Jump to content
GIGN Forum

Tu Smeekjee ?


FuTuR1sTiC
 Share

  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Piepist visu, laikam buus jaamet nost piipeeshana. NAf taada.

Piipeeshana neko labu nedod:

1) Smird dreebes.

2) Smird mute.

3) Suudi sanaak no senchiem.

4) Vakar dabuuju pa purnu no viena keksa par to ka nedevu vinjam cigareti dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

esmu patiesi prieciigs , ka esi anglju valodu apguvis labaak par maniim,

lai gan zinu , ka man veel viss tik priekshaa

runaajot par "my mate" , atvaino , bet tie ir vaardi ko man apkaart bish tauta lieto

nevaru saprast kur , bij mana lielaa kljuuda , lai gan , you was right !

neesmu nekaads English literaats , bucha tev uz vaiga , un balso par partiju , kas legalizees weed pa visam driiz , ne !

neveeleejies piesieties , bet ieveeroju magjisko skaitli 17 reizes labaak, lai cik laba buutu mana gramatika , par kuru tu no shii manis sviestainaa ieraksta nemaz nevari  izspriest , atvino , bet I fucking do not suck in English , too  !

pilniigs lolisms. Saakumaa veel varbuut bija iespaids, ka labi zini angleni bet "join England", "you wrong", "you was" un "suck in English" (esmu par 99% paarliecinaats ka pareizi ir "suck at English") iespaidu aizskaloja kaa strauja upe maza putna suudu.

un tas par to sucking.... nu... smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

pilniigs lolisms. Saakumaa veel varbuut bija iespaids, ka labi zini angleni bet "join England", "you wrong", "you was" un "suck in English" (esmu par 99% paarliecinaats ka pareizi ir "suck at English") iespaidu aizskaloja kaa strauja upe maza putna suudu.

un tas par to sucking.... nu...  smiliez.de_2551.gif

Es arii taa domaaju! Pallma dziivo Anglijaa un speej maaciities tur jau kaad gadu, bet tomeer macho teiktais ir patiess. vinsh neko nerubii no anglju valodas, jo macho, maacoties uzciitiigi Latvijaa, kalusoties ko skolotaaja saka, zin labaa, kaa runaa Anglijaa un kaa izrunaa vai paarveido dazhaadus teicienus. now you gimme a break. dry.gif iight? Atzdziistu, nebija gramatiski pareizi uzrakstiits viss, bet jaa. es arii buchoju visus uz vaiga un juutu liidzi. Pallmai muuka gadi pagaajushi, ne!

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

Es arii taa domaaju! Pallma dziivo Anglijaa un speej maaciities tur jau kaad gadu, bet tomeer macho teiktais ir patiess. vinsh neko nerubii no anglju valodas, jo macho, maacoties uzciitiigi Latvijaa, kalusoties ko skolotaaja saka, zin labaa, kaa runaa Anglijaa un kaa izrunaa vai paarveido dazhaadus teicienus. now you gimme a break.  dry.gif iight? Atzdziistu, nebija gramatiski pareizi uzrakstiits viss, bet jaa. es arii buchoju visus uz vaiga un juutu liidzi. Pallmai muuka gadi pagaajushi, ne!

par kaadu idiotu tu mani uzskati? smile.gif

tu domaa, ka tad kad maaciijos skolaa man skolotaaja vaardniicu deva un es tikai vaardus maaciijos? Lai kaa arii man ar to negribas lieliities tev es pachuksteeshu ka es peedeejos 2us savus skolas gadus visus priekshmetus nomaaciijos angliski (iznjemot latvieshu valodu) un man bija 2 amerikaanju skolotaaji. Nesaakshu nu te plaatiities ar cik aarzemniekiem (angliski runaajoshiem) esmu runaajis. Taa ka lai nu kam par izteicienu vai anglju valodas iipatniibas zinaashanaam tu vari piesieties, diez vai tas buushu es.

ak jaa, un graamatas angliski es ar neesmu lasiijis. Nu nevienu. laugh.gif Shoreiz Pulkvedi tu ieshaavi bullim acii.

