Jump to content
GIGN Forum

Kapē Mazs Fps?


sandis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Propān izmantot skybox IR nūbiski, vispār mani pārsteidz tas ka tu to nezini un oponē. Ar LEAK jācīnās the hard way, apvilkt apkārt skybox ir tāpat kā pateikt esmu mīkstais un man vienalga par karti. Kopējais fps jau tik ļoti nesamazināsies un daudzi uz savām ūberkastēm starpību nejutīs, bet pieaugs kartes apjoms, pieaugs kompilēšanas laiks, tekstūru atmiņa būs pilnāka un paskatīties uz vietām kur ir tie leak būs diezgan fps rijoši.

Link to comment
Share on other sites

Uzliekot skybox, neuzrādīsies kad ir leaks, bet tu vari izstaigāt karti un viegli pateikt kur ir leaki, un kur nav, nekā meklēt pa visu karti, kas ir daudz vieglāk iesācējiem.

Vēlviena lieta, paildzināsies kompilēšanas laiks, nebūs tāda karte kurai kompilēšana būs ilgāka dēļ skybox jo neviens cilvēks, kurš ir taisījis lielu karti neliks skybox, un mazas kartes kompilējas ātri.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad beidzot kāds paskaidroja kas vainas skyboxam, tik ilgi bija jāspamo, lai kāds beidzot uzrakstītu kko jēdzīgu... Bet nu šajā gadījumā topika autors hwz ko visp sajēdz un zin, tāpēc skybokss viņam būtu tīri piemērots, ja vien viņš visp vēl nodarbojas ar savu karti.. : x :

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Oh c'mon. Tas jau izklausās muļķīgi..

Domā, ka visi leaki ir tik viegli pamanāmi?

Tad gan jau neesi tik daudz problēmas ar kartēm redzējis..

Nesen čakarējos ap Hammeri, gribēju kaut ko paveidot..

Akmens kartes malā izveidoja vienu ļoti mazu caurumu..

Nu protams, ar pointfailu tur bija 15 sekunžu darbs to caurumu atrast.

Tāpēc nav iemeslu mest riņķī skyboxu, ja katru leaku salabot var max. pa minūti :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...