Jump to content
GIGN Forum

Reiz Dziivoja ;))


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

(eu nu shitas suukaa... kur prikols nogalinaat galveno varoni?)

izraadiijaas bija mags un uzzinot Kazimira beedu staastu par meiteniiti aizgaaja un uzkaastoja vinjai 6lvl revive. Meiteniite atdzima, diemzheel atminja bija sajaata.... liidz ar to...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kazimirs noleema vinju vest pie ub3rh4x0rZa KirilZa, lai defragmentee shai cieto, optimizee RAMu, kaa arii noveersh citas kljuumes. bet bija arii viena ekstra- Maitenei nu bija paraadiijushaas dazhaadas paardabiskas speejas, piemeram, telepaatija, telekineeze, mind tricks un level 3 force grip.

Link to comment
Share on other sites

un vispaar vinja tagad bija uuberaa vecene!! taadeelj vinja noleema...

Link to comment
Share on other sites

un nomira jo tas bija naaveejoshais skapis....

(man liekas jeega un interesantums no shitaa = 0)

Taa nu sakpis turpinaaja slepkavot mazus neapdomiigus radijumus. Visbiezhaak tie bija neapdomiigi dreebju-pakaramie. Protams gadijaas kaads gardaags kumos, piemeeram smalka pizhjama vai biznesa darijumu uzvalks. Te peekshki vienu dienu skapii nonaaca...

Link to comment
Share on other sites

taadi kadri kaa frenzzi, fr0zen un m/f vienmeer visu izbojaa dry.gif. banojam?

...peec varoniigaa malkas skaldiitaaja naaves uberchiksa (kuras slepenaa identitaate bija Maitene), noleema, ka kautkas ir jaadara lietas labaa. ka nekaa skapis jau bija ieveerojami reduceejis nacionaalaas dreebju pakaramo rezerves; savukaart peec biznesa dariijumu uzvalkiem tagad vispaar rindaa vajadzeeja staaveet veselas 6h !!1~!1 tāpeec vinja, uz veelaaku laiku atlikusi kaarliisha liikja ekshumeeshanu un savu nekrofiilo tieksmju apmierinaashanu, devaas skapim uzbrukumaa, apbrunjojusies ar husquarn rokas motorzaagji un trim sarkaniem dildo...

Link to comment
Share on other sites

nu ble kas tad jums atkal nepatiik, ko es taadu izdariiju, kapee es esmu taads kadrs ?? es moshk pie taa vainiigs ka maiteniite nospraaga??? ne jau es saaku maiteniites naaves buushanu, to iesaaka laikam reno vai kas!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...