 min 1 aliņš :thumbsup: ir jāizbauda process :slap:

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Vo shkrobiigi!Nu tagad bus vel grutak jo gaida 2x pret Avangard un tad vel Ak Bars bonusaa naaks pretii :) Nu jaaa! Te jau mes diezgan sabojasim tabulas situaciju :( bet nekas ceru ka tomer sanjemsies puishi!Jo 3shaa perioadaa musejie vnk supaa speleeja un ripa kaa negaja vartos taa negaja! :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...