Jump to content
GIGN Forum

Bļēģģj


overmind
 Share

Recommended Posts

Inflācija ceļās , viss paliek dārgāks un nabaga krieveļi ( kas lielākā daļa pat stroikā netiek ) iet un pa naktīm atpizģī letiņus.

Es tiešām nēsmu dzirdējis , ka kāds latvietis - latvietim būtu atņēmis naudu , piedraudējis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es tiešām nēsmu dzirdējis , ka kāds latvietis - latvietim būtu atņēmis naudu , piedraudējis.

laikam slikti klausijies esi :) narikiem ir mazliet savadaka doma6ana, vinji neskataas ne uz tautiibu, ne uz seju :) vinji mekle vajakos.

Link to comment
Share on other sites

nu nevajag te tagad ar nacionālismu aizrauties ja! un visādām "viņam to viņam šito". ir tikai 2 varianti:

1) ja sit, tad sit pirmais un negaidi, nekasies, negrūsties

2) ja ir vairāki, tad vienkārši laidies, ir jābūt reizēm arī reālistam

Link to comment
Share on other sites

Man kautkas liidzigs ar tiem metiem gadijas karoch lieta taada 13.datums junijs mans izlaidums viss chiki briki lidz es pamanu to ka man ir pase pazudusi nu neko aizeju uz menteni un saku statstit savu bedu bet menti saka ej pasedi lidz pie tevis pienaks inspektors es wata fuck bet ne protams mentam sakuma japapipe japaruna pa telefonu un tikai pec kautkadam 30 min pie manis un saka ejam rakstit iesniegumu nee nu kruti tad nah mums tie menti vajadzigi ja praktiski neko nedara ???

P.S turies tas viss paries un tavs naids pret viniem tigai augs un tas taa...

Link to comment
Share on other sites

:D

Situaacija taada: Pienaak 2 un saka ka ir no rumaanijas un nevar atrast celju uz lidostu. Es pastaastu kaa tur tikt un shis man iedod rokaas kulonu, jo itkaa vinsh miil Latviju un vinjam sheit loti patika. Uz ko es atbildu "Tak prosta?", vinsh "Da tak prosta, toka dai hotj paru santjim na dorogu". Tajaa briidii es uzreiz sapratu ko vinsh grib, atdevu apakalj to suuda kulonu un aizgaaju prom! :thumbsup:

Kas ir kolons ?

Ups sorry par double postu

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Pašām ir gadījies tā , ka pienāk 2 - 3 urlas , un sāk bazarēt , un man blakus draudzene stāv , mukt prom arī nevar , bet uzvarēt neiespējami , tikai jācer , ka varēs kautkā izlocīties , sakot '' Ir , bet es tev neko nedošu '' nau jau bail dabūt pa seju , bail par meiteni kas ir blakus ..

Link to comment
Share on other sites

P.S turies tas viss paries un tavs naids pret viniem tigai augs un tas taa...

ar pasi ir bijis lidzigi, sabiedriskaja izvilka pasi ar visu maku. aizeju uz menteni, staastu savu beedu. ments saak kliegt uz mani: "Kas nozaga? Kur nozaga? Kapec nozaga? (un atkal) Kas nozaga?" es saku, kaa lai es zinu, kas nozaga. 6itas saka: "Bet ko tad mees mekleesim?" un aizsuutiija mani uz pasu dalju. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev uzbrūk, uzmācas, mēģina izspiest naudu, nekad neej ļaundarim līdzi vārtrūmē vai kāpņu telpā. Lai gan mūsdienu sabiedrība ir aizbāzusi ausis, mēģini pievērst apkārtējo uzmanību. Kliedz, cik spēka. Negaidīti sit pa seju ar kādu smagu priekšmetu ? nav nekā labāka par senatnīgu kabatas tālruni, pudeli, lietussargu? Bēdz, ko kājas nes. No visa spēka sper viņam pa kājstarpi, pa potītēm. Lai glābtu savu dzīvību, var lietot arī manikīra šķērītes, kabatas nazi, spēcīgi iebakstīt ar pirkstu acī? tomēr tie ir pēdējie līdzekļi, pie kuriem ķerties.

