Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Kāpēc gan? 3 play off, 2 konferences pusfināli klubam ar 15 mlj eiro budžetu ir vairāk kā OK. Tas, ka dažs labs žurnālists un liela daļa "fanu" nevar ciest Jūli jau ir šo personu personīgā problēma, nevis RD raizes..

Man tracina, ka viņš atdod mūsu spēles, liek spēlēt no aizsardzības un tad brīnās, kāpēc RD trešais periods ir sūdīgākais.

Viņam mazliet loģika nestrādā, bet treneris labs, vajag pirkt jaunu, varbūt kāds mūs varētu aizvest līdz finālam, ļoti gribētu lai RD komandu vada Vītoliņš un aizsargu treneris Ozoliņš, kā viņš jau apgalvoja, viņam tādi mērķi ir kļūt par ''treneri''

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Kā man KHL pietrūkst NHL komentētāju pašatdeve spēles komentēšanai,mby ne tik traki,katram jau sava mentalitāte,bet šitāda komentēšana piestāv futbolam,tur pat man patīk Kreipāns,bet ne hokejam!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Komentētāji protams ir muģilas, Kreipāns vispār nesaprot ko runā , bet līdz NHL līmenim mums vēl tālu. Tur runā eksperti, bijušās zvaigznes etc. Bet , gan jau Toļiku noliks pie vietas, 1dien Overtaimā pa 101 uzdeva Valteram un Pučem jautājumu par to , cik ilgi vēl Kreipāns komentēšot , jo viņš lielai daļai nerada simpātijas ^_^

Noskatijos foršo interviju ar Edžu , ja kadam uzticamam čalim nav abonēta SA+ , varu padalīties ar kontiņu :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Man tracina, ka viņš atdod mūsu spēles, liek spēlēt no aizsardzības un tad brīnās, kāpēc RD trešais periods ir sūdīgākais.

Viņam mazliet loģika nestrādā, bet treneris labs, vajag pirkt jaunu, varbūt kāds mūs varētu aizvest līdz finālam, ļoti gribētu lai RD komandu vada Vītoliņš un aizsargu treneris Ozoliņš, kā viņš jau apgalvoja, viņam tādi mērķi ir kļūt par ''treneri''

atziņas par šo sadaļu un taviem postiem:

a. Tu esi bezjēdzīgs spambots

b. No hokeja saproti tik pat daudz kā žurnāla "Sīrups" galvenā redaktore.

Link to comment
Share on other sites

atziņas par šo sadaļu un taviem postiem:

a. Tu esi bezjēdzīgs spambots

b. No hokeja saproti tik pat daudz kā žurnāla "Sīrups" galvenā redaktore.

Hokeju spēlējis esmu 10gadus, sāku ar jaunatnes līgu tagad pie amatieriem spēlēju ''VIANOR'' Domāju, ka par hokeju saprotu mazliet vairāk kā tu, nav liela māka tev Breetz atkārtot komentētāja teikto <_<

Man mazliet tracina, ka tu uzdodies par to kas tu neesi.

Palasot tavus komentārus, tu visus tika noniecini un topikā pa Japānas katasrofu vispār izgāzies :pizdiblee:

Man kaut kā galīgi pohuj, ko tu datora tārps par mani domā :blink:

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Hokeju spēlējis esmu 10gadus, sāku ar jaunatnes līgu tagad pie amatieriem spēlēju ''VIANOR'' Domāju, ka par hokeju saprotu mazliet vairāk kā tu, nav liela māka tev Breetz atkārtot komentētāja teikto <_<

Man mazliet tracina, ka tu uzdodies par to kas tu neesi.

Palasot tavus komentārus, tu visus tika noniecini un topikā pa Japānas katasrofu vispār izgāzies :pizdiblee:

Man kaut kā galīgi pohuj, ko tu datora tārps par mani domā :blink:

LOL-U-MAD.jpg?imageSize=Large&generatorName=Troll-Face

Link to comment
Share on other sites

Magnjitka izvelk nichu pret Avangardu :) Jauki :)

Shodien skatiijos LM-Monarhi,interesanti bija paverot kaa pie Monarhiem spelee gan KErchs,Ciprus,Abols,Ignatjev,Bisenieks :) Visi vecie LATVIJAS buki slidoja :) Protams ka mechis 1nos vaartos panjeema :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...