Jump to content
GIGN Forum

Gign.lv Vesture


Edza15
 Share

Recommended Posts

lol! izskatās jau tāds ..... vecss! :D bet galvenā sadaļa vēl tīri tā neko, bet forums - drausmīgs! tur viss tik saspiests, un nav pat interesanti uz viņu skatīties :thumbsdown: ! bet tā īstenībā būtu jau labi paskatīties arī uz citām web lapām! :D:P

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: Tas bija, apmēram, tad kad sāku cs spēlēt! Tā bilde man laikam uzlikās dēļ patcha ko vilku no gign ! :khehehe:

blin kapeec es pie failiem nevareeju atrast to muuviku, kur bija shitas fons??

cik atceros bija labais gabals :D "Es esmu vinkijs, kur ir manas kaajas!"- "Es esmu vinkija kaajas, kur ir mans rumpis " :) vismaz kkas tamliidziigs

:/ mosh kaads var atraast?

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/files/info/42 - ?

omg XD juutos stulbs- nez kapeec iedomaajos ka tas bija pirms taa gign cup stufa , kur visi 4iitoja

edit: blin tas muuviks vnk tik stulbi labs :DD beigaas seja apakshaa vienk ownoja :)))

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

njam :) es vel atceros to veco webu man vinja patika ka raadija cik kas ir izbanojis un kur6 ir top ban admin :) , man ir 1 jautajums kad iisti bij aiztasita registracija jo es atceros kad bij man kkadi 15 laikm vai mazak es gaju uz salonu un tad jau bija aizklopeta registracija tad vel ar L-BeasT speleju salona tolaik ^__^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...