Jump to content
GIGN Forum

Trakeriem Gals?


Edza15
 Share

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Par file.lv man reāli ir pohuj, jo tur viss bija krieviski, tātad vajadzīgs man viņš nebija. Bet nu es domāju, ka ar pārējiem trakeriem viss būs kārtībā, jo laikam tikai file.lv izplatīja tos vāciešu DVD.

Link to comment
Share on other sites

Man gan nav poh par file, lai gan es krievu valodu zinu labi ja uz 1 vai 2 savai 7 vietā (ar, ko es nelepojos), un esmu pret lielāko daļu krievu ar izņēmumiem, jo tomēr cilvēki paliek cilvēki, bet es to trakeri diezgan bieži apmeklēju sakarā ar softiem, ja kaut ko vajadzēja strādājot vai kaut vai tāpat mājās tur varēj atrast..

Domāj, ka čaļi tiks sveikā, ar nelielu izbīli vai minimālu sodu..

acido, Tu regojies tur maz biji? vismaz puse no softiem bija eng..

Link to comment
Share on other sites

Redzi, lieta tāda, ka softus es vispār nekačāju, man viņus vienkārši nevajag. Pat neatceros, kad pēdējo reizi kādu nokačāju. Vienīgais, ko es velku no trackeriem ir filmas, seriāli un citi video faili. Ar to savu "viss ir krieviski" es biju domājis tieši man vajadzīgo staffu.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/balss/article.php?id=315156

Jāpērk ārējais HDD :D

Kārtējais mēģinājums iebiedēt tautu. Var atnākt uz ofisu un izpēpīt HDD saturu, bet par mājas datoriem jau ir cita runa. Pirms pāris gadiem par šito jau bija diskusija (ne te), rezultāts - kautkāda tur privātuma pārkāpšana, kas savukārt ir cilvēktiesību pārkāpums utt. Tā tas arī palika un savā ziņā es tam piekrītu, piem, es negribu, lai te nāk kkādi nagliji un pēta manas draudzenes plikumus, kuri, tikai man zināmu iemeslu dēļ, atrodas manā datorā.

P.S. Tas pēdējais teikums bija piemērs.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu gribētu lieku reizi atgādināt, ka jau labu laiku tā vairs nav taisnība, jo, lai arī šķietami dažādi interpretējami, ar 2007. gada 1. martu spēkā stājās grozījumi Autortiesību likuma 69.panta 1. punkta 7. apakšpunktā, kas tagad nosaka, ka:

?Autortiesību un blakustiesību subjekti, mantisko tiesību kolektīvā pārvaldījuma organizācijas un citi autortiesību un blakustiesību subjektu pārstāvji ir tiesīgi prasīt, lai starpnieki, kuru sniegtie pakalpojumi tiek izmantoti nolūkā pārkāpt autortiesību vai blakustiesību subjektu tiesības vai kuri padara iespējamu šādu pārkāpumu, veic attiecīgus pasākumus, lai pārtrauktu izmantotāju iespējas izdarīt šādus pārkāpumus. Ja starpnieks neveic attiecīgus pasākumus, autortiesību vai blakustiesību subjektam vai tā pārstāvim ir tiesības vērsties pret starpnieku.?

Link to comment
Share on other sites

Orderis, ne ordenis :slap:

Galvenais, lai Pavāru Klubs un ārpuslikuma.lv strādā, par pārējiem nospļauties. Līdz random privātpersonu HDD pārbaudēm Latvijā vēl tālu, par firmām tas ir cits jautājums. Tāpēc darba datoros nevajag glabāt mp3, filmas u.c. zagtas lietas, lai priekšniecībai nesanāk sūdi.

P.S. Ārzemju trakeri nepatīk tikai tāpēc, ka ātrums nav tik liels kā pašmāju.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...