Finger ir pats navejošakais ierocis.

Link to comment
Share on other sites

Navejos vai ne isti nezinu, bet atceros ka skolas sporta ucikam gandriz visu savu mazo pirkstinu (rokas) iebazu aci blje sis idiots meginaja parkjert piespeli kas bija adreseta man bet uzleca uz pirksta daunis nu ne ko, sis pec tam 2 menesus ar asins izpludumu aci dziivoja :)

Link to comment
Share on other sites

manam draugam ir bijis gadiijums kaadus 5 gadus atpakalj - vin6 iet laimiigs pa celju un eed bulcinju, pienaak 3 gabali saak gruziit, draugs no visa speeka met vienam ar bulku pa seju un muuk, un arii aizmuka. taa, ka dro6i izmantojiet visu, kas ir pa rokai un nebaidaties!

Link to comment
Share on other sites

Pasham ari ir gadijies mukt un no muguras vel dzirdi paris shavienus... bet ceru ka ta bija gazene. Toreiz bija ritigi traka nakts... Menti kjerstija pa rajonu u.t.t vispar vaks. 1. reizi bija tadi heloviini.

Link to comment
Share on other sites

beigas protams viss beidzas labi, bet tomer ta lode izgaja cauri kreslam, dibenam, un slimnica vinu no vedera iznjema.

Ja meitene sēdēja un skrots trāpīja dibenā un aizrāpoja līdz vēderam, tad kā viņa varēja piecelties? Tur tak kaulam un iekšējiem orgāniem tādā gadījumā arī cauri izgāja.

Link to comment
Share on other sites

aarsti teica, ka palika paaris milimetri liidz arteerijai, kaa arii kaulus neskaara. kaa pa sviestu iegaaja iek6aa. pieceelaas vinja pati, bet peec tam vinju burtiski aizvilka, 4omam nenormaalaakaa panika saakaas.

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

Bļēģ! Man pilns rajons(Vecmilgravis) ar taadiem urlveidīgajiem nažiem, kuri var katru vakaru piečakarēties, ja ej 1 vai 2vataa.. Labi kad pazīst kad no rajona, ja kādu svešu redz - 5dienas - 6 dienas vakarā, pie Ļohas(diennakts to4kas) vnk var bez zobiem un ne tikai palikt! Vinjus visus vajag atshaut, bet tas nau iespeejams :((

Link to comment
Share on other sites

:D

par teemu: nekad taa nav sanacis kad tevi sit bars, tapec neko daudz pateikt nevaresu, bet nu nepiekritu tiem, kas saka ka ir jaabeeg prom...

Da tu lashara esi! :D Tu laikam neesi veel dzīvē dabuujis pa to stulbo galvu. Kad kaartiigi dabuusi zinaasi kad jaamuuk.

Link to comment
Share on other sites

ja pa galvu vnk sadod un neatnjem telefonu labakais pazvanit lai piebrauc vai atnak barinsh un izskaidroties

man stastija kaa ir vislabak

vajag isto pusku :

* isauj gaisa (tad drosmigakie paliks)

* ja ar to nepietiek ietriec vienam kajaa un tad saubos ka naks vel ja vienigi pasnavnieki kkadi

man vairak kkadu pusamo intrese nopirkt nevis pust urlam aciis bet no tiem stulbajiem sunjiem apnicis jau no viena ar 4omu stavet un gaidit vai kodis vai nee brunojusies ar lieliem akmenjiem :superlol:

lidzi nesat sudigi bet vienam dir*a sali ielaid miers bus no vinja ilgi :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gad mums ar draugu urļiki mašīnu sasita + šāva virsū, kad mukām.

2 BMW dzinās pakaļ, jo mēs viņiem 3 naktī netīšām ceļu nošķērsojām pie krustojuma ( Saulkrastos )

Mašīnu pie jūras sadauzīja :( Mēs ar cauru ratu braucām no gaujas līdz saučiem. Bijām iereibušī. Ietriecāmies kokā, es ar galvu stiklu izsitu. Neko neatceros :D

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...