Jump to content
GIGN Forum

Lv.travian.com


Mincuhx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w00t w00t :D

tagad nezinu ko darīt, spēlēt vai nē, speeds jau diez gan daudz laika aizņem, bet nu katrā gadījumā forši, ka pašiem savs travians beidzot būs. :)

anyway, pieregojies esmu, bet vai aktīvi spēlēšu, nezinu. niks RATM

edit: ā, un aizmirsu, paņēmu ziemeļrietumus

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

vauvavivavā! tik negaidīti! kur ejam visi? ejam NE atkal? bļin, bet man ir s1, tā ka es nezinu, vai es gribu vēl vienu serveri, gan jau ka nē, vienīgais varētu ar romiešiem pasimmot :)

Link to comment
Share on other sites

davaj ejam NE un maucam pa nopietnio es gan jau ka sākšu pirmdien ar romiešiem, tā lai man nebūtu nežēlīgi jāreido, lai kaut ko panāktu, moš atkal varētu mēģināt ar mežazvēru dualu, mums s1 labi sanāca, tik šim tagad maz laika :unsure:

varbūt tomēr jāņem teutoņi un visu darbu laiku jāreido kā trakam un atkal jānokļūst top robberos vai arī ar gaulu ar TT reidot visu kvadrantu. ak, šīs izvēles.

Link to comment
Share on other sites

Arī neliela kļūdiņa - Katram spēlētājam ar būt tikai VIENS spēlētājs serverī.

Man tās sīkās kļūdas bijušas nebijušas tik tā iekrita acīs :)

p.s. ja būtu uz septembri būtu "krutāk" (manas domas) ;]

Edited by Mincuhx
Link to comment
Share on other sites

Tātad es un Traffic spēlēsim ar vienu acc. ZiemeļAustrumos (NorthEast) un aktivizēsim tikai 1400hrs, nevis no rīta. Jo tā mēs būsim ne tik tuvu stulbajam centram un cilvēki, kuri šo topiku redzēs tikai rīt teiksim 1000hrs arī varēs paspēt piebiedroties.

Tā kā aicinu citus spēlētgribētājus aktivizēt acc 18.07.2008. @ 1400hrs.

Link to comment
Share on other sites

aktivizēsim tikai 1400hrs, nevis no rīta. Jo tā mēs būsim ne tik tuvu stulbajam centram un cilvēki, kuri šo topiku redzēs tikai rīt teiksim 1000hrs arī varēs paspēt piebiedroties.

Tā kā aicinu citus spēlētgribētājus aktivizēt acc 18.07.2008. @ 1400hrs.

ko noziimee tie 1000hrs un 14000hrs?

kas veido alianci?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...