Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Mūsējiem kā vienmēr ir problēmas ar psiholoģisko spiedienu, tādēļ arī spēle nevedas. Visi cilvēki ir vienādi - ja slidot māki, mest māki, tad tikai spēlēt griba un psiholoģija ir traucēklis, jo, mēs jau zinām, ka ja čaļi nopietni saņemas, tad ir cīnītāji.

Nezinu kā būs grupā, bet nu cerēsim vismaz uz 1 uzvaru un punktiem 4. spēlē.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Gūdmen, tu esi neglābjams optimists. :D Nav ne vainas, vajag domāt labas domas, tas palīdz.

Kas attiecas uz Slovāku sniegumu, tā arī beigās nesapratu ko viņi bija saēdušies, bet man jau pēc 1mās trešdaļas likās, ka viņi paņems spēli. Un vārtsargs arī rādija brīnumus, tomēr es joprojām gribu domāt, ka nevis viņi nospēlēja labi, bet Krievi nolažoja, pretējā gadījumā mēs dabūsim pa biksēm gan no Čehiem, gan Slovākiem, tas nu ir skaidrs. Tad jau manīs.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

;)

Arii man tada pate problema :) Nevar iisti izlemt :) Vai nu moshk uztaisiit taadu kaa tejas vakaru lidz 2:00 un tad kjerties tai lietai klaat,vai arii vnk majaaas kadas filenes lidz 2:00 paskatiities :) Vai arii iet kaut kur ielaas un tad jau izdomat kur un ar ko :) Vopshem bezpridjels,bet alus velaak sapirkshu vairumaa :) Nu ko 1:3 standarta rezultats ar CHEHIEM mums shads ir :)

Link to comment
Share on other sites

Es tā skatos, ka mūs te vieno kopīga problēma. Tagad pašam jālaiž uzspēlēt, un pēc tam itkā uzreiz ballīte..kur ir diezgan liela iespēja aizlieties ātrāk nekā vajadzētu. Tātad viena lieta ir skaidra - gara nakts priekšā, neko stiprāku par alu nav ieteicams lietot. :D

Link to comment
Share on other sites

Stella Pub uz Audēju ielas - fakin' garšīgs alus un pagrabstāvā paliela kinoveida zāle, kur visiem sēdēt un ķert čillu. Rekomendēju. ;)

EDIT* Drošības pēc gan vajadzētu uzzvanīt, lai pārliecinātos vai šonakt viņi tur taisās pārraidīt kaut ko, bet cik esmu tur bijis, vienmēr notiek tiešraides dajebkādos laikos.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Ir ir tas pats, bet tas bija kaut kad 2008. gada beigās un pēdējo reizi, kad biju 2009. gada vasarā, neko vairāk kā vidēju reibuma stāvokli nenorāvu. Alus izvēle milzīga, konkrēti neatceros kā sauca to brīnumu, kuru mēs visu laiku tur lietojām, bet maksāja viņš ap 2Ls par glāzi. Lēti nav, bet noteikti ir to vērts. Un ja pirms tam veic nelielu iesildīšanos, tad beigu beigās sanāk tīri okej. Zāle tiešām ir forša un ekrāns - LIELS. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Tikko pazvanīju šiem. Teica, ka rādīšot hokeju, bet adrese viņiem ir Lāčplēša 35 un bārs tagad saucās Bombardier. :)

Šie gan palielijās par plašo alus izvēli, kura sākās no 1Ls.

Laikam būs jāšauj uz turieni pēc Vecrīgas, ja neatradīsies kāds tuvāks piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Stella pubs ir ok.

Tur ekrāns ir milzīgs. Vienīgi ko lai līdz 2:30 dara, jo no plkst. ~22.00-23.00 negribās sēdēt un rīt alu par 1.5Ls ;)

Un BTW 20 collu ekrāns ir ok, jo Krievijas spēli es skatījos darbā uz kompja ~15x12cm lielā ekrānā, tā kā salīdzinājumā 20" ir platekrāns :DD

Link to comment
Share on other sites

Kur Znaroks Sorokinu nolika? :[

Kā man šorīt teica kāds skolotājs: "Es garīgi apvēmos." Nu gandrīz tā arī bija pēc 3šajiem vārtiem. Skumji, bet nevar padoties ;]]]. Jāsagaida jau vēl Dukurs, bet nez, nevajadzēja laikam vēl dzert šodien. :[

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Bomži bljadj ne izlase. Kā var nahuj nepielekt, ka te neies cauri varianti, pirmajos 2os periodos sūkāt īkšķi un tad pisties pēdējiem spēkiem, nedomājot par to, ka mums rīt arī ir spēle, turklāt ne pret pediņiem..

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...