Jump to content
GIGN Forum

Kapē Mazs Fps?


sandis
 Share

Recommended Posts

Nu cik saprotu, taisot skybox wnk nevajadzīgi rendēsies tekstūras objektiem ārpus kartes vai kā tas domāts.. x<> Bet es visai bieži esmu taisījis tīri skyboxus mapēm apkārt un neko īpašu neesmu manījis, tikai vienā mapē bija daži gļuki, varbūt tas ir tāpēc, hwz..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jums baigi patīk man krist uz nerviem? Tā arī nesaprotu kpc jums tāds naids ka es pastāstu to ko es zinu, izskatās ka wnk esiet ieraudzījuši rindiņu pamācībā un uzreiz noticējuši ka skyboxus taisīt nedrīgst vai kkā tā.. Kur loģika? Ja tā apdomā, es šādi taisu mapes būtībā vienmēr, nekādas problēmas būtībā nav bijušas.. Ko jūs man mēģiniet ieskaidrot ar to dumjo rindiņu, ka skyboxus izmanto tikai n00bi? Tas ir ļoti vienkāršs un praktisks variants, kā konstruēt mapi, kur loģika no tā teikuma? A? A? AAA? Kā kur kad? Kas vainas skyboxiem? Es, kas tos esmu izmantojis vienmēr, nekad ar to problēmas nav bijušas... Varbūt tas, kas taisīja pamācību pirmoreiz taisot skyboxu kkur uztaisīja erroru un izdomāja ka skybokss vainīgs..

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tajā mapē pat nav kur likt tos hint un hull...

Tur būtu jāpaceņšas lai dabūtu lagus. Ja tev lago, pats esi ko kārtīgi sapisis. ^_^

Vispār man liekas tu zini pārāk maz lai ko pārtaisītu. ;)

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

Nu redz draudziņ, tad sāc vien labot visus tos gļukus ja esi uzņēmies to darbu, tavā vietā neviens to nedarīs. Kad būsi pabeidzis un vienālga lagos, iemet rmf un kāds labs cilvēks pateiks vai salabos kļūdu, atšķirībā cik tā būs liela. -_-

Link to comment
Share on other sites

Tev ir mapē LEAK errors, līdz ar to hlvis neizpildās un līdz ar to tālāk arī hlrads... Kā novērst LEAK`u, es jau uzrakstīju, uztaisi mapei apkārt norobežojošu čaulu, kas novērš visus iespējamos LEAK`us-caurumus, sauciet to kā gribiet, par n00bu skyboxu vai kā savādāk... Bilde šeit, ja vēl neesi sapratis- http://imageshack.dk//viewimage.php?file=/...ee/L7W19173.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...