Baac, Pallma jau gadu maacaas Anglijaa. *maaj galvu ar shvarcneegera sejas izteiksmi* nu respekt vinjam. Juutos tagad nedaudz apkaunots, ka uzdroshinaajos apshaubiit vinja anglju valodas zinaashanas, jo kaa mees visi zinaam, cilveeki, kuri dziivo vismaz gadu kaadaa aarvalstii bez ierunaam zin labaak taas valsts valodu par jebkuru savu tautieti.

blja akal baigi gari uzrakstiiju sad.gif

p.s.

vai es mineeju, ka kopumaa angleni nomaacijos 13 gadus? Nee? nu nekas

p.p.s.

apzinos, ka praktiski vieniigais ko shadi pousti var izsaukt ir "oj oj nu tu esi kruts", bet es nedodu suudu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

par kaadu idiotu tu mani uzskati? smile.gif

tu domaa, ka tad kad maaciijos skolaa man skolotaaja vaardniicu deva un es tikai vaardus maaciijos? Lai kaa arii man ar to negribas lieliities tev es pachuksteeshu ka es peedeejos 2us savus skolas gadus visus priekshmetus nomaaciijos angliski (iznjemot latvieshu valodu) un man bija 2 amerikaanju skolotaaji. Nesaakshu nu te plaatiities ar cik aarzemniekiem (angliski runaajoshiem) esmu runaajis. Taa ka lai nu kam par izteicienu vai anglju valodas iipatniibas zinaashanaam tu vari piesieties, diez vai tas buushu es.

ak jaa, un graamatas angliski es ar neesmu lasiijis. Nu nevienu. laugh.gif Shoreiz Pulkvedi tu ieshaavi bullim acii.

Baac, Pallma jau gadu maacaas Anglijaa. *maaj galvu ar shvarcneegera sejas izteiksmi* nu respekt vinjam. Juutos tagad nedaudz apkaunots, ka uzdroshinaajos apshaubiit vinja anglju valodas zinaashanas, jo kaa mees visi zinaam, cilveeki, kuri dziivo vismaz gadu kaadaa aarvalstii bez ierunaam zin labaak taas valsts valodu par jebkuru savu tautieti.

blja akal baigi gari uzrakstiiju sad.gif

p.s.

vai es mineeju, ka kopumaa angleni nomaacijos 13 gadus? Nee? nu nekas

p.p.s.

apzinos, ka praktiski vieniigais ko shadi pousti var izsaukt ir "oj oj nu tu esi kruts", bet es nedodu suudu wink.gif

lasot tavu jauku aprakstu ,

*pozitiivi*

asi esi sho diskusiju sapratis , nekas nav veerts pret sabiedriibu bet gan pashiem pret seviim

kaa jau mineeju iepriksheejos ierakstos tad liels Jums paldies ka liekat man redzam redzeet ka Nekan nebuus pietiekami - tad maacisimies kopaa ,

bij sho viss aizsaacis kaa jautru abpuseeju diskusiju , 18.gif

jociigi

dariet kaa Ojaars saka licencee tagad un - miers

ne !

smaidam tautieshi un

she joks izlasiiju nesen kaut kur !!

ne !

Pircejs veikala:

- Iedot man kilogramu ta, ka veikala nav,

un es jums samaksašu tik daudz ta, kas neko nemaksa.

- Nebus, kur ietit! - vienaldzigi atbild pardevejs.

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
I am sure , you wrong , my mate !

Join England and you will see !

Take care !

Ēv, šitais piebiedrojas lidojošo kaķu un profesionāļo konfekšu arhīvam.

I know sure, you right are, meine mate (tāda tēja, ko izdomāja brazīlieši).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...