Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Par to, ka viņi ir komandas līderi. 2 rezultatīvākie aizsargi un 3 rezultatīvākie uzbrucēji ir tieši leģionāri. Vienīgais, no Petrovicka biju gaidījis ko labāku..

Liels prieks par šodienas uzvaru, izskatās, ka komanda ir ļoti labā formā. Un ja Pruseks tā turpinās, tad stabili kandidēs uz decembra MVP. :)

Link to comment
Share on other sites

Liels prieks par šodienas uzvaru, izskatās, ka komanda ir ļoti labā formā. Un ja Pruseks tā turpinās, tad stabili kandidēs uz decembra MVP. :)

Komandaa ir nepiecieshami Melnaa darba dariitajs,tieshi tads kads ir Petrovickis! Un salidzini,vinja lietderiibas koeficients ir lielaks,nekaa dazha laba meteja koefs! bet jums jau to nesaprast :) Milzigs prieks,ka pujkas sanjemushies taa kartiigi! :)

Link to comment
Share on other sites

:) Milzigs prieks,ka pujkas sanjemushies taa kartiigi! :)

Nu jā, jā, protams, mums jau to nesaprast. Starp citu, Petrovickis tika paņemts komandā, lai viņš krātu punktus, nevis lai darītu melno darbu. Melno darbu dara latvieši(protams, ne jau visi), piemēram tas pats Štāls, kurš tagad spēlē Rīga-2000. Un tu teiksi, ka negaidīji rezultatīvāku sniegumu no spēlētāja, kas ir spēlējis NHL ?

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Katram spēlētājam gadās neveiksmīgu spēļu sērija. Nedaudz dīvani, ka viņiem visiem tā ir uznākusi reizē, bet nu es domāju, ka viņi tāpat būs rezultatīvākie sezonas noslēgumā. Diemžēl, meistarības līmenis viņiem ir augstāks par mūsu pašu spēlētāju.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, lai visiem "nenolūzt", jo patreiz ir jācīnās par katru punktu.

Nav vairs sezonas sākums, kad "pastarīšus" un "vājās" komandas varēja viegli vinnēt.

Tagad arī "vājie" cīnās pret "stiprajiem" tā, ka nemetās.

Kad sāksies pleiofi, tad es vairāk uztrauktos par mūsu puišiem, kuri varētu nepaņemt spiedienu...

Link to comment
Share on other sites

Kopumā skatot sitāciju ar Latvijas hokeju - prieks un laime. Liela daļa tiek spēlēt kopā un augstā līmenī, paši sāk mest un atvērties. Tik tagad jāapvieno Dinamieši ar N u A HListiem, un komanda būs labāka nekā pagājušos gadus. + man ir smagas aizdomas, ka Krievija paņems arī šo čempi.

Link to comment
Share on other sites

Te es tev piekritu par visiem 100! Jo shadaa limeeni spelet taa ir ljoti vertiiga pieredze! Un konkurence arii tagad bus krietni lielaka,tas pats Sotnieks,Meija,Brahmanis, kas pirms tam bija eenaa! Sotnieks vispar stabils bez kapumiem un kritumiem! Pujac arii ugunjo,da vispar beidzot mes varam valstvienibu nokomplektet ar speletajiem,kuriem ir bijusi laba spelju prakse un pilnvertigs meistaribas limenis! Tas tikai un vienigi priecee! Bet nu galvenais arii lai speka visam pietiktu :)

Link to comment
Share on other sites

12 punkti no 15, izbraukumā.

Ko gan vairāk vajag?

"ну что ? Судья в панике ? удаляю удаляю, а нефть все незабивает? прикажут же вернуть заплаченные денежки?)

Динамо, вгрызтся в лед и держатся!!!"

Mani pat sasmīdināja.

Link to comment
Share on other sites

moby, es neticu, ka kāds no nhl nāks uz khl, kur nu vēl no nhl. AHL spēlē jaunie talanti, kuri ir tikuši rokas stiepiena attālumā no NHL (Karsums, Bārtulis). Karsumu jau izsauca uz vienu maču (tikko uzmetu aci, diemžēl nosūtīts atpakaļ) un Bārtulis sezonas laikā točna tiks izsaukt uz nhl, ja ne traumas.. Labs latvietis ir dārgāks par tādu Hosu, Hartiganu vai Vestkotu. Tā ir visur - basketbolā, futbolā, hokejā.

+ Manā uztverē AHL un NHL ir tomēr spēcīgākas līgas un labākas tieši izaugsmes ziņā kā khl. Tas, protams, ir mans subjektīvais viedoklis :)

edit: Sprukts varbūt, jo nedomāju, ka nhl viņš nostiprināsies :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...