Jump to content
GIGN Forum

Edijs Gridaslupata !


ownage
 Share

Recommended Posts

ak tad tu esi viens no tiem "krutajiem" kas uz turini iet? kruta... ta tik turpinaat... dry.gif

A tev nav vienalga kur katrs iet? - Es tur nēesmu bijis, tā ka ššššš! Kāds tad ir krutākais klubs? La rocca?- es nezinu, kā viņu raxta smiliez.de_2551.gif Tu vari iet wc.gif

Link to comment
Share on other sites

^Outsider

Man bija prikols liidziigs , tikai ne ar mani !

Kjipa eju ar draugu laukaa peec kino , pa priekhsu iet 2`as nigas ar draudzeneem (latvieteem) , nu kjipa viens niga jautaa - So , u wan't to go to the roxy ? Ja juus buutu redzeejuši tās meitenes seju kad vinjai uzdeva to jautaajumus cool2.gif Tas apmeeram bija taa , ka cilveeks grib gan raudaat , gan smieties ! kjipa UltraLol - like this lmfao.gif

P.S Logjiski ka atbilde bija - No , thx !

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

Kas ir Zebra? Lūdzu:

tas ir tizlaakais klubs no visiem! uz turieni iet tikai mazgadiigaas maukas un tizlie reperi kas klausaas bumcik bumcik muuziku...

Kas ir Edijs?

Kāds džeks, kurš piedalījās realitātes šovā "Muzikālais teātris". Tagad viņš muzicē kopa ar Austrumu bloku (vai kā viņu tur sauca) Karoče - Edijs = reperis.

smoke.gif

Link to comment
Share on other sites

funnily enough, viedoklis dažbrīd ir redzamā attaalumaa no patiesiibas apvaarshnjiem. vismaz manupraat. jo sliktaakaa vietaa, ko tautaa sauktu par "klubu" tieshaam neatceros bijis. lai gan par taam mazgadiigajaam m... un reperiem gan piekrist varu labi ja pusee gadiijumu.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Zebra? Lūdzu:

Kas ir Edijs?

Kāds džeks, kurš piedalījās realitātes šovā "Muzikālais teātris". Tagad viņš muzicē kopa ar Austrumu bloku (vai kā viņu tur sauca) Karoče - Edijs = reperis.

smoke.gif

bishkji palaboshu ediju, griidas lupata wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...