Jump to content
GIGN Forum

Absinth


Koshkers
 Share

Recommended Posts

lūgums nevienam neatbildēt uz šo Koshkera jautājumu, mēs taču negribam, lai mazi puikas tādus mēslus sadzeras un sataisa sev sūdus unsure.gif

atstāšu topiku vaļā, lai arī citi var izteikt brīdinājumus par to, cik ļauna ir šī vella dzira confused.gif

p.s. ja atklaati un bez jokiem runaajam, tad tieshaam tam paardeveejam, kas beerniem taadu mantu paardod, vajadzeetu nelielu zhoklja korigjeeshanu...

Link to comment
Share on other sites

Taatad man radaas ideja ar draugiem iemeigjinat sho zaljo briinum mantu laugh.gif

Viss jau ir, bet nezinu kur var nopirkt, kaads nevar pateikt tieshas koordinaates (kautkur Riigaa) un tieshus nosaukumus huh.gif

Tas pats RIMI.

Link to comment
Share on other sites

njaaa, man vien keks teica ka nevar Rimi un taados veichos dabuut, tapeec saaku domaat, kur var. Nu karoch es vinju dzershu shaa vai taa.

Vieniigais, muljkji maacaas no savaam kljuudaam, bet gudri cilveeki maacaas no sveshaam kljuudaam smile.gif 

Nu re, kaads maaciisies no manaam kljuudaam tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

meh meh meh (smiekli kaa dzimam kerijam)

macho, pirmkaart es ta dzeeru pats, bet ne jau pirku happy.gif a otrkaart tas tochna ir paaraak speeciigs shits beernam. bet nu man tachu taapat po, ko koshkers dara, es nemaz nemegjinu iedomaties ka baigi vinju attureeshu. absints tagad Latvijas jaunatnei topaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...