Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Parādam ka tāda Latvija arī kkur ir :)

Nu jā, rez. jau aptuveni bija zināmi...

Proti, letiņiem psiholoģiskais arī ir nenormāli krities pret krieviem un var redzēt, ka īpaši necentās...anyway, vakar pie 3:0 biju jau cukā n atlūzu :D

Link to comment
Share on other sites

Pec 1maam 5caam minutem uzreiz sapratu te laikam buus 11:0 :DD Bet nefigaa :) Es tomer nepadevos un citigi turpinaju suukt alinjus un she ku re ku :) nu lab tas pedejais ielasitais bija lieks :) Shonakt atkal neguleta nakts :)

Labas izredzes mums istenibaa ir spelet pret VACIJU vai BALTKRIEVIJU playoffa,kas buutu zashebis :)

http://sportacentrs.com/vankuvera_2010/200...ai_bus_play_off

Link to comment
Share on other sites

Jāatzīst, ka spēlē pret Čehiju Masaļskis bija samērā sūdīgs. Golu momentos varēja redzēt, ka nebija nekādas centības tos atvairīt. Pirmais gols bija paša kļūda, trešais gols (ja nemaldos), kad piespēli deva uz Hossas punktu, Masaļskis nemaz nepārvietojās uz otru vārtu stūri.

Link to comment
Share on other sites

Es, bļaģ, nesaprotu - mums uz olimpiādi tikai viens vārtsargs paņemts? Nu nafig Naumovu testa pēc nevarēja ielikt vārtos? Un nē, man nav nekas pret Masaļski, bet viņa sniegums nu nemaz nepārliecina nevienā no šīm spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Tur absolūti nekāds sakars nav ar Masaļska sargāšanu. Tā ir komandas vaina, kas taisa lažu uz laukuma. Pēdējā olimpiādes spēle, bet mums nav absolūti nekāda vēlme parādīt zobus un izcīnīt vismaz kādu punktu. Tāda sajūta, ka viņi vienkārši atslido šo spēli un atvilktu ķeksīti.

Vienīgais kas kaut ko dara lietas labā ir Masaļskis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...